CAPS Urban Cross Kortrijk
27 november 2021

Uitslagen - ELITE VROUWEN

CAPS Urban Cross Kortrijk - ELITE VROUWEN

  • 1.

    BRAND LUCINDA

    BALOISE TREK LIONS

    0:47:49

    -

  • 2.

    ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN

    ALPECIN – FENIX

    0:47:56

    +0:00:07

  • 3.

    BETSEMA DENISE

    PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    0:48:25

    +0:00:36

  • 4.

    WORST ANNEMARIE

    777

    0:48:37

    +0:00:48

  • 5.

    KAY ANNA

    STARCASINO CX TEAM

    0:48:37

    +0:00:48

  • 6.

    CANT SANNE

    IKO - CRELAN

    0:48:40

    +0:00:51

  • 7.

    NORBERT RIBEROLLE MARION

    STARCASINO CX TEAM

    0:48:53

    +0:01:04

  • 8.

    ROCHETTE MAGHALIE

    SPECIALIZED/FEEDBACK SPORTS

    0:49:10

    +0:01:21

  • 9.

    HONSINGER CLARA

    CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD

    0:50:14

    +0:02:25

  • 10.

    MAJERUS CHRISTINE

    BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    0:50:28

    +0:02:39

  • 11.

    CLOUSE KATIE

    DNA PRO CYCLING TEAM

    0:51:30

    +0:03:41

  • 12.

    VAN LOY ELLEN

    VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM

    0:51:57

    +0:04:08

  • 13.

    BENTVELD LEONIE

    NWV GRONINGEN

    0:52:35

    +0:04:46

  • 14.

    VANDERBEKEN JOYCE

    BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    0:52:44

    +0:04:55

  • 15.

    TRUYEN MARTHE

    IKO - CRELAN

    0:52:53

    +0:05:04

  • 16.

    DE WILDE JULIE

    IKO - CRELAN

    0:53:23

    +0:05:34

  • 17.

    MEISTROK SUSANNE

    PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM

    0:53:49

    +0:06:00

  • 18.

    VERHESTRAETEN KAREN

    IKO - CRELAN

    0:53:56

    +0:06:07

  • 19.

    BASTIAENSSEN FAUVE

    0:53:56

    +0:06:07

  • 20.

    DOBBELAERE JANA

    STARCASINO CX TEAM

    0:54:51

    +0:07:02

  • 21.

    SELS ALICIA

    PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

    0:55:07

    +0:07:18

  • 22.

    DE BRUYNE MEG

    PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM

    0:55:17

    +0:07:28

  • 23.

    DEFOUR LARA

    MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLING TEAM

    0:55:34

    +0:07:45

  • 24.

    ARENSMAN ALLISON

    VELO REVOLUTION-WPCYCLES

    0:57:05

    +0:09:16

  • 25.

    MAES SHANA

    TORMANS-CIRCUS CYCLO CROSS TEAM

    0:57:35

    +0:09:46

  • 26.

    PERRYMAN AMY

    MONTEZUMA´S RACE TEAM

    0:58:07

    +0:10:18

  • 27.

    MANSFIELD LOTTA

    MONTEZUMA’S RACE TEAM

    0:58:39

    +0:10:50

  • 28.

    VAN DEN EEDE CHLOË

    PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM

    0:34:43

    -1 lap

  • 29.

    HOEFMANS PEM

    WATERSLEY R&D CYCLING TEAM

    0:34:42

    -1 lap

  • 30.

    KIEKENS CLEO

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:35:06

    -1 lap

  • 31.

    COOGAN CISEK COREY

    VELOREVOLUTION WPCYCLES

    0:35:11

    -1 lap

  • 32.

    DE KEERSMAEKER AUDREY

    STARCASINO CX TEAM

    0:35:18

    -1 lap

  • 33.

    DHONT KIONA

    VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM

    0:35:25

    -1 lap

  • 34.

    WIEBES LORENA

    TEAM DSM

    0:35:01

    -1 lap

  • 35.

    ROMBOUTS TINE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:35:24

    -1 lap

  • 36.

    VAN ELSACKER FLOOR

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:24:29

    -2 lap

  • 37.

    VANDENBULCKE JESSE

    LOTTO SOUDAL LADIES

    0:24:29

    -2 lap

  • 38.

    HURTELOUP ADÈLE

    RETZ BIKE CLUB

    0:24:31

    -2 lap

  • 39.

    HUS EVELIEN

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:24:54

    -2 lap

  • 40.

    GORT FEMKE

    BNS TECHNICS-GROUP T.O.M.

    0:25:09

    -2 lap

  • 41.

    COOPER DINA

    VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    0:25:21

    -2 lap

  • 42.

    BREUGELMANS ROSANNE

    BNS TECHNICS-GROUP T.O.M.

    0:25:09

    -2 lap

  • 43.

    DE VOS NELE

    NEVER GIVE UP BY JOLIEN VERSCHUEREN

    0:25:18

    -2 lap

  • 44.

    HENDRICKX STERRE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:25:22

    -2 lap

  • 45.

    GEOGHEGAN MICHELLE

    VELOREVOLUTION-WPCYCLES

    0:25:29

    -2 lap

  • 46.

    DE CUYPER EMILY

    INDIVIDUEEL

    0:25:22

    -2 lap

  • 47.

    BOUCHEZ SEVERINE

    INDEPENDANT RP

    0:26:03

    -2 lap

  • 48.

    BLANCHAERT JO

    INDIVIDUEEL

    0:26:06

    -2 lap

  • 49.

    HARINCK TIGER-LIL

    CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    0:26:04

    -2 lap

  • 50.

    MAES ELLA

    ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    0:13:28

    -3 lap

  • 51.

    VAN DE KERKHOF MARIE

    AA DRINK YOUNG LIONS

    0:14:14

    -3 lap

  • DNF

    KASTELIJN YARA

    IKO - CRELAN

    0:00:10

  • DNF

    KAPTHEIJNS MAUD

    DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES

    0:00:11

  • DNF

    VAN WATERSCHOOT FAMKE

    INDIVIDUEEL

    0:00:13