CAPS Urban Cross Kortrijk
27 november 2021

Uitslagen - U19

CAPS Urban Cross Kortrijk - U19

  • 1.

    DE MOYER KENAY

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:42:02

    -

  • 2.

    VANDENBERGHE VIKTOR

    BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM

    0:42:19

    +0:00:17

  • 3.

    CORSUS YORDI

    BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM

    0:42:27

    +0:00:25

  • 4.

    BAUWENS SENNE

    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    0:42:36

    +0:00:34

  • 5.

    DHONDT ROBBE

    BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    0:42:54

    +0:00:52

  • 6.

    ROMMELAERE IBEN

    BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM

    0:42:58

    +0:00:56

  • 7.

    BELLON DAMON

    BELLONI CYCLING TEAM

    0:43:04

    +0:01:02

  • 8.

    KORTLEVE BART

    WV NOORD-WESTHOEK

    0:43:06

    +0:01:04

  • 9.

    GEUDENS ROBBE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:43:11

    +0:01:09

  • 10.

    LESUEUR LOUKA

    UC DARNETAL

    0:43:11

    +0:01:09

  • 11.

    CEULEMANS NIELS

    BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM

    0:43:20

    +0:01:18

  • 12.

    MARCHAND ROBBE

    CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    0:43:35

    +0:01:33

  • 13.

    URKENS FERRE

    VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    0:43:39

    +0:01:37

  • 14.

    GEVAERT MILES

    TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    0:43:43

    +0:01:41

  • 15.

    NUYENS WIES

    SMART CYCLING DOLTCINI GEN Z

    0:43:47

    +0:01:45

  • 16.

    JAMIN ANTOINE

    SUPER BIKERS ECOLE VTT

    0:43:50

    +0:01:48

  • 17.

    FOUCHER ESTEBAN

    UC NANTES ATLANTIQUE

    0:44:08

    +0:02:06

  • 18.

    VAN DER HEYDEN DARIO

    AA DRINK YOUNG LIONS

    0:44:10

    +0:02:08

  • 19.

    JACOBS RUNE

    AA DRINK YOUNG LIONS

    0:44:13

    +0:02:11

  • 20.

    ORRIERE MARTIN

    CC VITREEN

    0:44:24

    +0:02:22

  • 21.

    VAN DEN EIJNDEN GUUS

    APB

    0:44:31

    +0:02:29

  • 22.

    BAERT BRENT

    CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    0:44:34

    +0:02:32

  • 23.

    KLIJN NICK

    RC JAN VAN ARCKEL

    0:44:36

    +0:02:34

  • 24.

    VANHOUDT YENTHE

    OPTIMUS-ARGENTA CYCLING TEAM

    0:44:42

    +0:02:40

  • 25.

    VAN REES CHRISTIAAN

    GRC JAN VAN ARCKEL

    0:44:49

    +0:02:47

  • 26.

    JANSSENS WILLEM

    AA DRINK YOUNG LIONS

    0:44:57

    +0:02:55

  • 27.

    PRESTAGE SEBASTIAN

    DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    0:45:03

    +0:03:01

  • 28.

    DE BRAUWERE SIL

    CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    0:45:12

    +0:03:10

  • 29.

    DELBARGE VICTOR

    CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    0:45:26

    +0:03:24

  • 30.

    VAN DEN BERGH TOON

    AA DRINK YOUNG LIONS

    0:45:33

    +0:03:31

  • 31.

    GOSTICK JAMIE

    BANJO CYCLES/RACEWARE/SPECIALIZED

    0:45:34

    +0:03:32

  • 32.

    POELVOORDE TARS

    TRUST MTB TEAM VZW

    0:45:53

    +0:03:51

  • 33.

    HARIG TIM

    RV FREIWEG SERRIG/ TEAM BEACON-LAWI

    0:45:56

    +0:03:54

  • 34.

    VAN LOOCKE LARS

    CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    0:46:10

    +0:04:08

  • 35.

    DE CLERCQ ARNE

    ASFRA RACING TEAM

    0:46:46

    +0:04:44

  • 36.

    DE DOBBELAERE BORN

    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    0:46:46

    +0:04:44

  • 37.

    NACHTERGAELE DIEGO

    BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    0:46:46

    +0:04:44

  • 38.

    DE VOS SEPPE

    VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    0:46:48

    +0:04:46

  • 39.

    DE SMET MATTEO

    PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM

    0:46:48

    +0:04:46

  • 40.

    HENRY ETHAN

    VC SAINT-LO

    0:46:49

    +0:04:47

  • 41.

    VUYLSTEKE TOM

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    0:46:52

    +0:04:50

  • 42.

    DEVOET THEO

    ECO CYCLING

    0:47:21

    +0:05:19

  • 43.

    ANTHEUNIS SIEBREN

    DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    0:47:41

    +0:05:39

  • 44.

    BLANCKE SIEBE

    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    0:48:04

    +0:06:02

  • 45.

    VAN DE GEHUCHTE DAAN

    VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    0:48:35

    +0:06:33

  • 46.

    DECLERCQ JEAN-BAPISTE

    ISOREX CYCLING TEAM

    0:48:35

    +0:06:33

  • 47.

    DE NEVE HANNES

    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    0:48:59

    +0:06:57

  • 48.

    WEMMERS THIJS

    JAN VAN ARCKEL

    0:49:00

    +0:06:58

  • 49.

    ROGGE JONAS

    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    0:49:31

    +0:07:29

  • 50.

    DESIMPELAERE ARNE

    GAVERZICHT-BE-OKAY

    0:28:03

    -1 lap

  • 51.

    RUYSSCHAERT VANHOUTTE JAKOB-STORM

    ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    0:30:14

    -1 lap

  • 52.

    CASTELEYN CHAUNES

    CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    0:30:14

    -1 lap

  • 53.

    ROTTEY CHARLES

    TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    0:30:24

    -1 lap

  • 54.

    DE BOEL JONA

    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    0:30:36

    -1 lap

  • 55.

    VANHAECKE ARNO

    CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    0:17:25

    -2 lap

  • 56.

    LENAERS MILAN

    CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    0:20:35

    -2 lap

  • 57.

    DE GROOTE LOÏC

    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    0:20:35

    -2 lap

  • 58.

    DE GROOTE GAËTAN

    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    0:21:26

    -2 lap

  • 59.

    DE PICKER COLIN

    DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    0:21:17

    -2 lap

  • DNF

    VAN DER POEL TIM

    DRC DE MOL

    0:39:40

  • DNF

    D´HOUST YANI

    BIKE-ADVICE CYCLING TEAM

    0:28:56