Tim Merlier viel opnieuw in de eerste hectometers van een veldrit, maar opnieuw knokte hij zich naar voren in de wedstrijd. Dit keer kon de Wortegem-Petegemnaar de CAPS Urban Cross zelfs afsluiten met een podiumplaats.
Lees meerLucinda Brand won de vrouwencross van de CAPS Urban Cross in Kortrijk na een leuk sprintje met Carmen Alvarado. De Telenet Fidea Lion was achteraf blij met die zege in de nieuwbakken veldrit.
Lees meerTwintig crossen gereden in 2019, twintig crossen gewonnen in 2019. Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) ging andermaal met de zege lopen, dit keer in de gloednieuwe CAPS Urban Cross in Kortrijk.
Lees meerMathieu van der Poel blijft de overwinningen opstapelen. De Nederlander was ook de beste in de gloednieuwe en attractieve CAPS Urban Cross in Kortrijk, de derde manche van de DVV Verzekeringen Trofee.
Lees meerLucinda Brand heeft de CAPS Urban Cross in Kortrijk van de Sack Zelfbouw Ladies Trophy op haar naam geschreven. In de spurt bergop klopte ze haar landgenote Ceylin Alvarado.
Lees meerNa Hamme en Koksijde heeft Niels Vandeputte zich ook de zege toegeëigend in Kortrijk. De nieuwe CAPS Urban Cross kreeg op het beloftenpodium ook Yentl Bekaert en Timo Kielich. Bekaert is de nieuwe leider in de DVV Verzekeringen Trofee.
Lees meerWout Van Aert wil op 27 december aan de start staan van de Azencross in Loenhout, de vijfde manche van de DVV Verzekeringen Trofee. Dat maakte hij zaterdag bekend op een persbabbel in Kortrijk.
Lees meerThibau Nys heeft zijn favorietenrol in de CAPS Urban Cross in Kortrijk bij de junioren waargemaakt. De Europese kampioen soleerde naar de zege voor een moedige Emiel Verstrynge en Victor Vandeputte.
Lees meerDe Groeningebrug verbindt beide zijden van het Koning Albertpark en doet zaterdag dienst als start- en aankomstplaats van de CAPS Urban Cross Kortrijk. Hoe ziet het volledige parcours van deze unieke 'stadsveldrit' aan de oevers van de Leie eruit? Rij virtueel een rondje mee in het spoor van drievoudig wereldkampioen Erwin Vervecken!
Lees meerVoor Tim Merlier wordt de CAPS Urban Cross bijna een thuiswedstrijd. De inwoner van Wortegem werd 27 jaar geleden in Kortrijk geboren. Na een moeilijk seizoen waarin hij geen enkele keer op het podium stond, steekt de renner van Creafin-Fristads dit jaar opnieuw zijn neus aan het venster: derde in Ardooie en Hamme en vorige week nog tweede in Wachtebeke na Mathieu van der Poel.
Lees meerErwin Vervecken legt uit waarom de CAPS Urban Cross Kortrijk komende zaterdag een spektakelcross wordt. De drievoudige wereldkampioen verkende ook het parcours voor ons. Die video krijg je woensdag 27/11 te zien! Stay tuned!
Lees meerDe Groeningebrug, de Collegebrug, het Koning Albertpark, de oevers van de Leie,... Het parcours van de CAPS Urban Cross Kortrijk doet heel wat in het oog springende plekken aan en dat op amper 500 meter van de Grote Markt. Bekijk hier de fotospecial van de parcoursverkenning!
Lees meerDe VIO Flandriencross bij de dames is uitgedraaid op een zenuwslopende strijd. Annemarie Worst trok in de slotronde het laken naar zich toe. Aan het eindklassement wil de Nederlandse voorlopig nog niet denken.
Lees meerVoor het vierde jaar op rij heeft Mathieu van der Poel zich tot winnaar van de VIO Flandriencross gekroond. De wereldkampioen had aan Laurens Sweeck wel een taaie klant. "Maar het is mooi op deze manier te winnen."
Lees meerMathieu Van der Poel heeft voor het vierde jaar op rij de voor de DVV Verzekeringen Trofee meetellende VIO Flandriencross in Hamme gewonnen. Laurens Sweeck werd op 40 seconden tweede, Tim Merlier op iets meer dan een minuut derde.
Lees meerAnnemarie Worst heeft de DVV-verzekeringen Trofee - VIO Flandriencross in Hamme gewonnen voor Sanne Cant. De Nederlandse reed op een geniepige manier weg van de wereldkampioene in de laatste ronde. Cant kon daarna niet het gaatje dichten.
Lees meerDe VIO Flandriencross voor beloften is een prooi geworden voor Niels Vandeputte. De renner van Corendon-Circus reed solo naar de overwinning. Nederlands kampioen Ryan Kamp is de nieuwe leider in de DVV Verzekeringen Trofee.
Lees meerVictor Vandeputte heeft de VIO Flandriencross voor junioren gewonnen. In de sprint rekende hij af met man-in-vorm Arne Baers. Europees kampioen Thibau Nys kende in de slotronde pech en viel net naast het podium.
Lees meerEli Iserbyt begint op zondag 17 november in de VIO Flandriencross in Hamme als leider aan de tweede manche van de DVV Verzekeringen Trofee. Na zijn knappe zege op de Koppenberg droomt hij stiekem al van eindwinst.
Lees meerHamme is zondag het decor van de 15de editie van de VIO Flandriencross, de tweede manche van de DVV Verzekeringen Trofee. Bij de dames hoopt seizoensrevelatie Yara Kastelijn (777-CX Team) in de Sack Zelfbouw Ladies Trophy haar opmars verder te zetten.
Lees meerEli Iserbyt blijft doorgaan op z'n elan. De West-Vlaming van Pauwels Sauzen Bingoal snelde op de Koppenberg ondanks materiaalpech naar zijn zevende overwinning. "Die materiaalpech was mijn eigen schuld", reageerde hij.
Lees meerEli Iserbyt (Sauzen Pauwels-Bingoal) heeft de eerste manche van de DVV Verzekeringen Trofee gewonnen. De West-Vlaming won na een entertainend duel met zijn Britse concurrent Tom Pidcock.
Lees meerJens Dekker heeft de Koppenbergcross bij de beloften op zijn naam gezet. De Nederlander haalde het vrijdag voor zijn landgenoot Ryan Kamp, Gerben Kuypers vervolledigde het podium.
Lees meerYara Kastelijn (777) heeft de Koppenbergcross bij de dames elite gewonnen. De 22-jarige Nederlandse reed al weg in de eerste ronde en toonde zich met voorsprong de sterkste van het pak. Ze haalde het voor haar ploegmates Annemarie Worst en Alice Arzuffi. Ze is ook meteen de eerste leider in de DVV Verzekeringen Trofee. Eerste landgenote op de Koppenberg was Alicia Franck op een zevende plaats, op 1:59, Ellen Van Loy finishte als achtste op 2:05.
Lees meerArne Baers heeft de Koppenbergcross (DVV Verzekeringen Trofee) voor juniores op zijn naam geschreven. De Limburger van Callant - Doltcini nam in de finale de wedstrijd in handen.
Lees meerDe West-Vlaming Iben Rommelaere en de Britten Oliver Akers en Zoe Backstedt mochten met de eerste kasseitrofeeën van de Koppenbergcross 2019 naar huis. Zij wonnen de drie nieuwelingenreeksen van de openingsmanche van de DVV Verzekeringen Trofee.
Lees meer