Klassement - Beloften U23

Beloften U23

  • 1

    RONHAAR PIM

    BALOISE TREK LIONS

    6:30:22

    -

  • 2

    NYS THIBAU

    *BALOISE TREK LIONS

    6:37:55

    0:07:33

  • 3

    WYSEURE JORAN

    *TORMANS-CIRCUS CYCLO CROSS TEAM

    6:45:35

    0:15:13

  • 4

    FERDINANDE ANTON

    *PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    6:47:26

    0:17:04

  • 5

    MASON CAMERON

    TRINITY RACING

    6:47:35

    0:17:13

  • 6

    HENDRIKX MEES

    IKO - CRELAN

    6:51:32

    0:21:10

  • 7

    VAN DE PUTTE VICTOR

    UCT CYCLING TEAM

    6:51:37

    0:21:15

  • 8

    KUYPERS GERBEN

    *PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

    6:52:48

    0:22:26

  • 9

    MEEUSSEN WITSE

    *PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    6:55:50

    0:25:28

  • 10

    BELMANS LENNERT

    *IKO - CRELAN

    6:56:37

    0:26:15

  • 11

    HUYBS WARD

    *BALOISE TREK LIONS

    6:57:06

    0:26:44

  • 12

    MICHELS JENTE

    ALPECIN-FENIX

    6:57:15

    0:26:53

  • 13

    ROUILLER LORIS

    ALPECIN - FENIX

    6:59:42

    0:29:20

  • 14

    DE VET SANDER

    BASSO TEAM FLANDERS

    7:00:09

    0:29:47

  • 15

    LILLO DARIO

    CX TEAM DESCHACHT-HENS-MAES CONTAINERS

    7:01:20

    0:30:58

  • 16

    MASCIARELLI LORENZO

    *PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    7:01:24

    0:31:02

  • 17

    VAN LIEROP DANNY

    ORANGE-BABIES CYCLINGTEAM

    7:01:26

    0:31:04

  • 18

    BAERS ARNE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    7:01:34

    0:31:12

  • 19

    VAN LOOVEREN JOACHIM

    *PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

    7:02:53

    0:32:31

  • 20

    FUNSTON SCOTT

    BLUE COMPETITION CYCLES P/B BUILD

    7:04:03

    0:33:41

  • 21

    CARRICK-ANDERSON CORRAN

    T-MO RACING

    7:04:53

    0:34:31

  • 22

    KAMP RYAN

    PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    7:04:59

    0:34:37

  • 23

    VERSTRYNGE EMIEL

    *TORMANS-CIRCUS CYCLO CROSS TEAM

    7:05:00

    0:34:38

  • 24

    THOMAS THÉO

    TORMANS CYCLO CROSS TEAM

    7:05:06

    0:34:44

  • 25

    VERVOORT WOUT

    VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM

    7:05:11

    0:34:49

  • 26

    MCGUIRE RORY

    LESLIE BIKE SHOP, UK

    7:05:20

    0:34:58

  • 27

    AVONDTS MATHIS

    *IKO-CRELAN

    7:05:56

    0:35:34

  • 28

    VANDERLINDEN LUKAS

    *PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    7:05:58

    0:35:36

  • 29

    BELLENS JARNO

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    7:06:25

    0:36:03

  • 30

    VERBURG LUKE

    2MOSO CYCLING TEAM

    7:06:58

    0:36:36

  • 31

    BLACKMORE JOSEPH

    ROTOR RACE TEAM

    7:07:05

    0:36:43

  • 32

    CASTILLE NOÉ

    CROSS TEAM LEGENDRE

    7:07:13

    0:36:51

  • 33

    STROHMEYER ANDREW

    USA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM

    7:07:19

    0:36:57

  • 34

    STRÁNSKÝ MATEJ

    BRILON RACING TEAM

    7:07:19

    0:36:57

  • 35

    HUBY ANTOINE

    CROSS TEAM LEGENDRE

    7:07:35

    0:37:13

  • 36

    CORTJENS RYAN

    *ALPECIN – FENIX

    7:07:37

    0:37:15

  • 37

    LAURYSSEN YORBEN

    EFC - L&R - AGS

    7:07:37

    0:37:15

  • 38

    GILLES CYPRIEN

    UC ALENCON DAMIGNY

    7:07:58

    0:37:36

  • 39

    KARS HUGO

    ARTV DE ADELAAR

    7:07:59

    0:37:37

  • 40

    ANANIE UGO

    CROSS TEAM LEGENDRE

    7:08:01

    0:37:39

  • 41

    BARNES TOBY

    SCHAMEL P/B KLOSTER KITCHEN

    7:08:15

    0:37:53

  • 42

    VAN CAMPENHOUT JETZE

    CX TEAM DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES

    7:08:20

    0:37:58

  • 43

    CLYNHENS JENS

    VP CONSULTING CYCLING TEAM

    7:08:21

    0:37:59

  • 44

    VAN DER DRIFT TWAN

    WESTLAND WIL VOORUIT

    7:08:42

    0:38:20

  • 45

    VAN DEN BROECK ARNO

    MINI DISCAR CYCLING TEAM

    7:08:45

    0:38:23

  • 46

    BRINKMAN JOOST

    METEOOR ASSEN-RODEN

    7:08:48

    0:38:26

  • 47

    PEMEN DOLF

    PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

    7:08:50

    0:38:28

  • 48

    CHILTON BEN

    TEAM SPECTRA WIGGLE P/B VITUS

    7:09:01

    0:38:39

  • 49

    VERMOOTE JELLE

    ACROG-TORMANS

    7:09:02

    0:38:40

  • 50

    ZAERA GISBERT JAVIER

    FEDERACIÓN ARAGONESA DE CICLISMO

    7:09:06

    0:38:44

  • 51

    MÅRD FILIP

    CYCLING RACING TEAM

    7:09:12

    0:38:50

  • 52

    QUARTIER JONAS

    TRUST MTB TEAM VZW

    7:09:13

    0:38:51

  • 53

    GROENENDAAL BAILEY

    WV SCHIJNDEL

    7:09:17

    0:38:55

  • 54

    BARNES DANIEL

    TEAM SPECTRA WIGGLE P/B VITUS

    7:09:17

    0:38:55

  • 55

    SLUYDTS TOON

    TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7:09:21

    0:38:59

  • 56

    TÖMKE PASCAL

    SCHAMEL P/B KLOSTER KITCHEN

    7:09:28

    0:39:06

  • 57

    D´HOLLANDER SENNE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    7:09:31

    0:39:09

  • 58

    UPTEGROVE PETE

    WVSCHIJNDEL

    7:09:37

    0:39:15

  • 59

    JANSSEN LUCAS

    BEATS CYCLING TEAM

    7:09:40

    0:39:18

  • 60

    VAN TRICHT FLORIS

    BASSO TEAM FLANDERS

    7:09:41

    0:39:19

  • 61

    BURNET PIERRICK

    VTT PAYS DE GAVOT

    7:09:43

    0:39:21

  • 62

    GEYSELS XANDER

    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7:09:45

    0:39:23

  • 63

    GEERAERTS FERRE

    YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7:09:49

    0:39:27

  • 64

    VAN HEIJST JORDI

    WV SCHIJNDEL

    7:09:50

    0:39:28

  • 65

    CLARYSSE ELIO

    *PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

    7:09:54

    0:39:32

  • 66

    LEMBRECHTS RUBEN

    ACROG-TORMANS

    7:09:54

    0:39:32

  • 67

    JANSSEN WOUT

    HOLLEBEEKHOEVE CYCLING TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 68

    SALOMEZ YDRIS

    PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI CT

    7:09:54

    0:39:32

  • 69

    PAUWELS PIETER

    *PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    7:09:54

    0:39:32

  • 70

    DEBRUYNE JARO

    ELBOKA CYCLING TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 71

    MEERT NOAH

    INDIVIDUEEL

    7:09:54

    0:39:32

  • 72

    VAN CUTSEM SENNA

    AA DRINK YOUNG LIONS

    7:09:54

    0:39:32

  • 73

    CEUSTERS RUNE

    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7:09:54

    0:39:32

  • 74

    POTTER JAMES

    UWTC DE VOLHARDING

    7:09:54

    0:39:32

  • 75

    DIAS NIELS

    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7:09:54

    0:39:32

  • 76

    VAN DER PLAETSEN DAMON

    CYCLING TEAM SOFRÉ

    7:09:54

    0:39:32

  • 77

    DE LAET TOMAS

    ACROG-TORMANS

    7:09:54

    0:39:32

  • 78

    VERMEIREN STEF

    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7:09:54

    0:39:32

  • 79

    BASTIAENSEN JESSE

    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7:09:54

    0:39:32

  • 79

    HEYMANS AARON

    DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 81

    DEJONGHE LEN

    *DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES

    7:09:54

    0:39:32

  • 82

    LAVERGE MAXIM

    VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7:09:54

    0:39:32

  • 83

    LAEVENS JUSTIN

    PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES - DOLTCINI

    7:09:54

    0:39:32

  • 84

    DELNOIJE REMON

    TWC DE KEMPEN

    7:09:54

    0:39:32

  • 84

    MERTENS JONAS

    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7:09:54

    0:39:32

  • 86

    NOEL SAM

    USA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 87

    ALVARADO SALVADOR

    WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7:09:54

    0:39:32

  • 88

    JORDENS JARNO

    TARTELETTO - ISOREX

    7:09:54

    0:39:32

  • 89

    STRIK DYLAN

    TWC MAASLANDSTER

    7:09:54

    0:39:32

  • 90

    CLAEYS ROBBE

    ACROG-TORMANS

    7:09:54

    0:39:32

  • 91

    BRISEBOIS HUGO

    CYCLING CANADA

    7:09:54

    0:39:32

  • 92

    VAN KEMPEN JULES

    TRI-CYCLISTS BRC

    7:09:54

    0:39:32

  • 93

    JANSE STEF

    YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7:09:54

    0:39:32

  • 94

    LELIVELD MATT

    CYCLING CANADA

    7:09:54

    0:39:32

  • 95

    JOHNSON KYLE

    USA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 96

    SERVETAS TOMMY

    USA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 97

    KNOWLES NATHAN

    ASU DEVO PROCX

    7:09:54

    0:39:32

  • 98

    HLUDZINSKI VIN

    BOULDER JUNIOR CYCLING

    7:09:54

    0:39:32

  • 99

    WILLEMS SENNE

    EFC - L&R - AGS

    7:09:54

    0:39:32

  • 100

    UETRECHT RYDER

    ASU JUNIOR DEVELOPMENT

    7:09:54

    0:39:32

  • 101

    TABARES NICHOLAS

    TEAM TABARES

    7:09:54

    0:39:32

  • 102

    CAEMS SIEBE

    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7:09:54

    0:39:32

  • 103

    BRUYNSEELS DRIES

    CK DUKLA BRATISLAVA

    7:09:54

    0:39:32

  • 104

    VAN DER BURG BAS

    RWC AHOY

    7:09:54

    0:39:32

  • 105

    JANSEN HUGO

    RTC DE STOFWOLK

    7:09:54

    0:39:32

  • 106

    BROWN SAM

    ALPHA BICYCLE CO. - GROOVE SILVERTHORNE

    7:09:54

    0:39:32

  • 106

    VAN STAAY IBEN

    CT ZANDHOVEN

    7:09:54

    0:39:32

  • 108

    GABRIEL TIMOTHÉ

    SCHWEINHEIM CX TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 109

    CLAUWAERT MAARTEN

    RB ZELFBOUW UCT

    7:09:54

    0:39:32

  • 110

    NOLAN SEAN

    EVOPRO RACING

    7:09:54

    0:39:32

  • 111

    MANSFIELD FINN

    CERO - CYCLE DIVISION

    7:09:54

    0:39:32

  • 112

    HUYBS LENNERT

    UCT CYCLING TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 113

    FIEVEZ PHILIPPE

    GEOFCO DOLTCINI MATERIEL-VELO.COM

    7:09:54

    0:39:32

  • 114

    KOIVISTOINEN AKU

    CYCLING CLUB HELSINKI

    7:09:54

    0:39:32

  • 115

    GROSLAMBERT MARTIN

    VC ORNANS

    7:09:54

    0:39:32

  • 116

    VERRIER TRISTAN

    CA EVRON

    7:09:54

    0:39:32

  • 117

    BOLGIANI GABRIEL

    VCP LOUDEAC

    7:09:54

    0:39:32

  • 118

    SUZUKI RAITO

    TEAM S1NEO LOUDEAC

    7:09:54

    0:39:32

  • 119

    DE ROECK MATHIS

    INDIVIDUEEL

    7:09:54

    0:39:32

  • 120

    DELAERE BRENT

    PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 121

    GARMENDIA ETXEBERRIA AITOR

    ADI, CLUB CICLISTA

    7:09:54

    0:39:32

  • 122

    TER LAAK STEF

    AXA VALLEIRENNERS

    7:09:54

    0:39:32

  • 123

    BROUWER DENNIS

    CT EBOR

    7:09:54

    0:39:32

  • 124

    HERRMANN LUKAS

    TEAM SCHAMEL

    7:09:54

    0:39:32

  • 125

    SUAREZ FERNANDEZ ALAIN

    NESTA - MMR CX TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 125

    GEENEN YARNE-ZIAS

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    7:09:54

    0:39:32

  • 127

    VANLUCHENE MAXIM

    GAVERZICHT-BE-OKAY

    7:09:54

    0:39:32

  • 128

    COOMAN KJELL

    TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 129

    BECKINGSALE JOSEPH

    MONTEZUMA’S RACE TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 130

    SOONTJENS ARTHUR

    AA DRINK YOUNG LIONS

    7:09:54

    0:39:32

  • 131

    GEURS RENZO

    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7:09:54

    0:39:32

  • 132

    PEIRENS YENTE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    7:09:54

    0:39:32

  • 133

    EDER FABIAN

    TEAM SCHAMEL P/B KLOSTER KITCHEN

    7:09:54

    0:39:32

  • 134

    DE MEESTER MATTHIAS

    YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7:09:54

    0:39:32

  • 135

    RAATS BRENT

    TEAM KEMPEN

    7:09:54

    0:39:32

  • 136

    MARX BRAM

    SPORT EN MOEDIG GENK

    7:09:54

    0:39:32

  • 137

    VAN ONACKER SEBASTIEN

    VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7:09:54

    0:39:32

  • 137

    GOOVAERTS LENNERT

    WK NOORD-WEST-BRABANT

    7:09:54

    0:39:32

  • 137

    HARIG JANNIK

    RV FREIWEG SERRIG/ TEAM BEACON-LAWI

    7:09:54

    0:39:32

  • 140

    DEJARDIN CORENTIN

    SUPER BIKERS ECOLE VTT

    7:09:54

    0:39:32

  • 141

    COUZENS TOM

    MONTEZUMAS RACE TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 142

    BOMMENEL NATHAN

    AS BIKE CROSS TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 143

    COUKHAM JOE

    SHIBDEN CYCLING CLUB

    7:09:54

    0:39:32

  • 144

    VAN DER VLEUTEN LUKAS

    CYCLING VLIJTINGEN

    7:09:54

    0:39:32

  • 145

    VERSTRAELEN WANNES

    AA DRINK YOUNG LIONS

    7:09:54

    0:39:32

  • 146

    TORFS RIK

    YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7:09:54

    0:39:32

  • 147

    VAN COMPERNOLLE JASON

    ASFRA RACING TEAM

    7:09:54

    0:39:32

  • 148

    BENT ADAM

    GREEN JERSEY RT

    7:09:54

    0:39:32

  • 149

    DEMEYER GUILLIAN

    CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7:09:54

    0:39:32

  • 150

    WHITESIDE ETHAN

    SHIBDEN CC

    7:09:54

    0:39:32

  • 151

    THOMPSON WILL

    SHIBDEN CC

    7:09:54

    0:39:32

  • 152

    WALSHAW HARRY

    SHIBDEN CC

    7:09:54

    0:39:32

  • 152

    BRITS NOAH

    YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7:09:54

    0:39:32

  • 152

    ASKEY LEWIS

    ECCG FDJ

    7:09:54

    0:39:32