Klassement - ELITE MANNEN

ELITE MANNEN

  • 1

    AERTS TOON

    BALOISE TREK LIONS

    2:00:13

    -

  • 2

    ISERBYT ELI

    PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2:00:56

    0:00:43

  • 3

    VAN KESSEL CORNE

    TORMANS-CIRCUS CYCLO CROSS TEAM

    2:04:34

    0:04:21

  • 4

    VANTHOURENHOUT MICHAEL

    PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2:05:35

    0:05:22

  • 5

    LOOCKX LANDER

    DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES

    2:06:19

    0:06:06

  • 6

    VAN DER HAAR LARS

    BALOISE TREK LIONS

    2:06:32

    0:06:19

  • 7

    MEEUSEN TOM

    DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES

    2:06:56

    0:06:43

  • 8

    AERTS THIJS

    BALOISE TREK LIONS

    2:07:10

    0:06:57

  • 9

    BAESTAENS VINCENT

    DESCHACHT-GROUP HENS-CONTAINERS MAES

    2:07:15

    0:07:02

  • 10

    SWEECK DIETHER

    IKO - CRELAN

    2:07:45

    0:07:32

  • 11

    VANDEBOSCH TOON

    PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2:07:56

    0:07:43

  • 12

    BEKAERT YENTL

    BALOISE TREK LIONS

    2:08:38

    0:08:25

  • 13

    ADAMS JENS

    HOLLEBEEKHOEVE CT

    2:08:50

    0:08:37

  • 14

    SWEECK LAURENS

    PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2:09:07

    0:08:54

  • 15

    VAN DER POEL DAVID

    ALPECIN – FENIX

    2:09:16

    0:09:03

  • 16

    ALDERWEIRELD ROBIN

    TEAM ATOM 6

    2:09:45

    0:09:32

  • 17

    WUYTS MATHIJS

    TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM

    2:10:12

    0:09:59

  • 18

    UYTDEWILLIGEN INGMAR

    TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM

    2:10:14

    0:10:01

  • 19

    SIEMONS JULIAN

    VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM

    2:10:14

    0:10:01

  • 20

    VRACHTEN ARNE

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    2:10:14

    0:10:01

  • 21

    ROMBOUTS SEPPE

    LVIV CYCLING TEAM

    2:10:14

    0:10:01

  • 22

    PEERS NICK

    VAN DEN PLAS - HEPA CYCLING TEAM

    2:10:14

    0:10:01

  • 23

    VAN DIJKE KOEN

    TWC HET SNELLE WIEL

    2:10:14

    0:10:01

  • 24

    DE SCHUYTER TIM

    INDIVIDUEEL

    2:10:14

    0:10:01

  • 25

    HAMM FLORIAN

    SCHAMEL P/B KLOSTER KITCHEN

    2:10:14

    0:10:01

  • 26

    RUTS ANDY

    ACROG - TORMANS BALEN BC

    2:10:14

    0:10:01

  • 27

    GOOSEN WOUTER

    ZANNATA CYCLING TEAM

    2:10:14

    0:10:01

  • 28

    COLMAN ALEX

    SPORT VLAANDEREN – BALOISE

    2:10:14

    0:10:01

  • 29

    HEYMES GAUTHIER

    CC SARREBOURGEOIS

    2:10:14

    0:10:01

  • 30

    BOROŠ MICHAEL

    CREDISHOP-FRISTADS

    2:10:14

    0:10:01

  • 31

    MEIN THOMAS

    TORMANS CYCLO CROSS TEAM

    2:10:14

    0:10:01

  • 32

    MARASCO LORENZO

    TEAM MACADAM'S COWBOYS

    2:10:14

    0:10:01

  • 33

    LÜTHI ERIC

    MAUNA LOA BIKERS

    2:10:14

    0:10:01

  • 34

    OLDHAM PAUL

    HOPE FACTORY RACING

    2:10:14

    0:10:01

  • 35

    KOCKELMANN RAPHAËL

    CCI DIFFERDANGE

    2:10:14

    0:10:01

  • 36

    O REGAN TIMOTHY

    TEAM WORC

    2:10:14

    0:10:01

  • 37

    KRAWCZYK BENJAMIN

    CL BARLIN

    2:10:14

    0:10:01

  • 38

    CHASTAGNER FRANCOIS

    ANNEQUIN CYCLING TEAM

    2:10:14

    0:10:01