Sport.be

Veldrijden

Telenet Fidea Lions
09.10.2016 Ronse - DVV Verzekeringen Trofee 11
09.10.2016 Ronse - DVV Verzekeringen Trofee 11
01.11.2016 Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee 7
11.11.2016 Niel - Soudal Classics 3
19.11.2016 Hasselt - Soudal Classics 3
27.11.2016 Hamme - DVV Verzekeringen Trofee 5
10.12.2016 Essen - DVV Verzekeringen Trofee 6
17.12.2016 Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee 8
18.12.2016 Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker 6
29.12.2016 Loenhout - DVV Verzekeringen Trofee 6
01.01.2017 Baal - DVV Verzekeringen Trofee 7
04.02.2017 Lille - DVV Verzekeringen Trofee 6
18.02.2017 Leuven - Soudal Classics 16
22.02.2017 Waregem - Soudal Cyclocross Masters 2017 15
2019-2020 Telenet-Baloise Lions
2018-2019 Telenet Fidea Lions
2017-2018 Telenet Fidea Lions
2016-2017 Telenet Fidea Lions
2015-2016 Telenet Fidea Cycling Team
2014-2015 Telenet Fidea Cycling Team
2013-2014 Telenet Fidea Cycling Team
2012-2013 Telenet Fidea Cycling Team
2011-2012 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2017-2018
07.01.2018 Telenet Fidea Lions Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
02.12.2017 Telenet Fidea Lions Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics
Veldrijden: 2016-2017
05.11.2016 Telenet Fidea Lions Pfaffnau
Veldrijden: 2012-2013
28.12.2012 Telenet Fidea Cycling Team Loenhout (bpost bank trofee)
22.12.2012 Telenet Fidea Cycling Team Essen (bpost bank trofee)
09.09.2012 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV)
Veldrijden: 2011-2012
16.10.2011 Telenet Fidea Cycling Team Eversel (Heusden-Zolder)
18.09.2011 Telenet Fidea Cycling Team Koningshooikt (DMV)
11.09.2011 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV))
Veldrijden: 2009-2010
09.01.2010 Telenet Fidea Cycling Team Heerlen ( Nationaal Kampioenschap )
Veldrijden: 2008-2009
01.01.2009 Baal
Veldrijden: 2007-2008
03.11.2007 Puurs
23.09.2007 Koningshooikt

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock