Sport.be

Veldrijden

Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
04.10.2015 Gieten - Hansgrohe Superprestige 24
11.10.2015 Ronse - bpost bank trofee 28
11.11.2015 Niel - Soudal Classics 7
21.11.2015 Hasselt - Soudal Classics 14
29.11.2015 Hamme - bpost bank trofee 18
05.12.2015 Essen - bpost bank trofee 27
19.12.2015 Antwerpen - bpost bank trofee 34
29.12.2015 Loenhout - bpost bank trofee 19
01.01.2016 Baal - bpost bank trofee 33
03.01.2016 Leuven - Soudal Classics 10
10.01.2016 Lille - BK 16
24.02.2016 Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics 19
2015-2016 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2014-2015 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2013-2014 Style & Concept Cycling Team
2012-2013 Style & Concept Cycling Team
2011-2012 Style & Concept Cycling Team
2010-2011 Style & Concept Cycling Team
2009-2010 Rendementhypo Cycling Team
2008-2009 Rendementhypo Cycling Team
Veldrijden: 2014-2015
11.01.2015 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team Erpe - Mere (BK)
Veldrijden: 2012-2013
22.12.2012 Style & Concept Cycling Team Essen (bpost bank trofee)
Veldrijden: 2011-2012
29.12.2011 Style & Concept Cycling Team Bredene
Veldrijden: 2009-2010
07.02.2010 Rendementhypo Cycling Team Zonhoven ( Superprestige )
Veldrijden: 2008-2009
07.02.2009 Rendementhypo Cycling Team Lille ( GvA Trofee )
24.01.2009 Rendementhypo Cycling Team Zonnebeke
17.01.2009 Rendementhypo Cycling Team Langemark ( Vlaamse Cyclocrosscup )
20.12.2008 Rendementhypo Cycling Team Lichtervelde ( Vlaamse Cyclocrosscup )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock