Sport.be

Veldrijden

Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
26.09.2015 Neerpelt - Soudal Classics 14
27.09.2015 Erpe-Mere 11
04.10.2015 Gieten - Hansgrohe Superprestige 23
10.10.2015 Meulebeke 9
15.10.2015 Ardooie 9
24.10.2015 Kruibeke 4
25.10.2015 Zonhoven - Hansgrohe Superprestige 12
31.10.2015 Boom 6
01.11.2015 Oudenaarde - bpost bank trofee 20
11.11.2015 Niel - Soudal Classics 32
15.11.2015 Gavere - Hansgrohe Superprestige 20
21.11.2015 Hasselt - Soudal Classics 13
29.11.2015 Hamme - bpost bank trofee 21
05.12.2015 Essen - bpost bank trofee 16
13.12.2015 Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige 25
19.12.2015 Antwerpen - bpost bank trofee 24
27.12.2015 Diegem - Hansgrohe Superprestige 19
29.12.2015 Loenhout - bpost bank trofee 24
01.01.2016 Baal - bpost bank trofee 17
03.01.2016 Leuven - Soudal Classics 35
10.01.2016 Lille - BK 13
06.02.2016 Sint-Niklaas - bpost bank trofee 14
07.02.2016 Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige 14
14.02.2016 Eeklo 18
24.02.2016 Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics 24
2016-2017 Kalas-NNOF
2015-2016 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2014-2015 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2013-2014 Telenet Fidea Cycling Team
2013-2014 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2012-2013 Telenet Fidea Cycling Team
2011-2012 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 Rabo - Giant Offroad Team.
2009-2010 Rabobank
2008-2009 Rabobank
Veldrijden: 2014-2015
18.01.2015 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team Leudelange
Veldrijden: 2011-2012
23.10.2011 Telenet Fidea Cycling Team Contern
Veldrijden: 2010-2011
09.01.2011 Rabo - Giant Offroad Team. Antwerpen ( NK - BEL )
01.11.2010 Rabo - Giant Offroad Team. Oudenaarde ( GvA Trofee )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock