Sport.be

Veldrijden

Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
26.09.2015 Neerpelt - Soudal Classics 10
27.09.2015 Erpe-Mere 7
04.10.2015 Gieten - Hansgrohe Superprestige 9
10.10.2015 Meulebeke 3
11.10.2015 Ronse - bpost bank trofee 15
18.10.2015 Valkenburg - UCI Wereldbeker 16
24.10.2015 Kruibeke 5
25.10.2015 Zonhoven - Hansgrohe Superprestige 2
31.10.2015 Boom 10
07.11.2015 Huijbergen - EK 17
15.11.2015 Gavere - Hansgrohe Superprestige 9
21.11.2015 Hasselt - Soudal Classics 30
29.11.2015 Hamme - bpost bank trofee 25
05.12.2015 Essen - bpost bank trofee 23
13.12.2015 Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige 16
19.12.2015 Antwerpen - bpost bank trofee 11
20.12.2015 Namen - UCI Wereldbeker 18
26.12.2015 Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker 24
29.12.2015 Loenhout - bpost bank trofee 22
01.01.2016 Baal - bpost bank trofee 14
10.01.2016 Lille - BK 15
06.02.2016 Sint-Niklaas - bpost bank trofee 6
07.02.2016 Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige 17
24.02.2016 Cyclocross Masters Waregem - Soudal Classics 8
2018-2019 Pauwels Sauzen-Vastgoedservice
2017-2018 Pauwels Sauzen-Vastgoedservice
2016-2017 Crelan-Charles
2015-2016 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2014-2015 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2013-2014 Telenet Fidea Cycling Team
2013-2014 Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2012-2013 Telenet Fidea Cycling Team
2011-2012 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2009-2010 Landbouwkrediet
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
2008-2009 Landbouwkrediet-Colnago
2007-2008 Landbouwkrediet
Veldrijden: 2012-2013
03.01.2013 Telenet Fidea Cycling Team Surhuisterveen
Veldrijden: 2011-2012
21.01.2012 Telenet Fidea Cycling Team Zonnebeke
14.01.2012 Telenet Fidea Cycling Team Lebbeke
Veldrijden: 2010-2011
22.01.2011 Telenet Fidea Cycling Team Zonnebeke
Veldrijden: 2009-2010
24.01.2010 Telenet Fidea Cycling Team Lanarvily
17.01.2010 Telenet Fidea Cycling Team Rutland
26.12.2009 Landbouwkrediet Differdange
Veldrijden: 2007-2008
02.01.2008 Landbouwkrediet Sint-Niklaas
06.10.2007 Landbouwkrediet Denain

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock