Sport.be

Veldrijden

Robert Gavenda

28.09.2007 Louny 18
29.09.2007 Pilzen 11
13.10.2007 Hlinsko 24
21.10.2007 Kalmthout 3
27.10.2007 Tabor (Wereldbeker) 45
01.11.2007 Oudenaarde (GvA Trofee) 16
04.11.2007 Hittnau 14
24.11.2007 Koksijde 11
08.12.2007 Milaan (Wereldbeker) 29
16.12.2007 Fae Di Oderzo 9
23.12.2007 Nommay 19
28.12.2007 Loenhout (GvA Trofee) 11
29.12.2007 Middelkerke 28
13.01.2008 Lievin ( CDM ) 13
20.01.2008 Hoogerheide ( CDM ) 9
26.01.2008 Treviso ( WK ) 27
2014-2015 Dukla Trencin - TREK
2013-2014 Dukla Trencin - TREK
2012-2013 Dukla Trencin - TREK
2011-2012 Landbouwkrediet-KDL
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2013-2014
01.12.2013 Dukla Trencin - TREK Gosciecin
Veldrijden: 2011-2012
11.12.2011 Landbouwkrediet-KDL Prievidza (NK -SVK)
01.10.2011 Landbouwkrediet-KDL Podbrezova
Veldrijden: 2010-2011
11.12.2010 Telenet Fidea Cycling Team Prievidza ( NK SVK )
Veldrijden: 2009-2010
13.12.2009 Telenet Fidea Cycling Team Prievidza ( Nationaal Kampioenschap )
01.11.2009 Telenet Fidea Cycling Team Hoogstraten ( Europees Kampioenschap )
25.10.2009 Telenet Fidea Cycling Team Oudenaarde ( GvA Trofee )
04.10.2009 Telenet Fidea Cycling Team Trevisio ( Wereldbeker )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock