Sport.be

Veldrijden

Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
01.01.2013 Baal (bpost bank trofee) 13
13.01.2013 Mol-Zilvermeer (BK) 10
19.01.2013 Rucphen 15
06.02.2013 Maldegem 21
09.02.2013 Lille (bpost bank trofee) 14
10.02.2013 Hoogstraten (SUP) 13
16.02.2013 Middelkerke (SUP) 21
17.02.2013 Kasterlee (DMV) 1
24.02.2013 Oostmalle (bpost bank trofee) 11
Sunweb - Revor Cycling Team
15.09.2012 Knesselare (VCC) 4
23.09.2012 Hoboken (DMV) 21
30.09.2012 Kalmthout 20
07.10.2012 Ruddervoorde (SUP) 28
14.10.2012 Ronse (bpost bank trofee) 18
18.10.2012 Ardooie 27
21.10.2012 Contern 15
28.10.2012 Karrantza 5
04.11.2012 Ipswich 5
17.11.2012 Hasselt (bpost bank trofee) 10
18.11.2012 Asper-Gavere (SUP) 28
24.11.2012 Koksijde (CDM) 28
25.11.2012 Gieten (SUP) 17
16.12.2012 Valencia 10
22.12.2012 Essen (bpost bank trofee) 17
26.12.2012 Heusden-Zolder (CDM) 24
28.12.2012 Loenhout (bpost bank trofee) 14
30.12.2012 Diegem (SUP) 25
2018-2019 ERA-Circus
2017-2018 ERA-Circus
2016-2017 Marlux-Napoleon Games
2015-2016 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
2014-2015 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
2013-2014 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
2012-2013 Sunweb - Revor Cycling Team
2012-2013 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
2011-2012 Landbouwkrediet-KDL
2010-2011 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW
2009-2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW
2008-2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW
Veldrijden: 2014-2015
08.11.2014 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team Zelzate (VCC)
26.10.2014 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team Eversel (DMV)
Veldrijden: 2013-2014
23.02.2014 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team Oostmalle (BBT)
16.02.2014 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team Kasterlee (DMV)
05.01.2014 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team Shrewsbury
Veldrijden: 2012-2013
17.02.2013 Sunweb - Napoleon Games Cycling Team Kasterlee (DMV)
Veldrijden: 2011-2012
12.02.2012 Landbouwkrediet-KDL Eeklo
04.02.2012 Landbouwkrediet-KDL Lille
10.12.2011 Landbouwkrediet-KDL Antwerpen Linkeroever
04.12.2011 Landbouwkrediet-KDL Averbode (DMV)
11.11.2011 Landbouwkrediet-KDL Niel
01.11.2011 Landbouwkrediet-KDL Oudenaarde
15.10.2011 Landbouwkrediet-KDL Villarcayo
08.10.2011 Landbouwkrediet-KDL Meerhout (DMV)
10.09.2011 Landbouwkrediet-KDL Zemst-Hofstade (DMV)
Veldrijden: 2010-2011
13.02.2011 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Kasterlee
02.01.2011 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Zonhoven
14.11.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Houthalen - Hechteren
13.11.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Puurs
16.10.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Villarcayo
18.09.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Knesselare
Veldrijden: 2009-2010
30.01.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Anvaing
17.01.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Kasterlee ( De Moedige Veldrijder )
03.01.2010 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Zonhoven
26.12.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Beernem ( Vlaamse Cyclocrosscup )
13.12.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Leopoldsburg
06.12.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Averbode ( De Moedige Veldrijder )
14.11.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Dottenijs
11.11.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Lummen
07.11.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )
18.10.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Eversel ( De Moedige Veldrijder )
17.10.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Grez-Doiceau
13.09.2009 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder )
Veldrijden: 2008-2009
26.12.2008 Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW Beernem ( Vlaamse Cyclocrosscup )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock