Sport.be

Veldrijden

Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
06.09.2009 Essen - Horendonk ( De Moedige Veldrijder ) 6
20.09.2009 Neerpelt 5
26.09.2009 Stabroek ( De Moedige Veldrijder ) 3
04.10.2009 Trevisio ( Wereldbeker ) 22
11.10.2009 Ruddervoorde ( Superprestige ) 7
18.10.2009 Villarcayo 1
25.10.2009 Oudenaarde 18
01.11.2009 Hoogstraten ( Europees Kampioenschap ) 28
21.11.2009 Hasselt 5
22.11.2009 Hamme - Zogge ( Superprestige ) 48
28.11.2009 Koksijde ( Wereldbeker ) 12
05.12.2009 Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder ) 2
13.12.2009 Overijse 6
20.12.2009 Kalmthout 6
27.12.2009 Diegem ( Superprestige ) 12
01.01.2010 Baal 3
03.01.2010 Tervuren 4
09.01.2010 Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap ) 4
17.01.2010 Kasterlee ( De Moedige Veldrijder ) 1
24.01.2010 Hoogerheide ( Wereldbeker ) 29
30.01.2010 Tabor ( Wereldkampioenschap ) 20
06.02.2010 Lille 4
07.02.2010 Zonhoven ( Superprestige ) 17
14.02.2010 Vorselaar ( Superprestige ) 2
21.02.2010 Oostmalle 5
2019-2020 Pauwels Sauzen-Bingoal
2018-2019 Pauwels Sauzen-Vastgoedservice
2017-2018 ERA-Circus
2016-2017 ERA-Circus
2015-2016 Era - Murprotec
2014-2015 Corendon - KwadrO Cycling Team
2013-2014 Landbouwkrediet-KDL
2013-2014 Kwadro-Stannah Cycling Team
2012-2013 Landbouwkrediet-KDL
2011-2012 Landbouwkrediet-KDL
2010-2011 KDL Trans - Your Mover
2009-2010 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
2008-2009 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
Veldrijden: 2014-2015
22.02.2015 Corendon - KwadrO Cycling Team Oostmalle
06.12.2014 Corendon - KwadrO Cycling Team Hasselt (BBT)
Veldrijden: 2011-2012
22.10.2011 Landbouwkrediet-KDL Medina de Pomar
Veldrijden: 2010-2011
06.02.2011 KDL Trans - Your Mover Hoogstraten ( Superprestige )
04.12.2010 KDL Trans - Your Mover Rijkevorsel
20.11.2010 KDL Trans - Your Mover Hasselt
Veldrijden: 2009-2010
17.01.2010 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Kasterlee ( De Moedige Veldrijder )
18.10.2009 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Villarcayo
Veldrijden: 2008-2009
21.02.2009 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Eeklo
08.11.2008 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock