Sport.be

Veldrijden

Telenet Fidea Cycling Team
13.09.2009 Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder ) 1
20.09.2009 Neerpelt 11
26.09.2009 Eernegem 6
04.10.2009 Trevisio ( Wereldbeker ) 12
10.10.2009 Namen ( GvA Trofee ) 9
11.10.2009 Ruddervoorde ( Superprestige ) 11
18.10.2009 Eversel ( De Moedige Veldrijder ) 2
25.10.2009 Oudenaarde ( GvA Trofee ) 23
07.11.2009 Lichtaart ( De Moedige Veldrijder ) 1
15.11.2009 Asper - Gavere ( Superprestige ) 2
21.11.2009 Hasselt ( GvA Trofee ) 5
22.11.2009 Hamme - Zogge ( Superprestige ) 3
28.11.2009 Koksijde ( Wereldbeker ) 5
29.11.2009 Gieten ( Superprestige ) 10
12.12.2009 Essen ( GvA Trofee ) 10
18.12.2009 Antwerpen 11
20.12.2009 Kalmthout 2
26.12.2009 Heusden - Zolder ( Wereldbeker ) 27
01.01.2010 Baal ( GvA Trofee ) 18
03.01.2010 Tervuren 12
17.01.2010 Roubaix ( Wereldbeker ) 6
24.01.2010 Hoogerheide ( Wereldbeker ) 45
30.01.2010 Tabor ( Wereldkampioenschap ) 14
06.02.2010 Lille ( GvA Trofee ) 4
07.02.2010 Zonhoven ( Superprestige ) 6
14.02.2010 Vorselaar ( Superprestige ) 2
21.02.2010 Oostmalle ( GvA Trofee ) 20
2019-2020 Group Hens-Maes Containers
2016-2017 Beobank-Corendon
2015-2016 BKCP - Corendon
2014-2015 BKCP - Powerplus Cycling Team
2013-2014 Crelan KDL Cycling Team
2013-2014 BKCP - Powerplus Cycling Team
2012-2013 Landbouwkrediet-Euphony Cycling Team
2012-2013 Crelan-Euphony Cycling Team
2011-2012 Landbouwkrediet
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 KDL Trans - Your Mover
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
2008-2009 Fidea Cycling Team
2007-2008 Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2014-2015
26.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Differdange
08.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Fae' Di Oderzo
07.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Rossano Veneto (GIC)
30.11.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Ternitz
29.11.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Podbrezova
Veldrijden: 2011-2012
15.10.2011 Landbouwkrediet Villarcayo
Veldrijden: 2010-2011
06.02.2011 KDL Trans - Your Mover Hoogstraten ( Superprestige )
19.12.2010 Telenet Fidea Cycling Team Kalmthout ( UCI Worldcup )
27.11.2010 Telenet Fidea Cycling Team Koksijde ( UCI Worldcup )
21.11.2010 Telenet Fidea Cycling Team Asper-Gavere ( Superprestige )
Veldrijden: 2009-2010
07.11.2009 Telenet Fidea Cycling Team Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )
13.09.2009 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder )
Veldrijden: 2008-2009
11.01.2009 Fidea Cycling Team Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap )
30.12.2008 Fidea Cycling Team Loenhout ( GvA Trofee )
07.12.2008 Fidea Cycling Team Averbode ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock