Sport.be

Veldrijden

Benelux Team
07.09.2008 Essen-Horendonk ( De Moedige Veldrijder ) 34
14.09.2008 Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder ) 32
21.09.2008 Koningshooikt ( De Moedige Veldrijder ) 29
27.09.2008 Stabroek ( De Moedige Veldrijder ) 41
05.10.2008 Kessel-Fort ( De Moedige Veldrijder ) 27
11.10.2008 Serskamp ( Vlaamse Cyclocrosscup ) 42
12.10.2008 Ruddervoorde 59
18.10.2008 Lebbeke 33
25.10.2008 Zwijndrecht ( De Moedige Veldrijder ) 39
02.11.2008 Lummen 33
08.11.2008 Lichtaart ( De Moedige Veldrijder ) 49
11.11.2008 Koersel-Beringen 19
15.11.2008 Puurs ( De Moedige Veldrijder ) 30
22.11.2008 Hasselt 32
30.11.2008 Houthalen 30
06.12.2008 Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder ) 48
07.12.2008 Averbode ( De Moedige Veldrijder ) 34
13.12.2008 Essen 30
14.12.2008 Leopoldsburg 17
21.12.2008 Wilrijk ( De Moedige Veldrijder ) 44
28.12.2008 Peer 16
30.12.2008 Loenhout 53
02.01.2009 Sint-Niklaas 36
11.01.2009 Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap Dames -Jeugd ) 5
17.01.2009 Londerzeel ( De Moedige Veldrijder ) 29
18.01.2009 Kasterlee ( De Moedige Veldrijder ) 37
25.01.2009 Wilrijk ( De Moedige Veldrijder ) 32
07.02.2009 Lille 43
08.02.2009 Hoogstraten 39
15.02.2009 Vorselaar 42
22.02.2009 Oostmalle 49
22.02.2009 Oostmalle 49
2014-2015 Wielerclub De Sprinters Malderen
2013-2014 Sengers Ladies Cycling Team
2012-2013 Sengers Ladies Cycling Team
2011-2012 Sengers Ladies Cycling Team
2010-2011 Benelux Team
2009-2010 Benelux Team
2008-2009 Benelux Team
Veldrijden: 2009-2010
10.01.2010 Benelux Team Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock