Sport.be

Veldrijden

De Groene Linde Cycling Team Ieper
07.09.2008 Essen-Horendonk ( De Moedige Veldrijder ) 31
21.09.2008 Koningshooikt ( De Moedige Veldrijder ) 21
27.09.2008 Stabroek ( De Moedige Veldrijder ) 30
12.10.2008 Ruddervoorde ( Superprestige ) 53
18.10.2008 Lebbeke 2
26.10.2008 Tabor ( Wereldbeker ) 12
09.11.2008 Pijnacker ( Wereldbeker ) 16
16.11.2008 Asper-Gavere 6
29.11.2008 Koksijde ( Wereldbeker ) 13
19.12.2008 Antwerpen 11
21.12.2008 Nommay ( Wereldbeker ) 12
26.12.2008 Zolder ( Wereldbeker ) 19
30.12.2008 Loenhout ( GvA Trofee ) 19
04.01.2009 Tervuren 7
11.01.2009 Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap ) 1
18.01.2009 Roubaix ( Wereldbeker ) 18
25.01.2009 Milaan ( Wereldbeker ) 15
01.02.2009 Hoogerheide ( Wereldkampioenschap ) 15
07.02.2009 Lille ( GvA Trofee ) 6
14.02.2009 Heerlen 6
22.02.2009 Oostmalle ( GvA Trofee ) 6
2019-2020 Mahieu Kona
2018-2019 Donen-Vondelmolen
2017-2018 Donen-Vondelmolen
2016-2017 AA Drink-Kalas
2015-2016 Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove
2014-2015 Wielerteam Decock-Woningbouw Vandekerckhove
2013-2014 Cycling Team Vermeeren
2012-2013 Cycling Team Vermeeren
2011-2012 Cycling Team Vermeeren
2009-2010 Rendementhypo Cycling Team
2008-2009 De Groene Linde Cycling Team Ieper
Veldrijden: 2009-2010
22.11.2009 Rendementhypo Cycling Team Den Haag
17.10.2009 Rendementhypo Cycling Team Albrandswaard
Veldrijden: 2008-2009
11.01.2009 De Groene Linde Cycling Team Ieper Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap )
Veldrijden: 2007-2008
26.12.2007 Reusel

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock