Sport.be

Veldrijden

Veldrijden: 2019-2020

  • Begindatum 01.09.2019
  • Einddatum 01.03.2020

September 2019
08.09.2019 Eeklo - Ethias Cross ELITE
13.09.2019 Iowa City - Telenet UCI World Cup ELITE
20.09.2019 Waterloo - Telenet UCI World Cup ELITE
October 2019
05.10.2019 Meulebeke - Ethias Cross ELITE
06.10.2019 Pelt - Rectavit Series ELITE Laurens Sweeck
12.10.2019 Kruibeke - Ethias Cross ELITE
13.10.2019 Gieten - Telenet Superprestige ELITE
17.10.2019 Ardooie - Losse cross ELITE
19.10.2019 Boom - Telenet Superprestige ELITE
20.10.2019 Bern - Telenet UCI World Cup ELITE
22.10.2019 Woerden - Losse cross ELITE
26.10.2019 Beringen - Ethias Cross ELITE
26.10.2019 Grote Prijs van Brabant - 's Hertogenbosch ELITE
27.10.2019 Gavere - Telenet Superprestige ELITE
November 2019
01.11.2019 Oudenaarde - DVV Trofee ELITE Eli Iserbyt
03.11.2019 Ruddervoorde - Telenet Superprestige ELITE
09.11.2019 Silvelle - EK ELITE
11.11.2019 Niel - Rectavit Series ELITE Mathieu Van der Poel
16.11.2019 Tabor - Telenet UCI World Cup ELITE
17.11.2019 Hamme - DVV Trofee ELITE
23.11.2019 Wachtebeke - Losse cross ELITE
24.11.2019 Koksijde - Telenet UCI World Cup ELITE
30.11.2019 Kortrijk - DVV Trofee ELITE
December 2019
01.12.2019 Mol - Losse cross ELITE
07.12.2019 Essen - Ethias Cross ELITE
08.12.2019 Zonhoven - Telenet Superprestige ELITE
14.12.2019 Ronse - DVV Trofee ELITE
15.12.2019 Overijse - Losse cross ELITE
21.12.2019 Sint-Niklaas - Rectavit Series ELITE
22.12.2019 Namen - Telenet UCI World Cup ELITE
26.12.2019 Heusden-Zolder - Telenet UCI World Cup ELITE
27.12.2019 Loenhout - DVV Trofee ELITE
29.12.2019 Diegem - Telenet Superprestige ELITE
30.12.2019 Bredene - Ethias Cross ELITE
January 2020
01.01.2020 Baal - DVV Trofee ELITE
04.01.2020 Gullegem - Losse cross ELITE
05.01.2020 Brussel - DVV Trofee ELITE
11.01.2020 Antwerpen - BK ELITE
11.01.2020 Rucphen - NK ELITE
13.01.2020 Otegem - Losse cross ELITE
19.01.2020 Nommay - Telenet UCI World Cup ELITE
25.01.2020 Zonnebeke - Losse cross ELITE
26.01.2020 Hoogerheide - Telenet UCI World Cup ELITE
February 2020
01.02.2020 Dübendorf - WK ELITE
05.02.2020 Maldegem - Ethias Cross ELITE
08.02.2020 Lille - DVV Trofee ELITE
09.02.2020 Merksplas - Telenet Superprestige ELITE
15.02.2020 Middelkerke - Telenet Superprestige ELITE
16.02.2020 Hulst - Ethias Cross ELITE
22.02.2020 Leuven - Rectavit Series ELITE
23.02.2020 Oostmalle - Losse cross ELITE
26.02.2020 Waregem Cyclocross Masters - Rectavit Series ELITE

DVV Verzekeringen Trofee - Dames juniores

Er is nog geen ranking beschikbaar

DVV Verzekeringen Trofee - Elite mannen

1 (0) Eli Iserbyt Pauwels Sauzen-Bingoal 1:02:10
2 (0) Tom Pidcock 0:00:36
3 (0) Michael Vanthourenhout Pauwels Sauzen-Bingoal 0:01:44

DVV Verzekeringen Trofee - Elite vrouwen

1 (0) Yara Kastelijn 777 CX Team 0:42:11
2 (0) Annemarie Worst 777 CX Team 0:00:16
3 (0) Eva Lechner Creafin-Fristads 0:00:56

DVV Verzekeringen Trofee - U23 mannen

1 (0) Jens Dekker 0:47:34
2 (0) Ryan Kamp Pauwels Sauzen-Bingoal 0:00:25
3 (0) Gerben Kuypers Tarteletto-Isorex 0:01:15

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock