Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Sweeck imponeert bij beloften

Bij de beloften in Loenhout stond er geen maat op Laurens Sweeck. Hij haalde het voor zijn broer Diether Sweeck en Toon Aerts. In het klassement nadert Sweeck tot op vier seconden van Michael Vanthourenhout.


# Land Renner Team Tijd  
1 Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team
2 Diether Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team
3 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team
4 Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
5 Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team
6 Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team
7 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team
8 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team
9 Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
10 Clement Russo
11 Clément Venturini Cofidis, Solutions Credits
12 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team
13 Daan Hoeyberghs BKCP - Powerplus Cycling Team
14 Adam Toupalik BKCP - Powerplus Cycling Team
15 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
16 Berne Vankeirsbilck CCN - Metalac Cycling team
17 Curtis White
18 Andrew Dillman
19 Arne Tureluren CCN - Metalac Cycling team
20 Yves Coolen De Kastelse Durvers V.Z.W.
21 Dominic Grab
22 Thomas Joseph Lares - Doltcini Cycling Team
23 Gosse Van Der Meer
24 Matthias Van De Velde Autoglas Wetteren Cycling Team
25 Stijn Caluwe Enertherm - BKCP
26 Tobin Ortenblad
27 Kelvin Bakx RSC De Zuidwesthoek
28 Sam O'Keefe
29 Kyle De Proost Kon. Balen B.C. V.Z.W.
30 Dylan Page
31 Liam Earl
32 Pieter Van Roosbroeck VA-Cycling Team Zele
33 Steven Schreiber
34 Remigiusz Gil Project Cross Racing
35 Senne De Meyer K. Edegem Bicycle Club - BMX R
36 David Eriksson
37 Skyler Mackey
38 Thomas Van De Velde Isorex Cycling Team
39 Niels Buysen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
40 Stijn Hofman Team 185
41 Gianni Quintelier Cata Bikes-Deratec-Willems.Co
42 Yelle Learts WSC Hand In Hand Baal
43 Gianni Vermeiren Cycling Team Zemst VZW

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock