Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Wout Van Aert haalt het bij de beloften

Wout Van Aert (Vastgoedservice-Golden Palace) heeft zondag de Superprestigecross in Gavere bij de beloften gewonnen. De 20-jarige wereldkampioen haalde het solo voor Michael Vanthourenhout en Laurens Sweeck.


# Land Renner Team Tijd  
1 Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
2 Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
3 Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team
4 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team
5 Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team.
6 Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team
7 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team
8 Martijn Budding Enertherm - BKCP
9 Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team
10 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team
11 Jonas Degroote Lares - Doltcini Cycling Team
12 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit
13 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team
14 Adam Toupalik BKCP - Powerplus Cycling Team
15 Berne Vankeirsbilck CCN - Metalac Cycling team
16 Diether Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team
17 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team
18 Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team
19 Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team
20 Joris Nieuwenhuis
21 Ward Van Laer De Kastelse Durvers V.Z.W.
22 Kobe Goossens Telenet Fidea Cycling Team
23 Thomas Joseph Lares - Doltcini Cycling Team
24 Gosse Van Der Meer
25 Jelle Schuermans Avia Crabbe Cycling Team
26 Koen Van Dijke
27 Thomas Van De Velde Isorex Cycling Team
28 Sybren Jacobs W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
29 Elias Van Hecke Lares - Doltcini Cycling Team
30 Glenn Maes Asfra Racing Team
31 Sean Dunlea
32 Mathias Moenaert Cycling Team Houtland-Westkust
33 Laurens De Jonghe Isorex Cycling Team
34 Gianni Vermeiren Cycling Team Zemst VZW
35 Bjarne Van Malderghem Asfra Racing Team

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock