Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Vanthourenhout oppermachtig bij beloften

Michael Vanthourenhout heeft bij de beloften de eerste manche van de bpost bank trofee in Ronse gewonnen. De Europees kampioen won met een ruime voorsprong op Laurens Sweeck en Toon Aerts.


# Land Renner Team Tijd  
1 Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 51:34
2 Laurens Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team +01:14
3 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team +01:36
4 Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team +02:01
5 Diether Sweeck Corendon - KwadrO Cycling Team +02:33
6 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +02:41
7 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team +02:53
8 Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. +02:56
9 Joris Nieuwenhuis +03:26
10 Adam Toupalik BKCP - Powerplus Cycling Team +03:46
11 Kobe Goossens Telenet Fidea Cycling Team +04:22
12 Daan Hoeyberghs BKCP - Powerplus Cycling Team +04:40
13 Jelle Schuermans Avia Crabbe Cycling Team +04:56
14 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit +05:02
15 Thomas Joseph Lares - Doltcini Cycling Team +05:33
16 Matthias Van De Velde Autoglas Wetteren Cycling Team +05:36
17 Felix Drumm +05:53
18 Richard Jansen Enertherm - BKCP +06:24
19 Stijn Caluwe Enertherm - BKCP +06:45
20 Ward Van Laer De Kastelse Durvers V.Z.W.
21 Thomas Van De Velde Isorex Cycling Team
22 Remigiusz Gil Project Cross Racing
23 Stijn Hofman Team 185
24 Pieter Van Roosbroeck VA-Cycling Team Zele
25 Lawrence Tibackx DNCS/PRO 2012 Cycling Team
26 Sibe Smets Cycling Team Zemst VZW
27 Niels Buysen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
28 Glenn Maes Asfra Racing Team
29 Nicky Gieskens Restore Cycling
30 Spencer Tack Feestcomiteit Drogenboom
31 Gianni Vermeiren Cycling Team Zemst VZW

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock