Sport.be

Veldrijden


# Land Renner Team Tijd  
1 Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 1:08:26
2 Klaas Vantornout Sunweb - Revor Cycling Team 1:09:02
3 Kevin Pauwels Sunweb - Revor Cycling Team 1:09:11
4 Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 1:09:20
5 Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team 1:09:35
6 Sven Nys Landbouwkrediet-Euphony Cycling Team 1:09:57
7 Bart Aernouts AA Drink/ Leontien.nl Pro 1:10:40
8 Francis Mourey Francaise des Jeux 1:11:11
9 Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro 1:11:24
10 Julien Taramarcaz BMC Mountainbike Racing Team 1:11:30
11 Enrico Franzoi Selle Italia Guerciotti 1:11:38
12 Dieter Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team 1:11:47
13 Gerben De Knegt Orange Babies Cycling Team 1:11:53
14 Radomir Simunek BKCP - Powerplus Cycling Team 1:12:11
15 Egoitz Murgoitio Rekalde Hirumet 1:12:16
16 Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team 1:12:29
17 Jim Aernouts Sunweb - Revor Cycling Team 1:12:41
18 Thijs Al Telenet Fidea Cycling Team 1:12:48
19 Marcel Wildhaber 1:12:54
20 Niels Wubben Rabo - Giant Offroad Team. 1:13:10
21 Patrick Van Leeuwen Orange Babies Cycling Team 1:13:18
22 Martin Bina CEZ Cyklo Team Tabor 1:13:27
23 Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 1:13:33
24 Petr Dlask Madeta - Fitness / Specialized 1:13:44
25 Simon Zahner 1:13:45
26 Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team 1:13:45
27 Mariusz Gil Baboco - Revor Cycling Team 1:13:54
28 Nicolas Bazin BigMat-Auber 93 1:14:02
29 Christoph Pfingsten 1:14:11
30 Mitchell Huenders Cycling Team Jo Piels 1:14:23
31 Arnaud Grand Telenet Fidea Cycling Team 1:14:34
32 Jonathan Page Planet Bike 1:14:55
33 Jiri Polnicky Sunweb - Revor Cycling Team 1:14:59
34 Guillaume Perrot 1:15:11
35 Ian Field Hargroves Cycles 1:15:21
36 David Kasek CEZ Cyklo Team Tabor 1:15:31
37 Sascha Weber Stevens Racing Team 1:16:01
38 Arnaud Jouffroy Telenet Fidea Cycling Team 1:16:11
39 Lubomir Petrus BKCP - Powerplus Cycling Team 1:16:33
40 Milan Barenyi 1 ronde
41 Marco Ponta 1 ronde
42 Elia Silvestri 1 ronde
43 Ondrej Bambula CEZ Cyklo Team Tabor 1 ronde
44 Vladimir Kyzivat Johnson Controls TJ Auto Skoda 1 ronde
45 Vaclav Metlicka Johnson Controls TJ Auto Skoda 1 ronde
46 Matthieu Boulo 1 ronde
47 Robert Gavenda Dukla Trencin - TREK 2 ronden
48 Mirko Tabacchi 2 ronden
49 Marcel Meisen BKCP - Powerplus Cycling Team 2 ronden
50 Marco Bianco L´Arcobaleno Carraro Team 3 ronden
51 Martin Haring 3 ronden
52 Cristian Cominelli 3 ronden

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock