Sport.be

Veldrijden


# Land Renner Team Tijd  
1 Kevin Pauwels Sunweb - Revor Cycling Team 1:04:58
2 Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 1:05:12
3 Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 1:05:14
4 Klaas Vantornout Sunweb - Revor Cycling Team 1:05:25
5 Sven Nys Landbouwkrediet-Euphony Cycling Team 1:05:33
6 Bart Aernouts AA Drink/ Leontien.nl Pro 1:05:41
7 Jeremy Powers Team Rapha-Focus 1:05:43
8 Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 1:05:44
9 Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team 1:05:44
10 Simon Zahner 1:05:52
11 Radomir Simunek BKCP - Powerplus Cycling Team 1:05:52
12 Marcel Wildhaber 1:05:53
13 Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team 1:06:19
14 Francis Mourey Francaise des Jeux 1:06:33
15 Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro 1:06:42
16 Niels Wubben Rabo - Giant Offroad Team. 1:06:43
17 Jiri Polnicky Sunweb - Revor Cycling Team 1:06:43
18 Julien Taramarcaz BMC Mountainbike Racing Team 1:06:47
19 Dieter Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team 1:06:54
20 Matthieu Boulo 1:07:05
21 Martin Bina CEZ Cyklo Team Tabor 1:07:11
22 Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team 1:07:12
23 Enrico Franzoi Selle Italia Guerciotti 1:07:13
24 Marcel Meisen BKCP - Powerplus Cycling Team 1:07:14
25 Gerben De Knegt Orange Babies Cycling Team 1:07:17
26 Arnaud Grand Telenet Fidea Cycling Team 1:07:18
27 Guillaume Perrot 1:07:23
28 Thijs Al Telenet Fidea Cycling Team 1:07:28
29 Jonathan Page Planet Bike 1:07:42
30 Timothy Johnson Cannondale - Cyclocrossworld.com 1:07:42
31 Lubomir Petrus BKCP - Powerplus Cycling Team 1:07:43
32 Ian Field Hargroves Cycles 1:07:50
33 Mariusz Gil Baboco - Revor Cycling Team 1:07:52
34 Micki van Empel Landbouwkrediet-KDL 1:07:59
35 Vladimir Kyzivat Johnson Controls TJ Auto Skoda 1:08:15
36 Egoitz Murgoitio Rekalde Hirumet 1:08:28
37 Patrick Van Leeuwen Orange Babies Cycling Team 1:08:36
38 Marco Ponta 1:08:37
39 Elia Silvestri 1:08:45
40 David Kasek CEZ Cyklo Team Tabor 1:08:49
41 Cristian Cominelli 1:08:50
42 Mirko Tabacchi 1:09:31
43 Christoph Pfingsten 1:09:36
44 Ondrej Bambula CEZ Cyklo Team Tabor 1:09:41
45 Martin Haring 1:10:15
46 Vaclav Metlicka Johnson Controls TJ Auto Skoda 1:11:10
47 Arnaud Jouffroy Telenet Fidea Cycling Team 1:11:19
48 Lukas Winterberg 1:11:38
49 Marco Bianco LĀ“Arcobaleno Carraro Team
50 Milan Barenyi
51 Nicolas Bazin BigMat-Auber 93
52 Andrea Masciarelli

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock