Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Sprangers beste nieuweling in Baal

Lloyd Sprangers toonde zich de beste nieuweling in de KwadrO GP Sven Nys (bpost bank trofee). De Belg ontdeed zich in de slotronde van zijn landgenoten Clynhens en Van den Eynde.


# Land Renner Team Tijd  
1 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team 00:32:34
2 Jens Clynhens Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:00:29
3 Vince Van Den Eynde ACROG Balen BC 00:00:38
4 Joren Thys K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W. 00:00:46
5 Anton Ferdinande Rijschool AH - Gentse VS 00:00:56
6 Tomas Kopecky 00:01:04
7 Bodi Del Grosso WV Meteoor Assen-Roden 00:01:38
8 Yente Peirens Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:48
9 Jarno Jordens Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:01:56
10 Witse Van Rillaer VZW De Demerspurters 00:01:57
11 Len Dejonghe Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:02:29
12 Bjarne Laroy Lares - Doltcini Cycling Team 00:02:55
13 Sander De Vet W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:03:22
14 Senne Van der Veken 00:03:32
15 Remon Delnoije TWC Maaslandster 00:03:41
16 Jason Van Compernolle Tomabel Cycling Team 00:03:49
17 Remco De Jong TWC Pijnenburg 00:04:39
18 Jochem Kerckhaert ZRTC Theo Middelkamp 00:04:40
19 Junior Haspeslagh 00:05:12
20 Maxime Cockx Hageland Cycling Team 00:05:12
21 Stef Janse Lotto Olympia Tienen 00:05:25
22 Sven Hassert 00:05:26
23 Nolan Brunner 00:05:52
24 Stijn Cas W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:06:09
25 Robbe Forret 00:06:31
26 Lars Vlerick VD Hauwe CT - Gentse VS 00:06:35
27 Jorg Claessens Sport En Moedig Genk 00:06:40
28 Tieme Herrygers W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 1r
29 Mats De Proost 1r
30 Frank De Jong TWC Pijnenburg 1r
31 Erben Van Meer 1r
32 Lennerd Jacobs 1r
33 Jens Dekien 2r
34 Matteo Oberteicher 2r
35 Robbe Mellaerts 2r
36 Gertjan Geysen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 2r
37 Brick Van den Broeck 2r
38 Clyde De Decker DNF
39 Andres Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock