Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Hendrikx beste nieuweling in Loenhout

Mees Hendrikx heeft de nieuwelingenwedstrijd in Loenhout (bpost bank trofee) gewonnen. De Nederlander haalde het voor zijn landgenoot en ploegmaat Bart Artz. De Belg Witse Meeussen mocht als derde mee op het podium. Vince Van den Eynde is de nieuwe leider.


# Land Renner Team Tijd  
1 Mees Hendrikx 00:27:42
2 Bart Artz 00:00:01
3 Witse Meeussen Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:01
4 Anton Ferdinande Rijschool AH - Gentse VS 00:00:04
5 Vince Van Den Eynde ACROG Balen BC 00:00:05
6 Ryan Kamp 00:00:08
7 Bart Hazekamp Westland Wil Vooruit 00:00:20
8 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele 00:00:22
9 Andres Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke 00:00:25
10 Sander De Vet W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:00:28
11 Bodi Del Grosso WV Meteoor Assen-Roden 00:00:35
12 Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team 00:00:38
13 Ryan Cortjens Enertherm - BKCP 00:00:40
14 Tom Lauryssen 00:00:49
15 Joren Thys K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W. 00:00:51
16 Niels Vandeputte W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:04
17 Tomas Kopecky 00:01:07
18 Ben Tulett 00:01:17
19 Xander Geysels Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 00:01:18
20 Jochem Kerckhaert ZRTC Theo Middelkamp 00:01:20
21 Joachim Van Looveren Cycling.be Alpha Motorhomes 00:01:29
22 Remon Delnoije TWC Maaslandster 00:01:34
23 Nolan Brunner 00:01:36
24 Lennick Van Der Smissen DCM Cycling Team 00:01:39
25 Tomas De Laet Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 00:01:40
26 Robbe Willems De Kastelse Durvers V.Z.W. 00:02:26
27 Berre Hermans 00:02:27
28 Senne Joris ACROG Balen BC 00:02:31
29 Victor Broex 00:02:39
30 Michael Bervoets Hageland Cycling Team 00:02:39
31 Maarten De Nijs 00:02:51
32 Stanley Beerepoot 00:02:56
33 Ibe Braeken Blancs Gilets Barracuda BW 00:03:02
34 Wannes Cools W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:03:18
35 Martijn Räkers 00:03:22
36 Enrico Dhaeye 00:03:22
37 Erben Van Meer 00:03:22
38 Luuk Van Den Eijnde 00:03:22
39 Rik Meeusen 00:03:38
40 Lars Vlerick VD Hauwe CT - Gentse VS 00:03:38
41 Archie Lewis 00:04:02
42 Sven Hassert 00:04:04
43 Clyde De Decker 00:04:18
44 Youri Van Ballegooij 00:04:21
45 Menno Broex 00:04:26
46 Jorg Claessens Sport En Moedig Genk 00:04:26
47 Tieme Herrygers W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:04:26
48 Lars Boven 00:04:37
49 Niek Voogt 00:04:41
50 Maxim Laverge 00:04:44
51 Matteo Oberteicher 00:04:46
52 Laure Michels Young Schelde Cycling Team 00:05:17
53 Yenthe Vermeiren 00:05:36
54 Jorre Debaele KZLWC Heylen 00:05:46
55 Tine Rombouts 00:05:52
56 Jeno Grootjans 00:06:06
57 Tessa Zwaenepoel 00:06:06
58 Elise Anthonissen 00:06:25
59 Thibault De Hert 00:06:29
60 Benjamin Beernaert 1r
61 Thibo Vandenheede WC De Molenspurters Meulebeke DNF
62 Louis Decoster VA-Cycling Team Zele DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock