Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Belofte Hoeyberghs imponeert in Loenhout

Daan Hoeyberghs toonde zich de sterkste belofte in Loenhout (bpost bank trofee). De Belg van BKCP-Corendon haalde het solo voor het duo van Telenet-Fidea Quinten Hermans en Daan Soete. Hoeyberghs verstevigt ook zijn leiderspositie in het klassement.


# Land Renner Team Tijd  
1 Daan Hoeyberghs BKCP - Corendon 00:51:07
2 Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team 00:00:04
3 Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team 00:00:19
4 Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 00:00:34
5 Braam Merlier Baguet - M.I.B.A. Poorten - Indulek Cycling Team 00:00:34
6 Thijs Aerts Telenet Fidea Cycling Team 00:00:35
7 Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team 00:00:36
8 Tobin Ortenblad 00:01:04
9 Yannick Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 00:01:31
10 Timon Ruegg 00:01:42
11 Jelle Schuermans Avia Crabbe Cycling Team 00:01:56
12 Kelvin Bakx RSC De Zuidwesthoek 00:02:03
13 Andrew Dillman 00:02:07
14 Curtis White 00:02:12
15 Stijn Caluwe BKCP - Corendon 00:02:18
16 Lander Loockx Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:02:42
17 Ward Van Laer De Kastelse Durvers V.Z.W. 00:02:43
18 Kyle De Proost Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:02:45
19 Wesley Floren 00:02:45
20 Yves Coolen Rock Werchter-Toekomstvrienden 00:02:46
21 Yannick Gruner 00:02:51
22 Gavin Haley 00:02:59
23 Arne Tureluren CCN - Metalac Cycling team 00:03:20
24 Gosse Van Der Meer 00:03:21
25 David Eriksson 00:03:27
26 Richard Jansen Team Imming 00:03:34
27 Jens Teirlinck Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:03:45
28 Onno Verheyen Cycling Team Zemst VZW 00:04:24
29 Lukas Meiler 00:04:34
30 Henrik Jansson 00:04:43
31 Senne De Meyer K. Edegem Bicycle Club - BMX R 00:04:52
32 Adrian Garcia 00:04:55
33 Mario Junquera San Millan 00:04:56
34 Yelle Learts WSC Hand In Hand Baal 00:05:14
35 Isaac Niles 00:05:21
36 Liam Helsocht Lotto Olympia Tienen 00:05:29
37 Mart Muskens 00:05:34
38 Loïc Hennaux 00:05:35
39 Grant Ellwood 00:05:51
40 Lawrence Tibackx DNCS/PRO 2012 Cycling Team 00:05:56
41 Glenn Verbeeck Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:06:01
42 Dennis Wahlqvist 1r
43 Ola Jorde 1r
44 Rob Van Broekhoven 1r
45 Frederik Hähnel 2r
46 Luc Turchi 2r
47 Michael Goolaerts 2r
48 Trevor O'Donnell 2r
49 Simon Jaecques Kon. Balen B.C. V.Z.W. 3r
50 Mathieu Guyader 3r
51 Etienne Le Roux 3r
52 Alec Lang 4r
53 Vincent Oger 4r
54 Dario Tielen 5r
55 Marvin Runhaar WV Breda 5r
56 Mathias Moenaert Cycling Team Houtland-Westkust 6r
57 Adam Toupalik BKCP - Corendon DNF
58 Berne Vankeirsbilck Atom 6-Tops Antiek CT DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock