Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Derde zege voor junior Wolsink

De juniorenwedstrijd in Loenhout (bpost bank trofee) werd een prooi voor Thijs Wolsink. De Nederlander won een sprint met vier voor de Amerikaan Spencer Petrov en Jari De Clercq. Voor Wolsink is het zijn derde zege van het seizoen.


# Land Renner Team Tijd  
1 Thijs Wolsink Lares - Doltcini Cycling Team 00:39:50
2 Spencer Petrov 00:00:00
3 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:00:00
4 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes 00:00:01
5 Gage Hecht 00:00:14
6 Eric Brunner 00:00:18
7 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:00:20
8 Denzel Stephenson 00:00:48
9 Daniel Tulett 00:00:50
10 Antonie Van Noppen 00:00:50
11 Ben Turner 00:00:51
12 Tijl Pauwels Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:14
13 Maximilian Mobis 00:01:20
14 Cameron Beard 00:01:27
15 Evan Clouse 00:01:33
16 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:01:38
17 Jarne Boden W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:44
18 Jarno Liessens Enertherm - BKCP 00:01:47
19 Rudolph Poul 00:01:48
20 Maxim Van Gils W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:49
21 Felix Schreiber 00:01:54
22 Mario Poldervaart 00:01:59
23 Brent Braes Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:02:07
24 Ted Pettersson 00:02:19
25 David Dekker Willebrord Wil Vooruit 00:02:19
26 Juri Hollmann 00:02:21
27 Maarten Van Staeyen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:02:25
28 Lander Tibackx Cycling Team Vive Le Vélo VZW Diegem 00:02:49
29 Hakon Lunder Aalrust 00:02:59
30 Robbe Konings W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:03:22
31 Jack Kok 00:03:25
32 Michael Owens 00:03:35
33 Bert Van Assche VA-Cycling Team Zele 00:03:39
34 Noah Van Horen 00:03:50
35 Noah Barrow 00:04:07
36 Seppe Broeckx Sport En Steun - Leopoldsburg 00:04:16
37 Jonas Bruyninckx RSC De Zuidwesthoek 00:04:18
38 Tom Van Merkerk 00:04:39
39 Kyle Agterberg 00:04:42
40 Loeka Verdonck WC De Molenspurters Meulebeke 00:04:57
41 Harry Lewis 00:05:17
42 Rune Smits 00:05:23
43 Marco Oberteicher 00:05:39
44 Guillermo Cooreman Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 00:05:53
45 Martijn Meeuws 00:05:56
46 James Bindels 00:06:24
47 Lenn Verdijck 00:06:38
48 Seppe Bekaert Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 00:06:40
49 Bas Thonnon Sport En Moedig Genk 00:06:43
50 Philippe Leclerc 1r
51 Roel Vandael W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 1r
52 Raoul Suijkerbuijk 1r
53 Jesse Huijbregts 1r
54 Rav Schoormans 2r
55 Kyle Peeters VZW Ijsklokje - Cycling 2r
56 Angelo Windels 2r
57 Wannes Lembrechts Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock