Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

# Land Renner Team Tijd  
1 Mathieu Van der Poel BKCP - Corendon 01:02:43
2 Wout Van Aert Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +00:01
3 Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +00:07
4 Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +00:42
5 Lars Van Der Haar Team Giant - Alpecin +00:58
6 Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team +01:00
7 Clément Venturini Cofidis, Solutions Credits +01:01
8 Sven Nys Crelan - AA Drink Team +01:40
9 Julien Taramarcaz Era - Murprotec +01:49
10 Thijs Van Amerongen Telenet Fidea Cycling Team +01:50
11 Tim Merlier Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +01:55
12 Michael Boros BKCP - Corendon +02:01
13 Laurens Sweeck Era - Murprotec +02:30
14 Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team +02:48
15 Steve Chainel BY G4 +02:58
16 Diether Sweeck Era - Murprotec +03:02
17 Radomir Simunek Era - Murprotec +03:07
18 Rob Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +03:08
19 Gianni Vermeersch Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +03:11
20 Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. +03:15
21 Marcel Meisen Team Kuota Lotto +03:27
22 Francis Mourey Francaise des Jeux +03:46
23 Stephen Hyde +03:55
24 Jens Vandekinderen Kalas-NNOF Cycling Team +03:59
25 Simon Zahner EKZ Racing Team +03:59
26 Vincent Baestaens BKCP - Corendon +04:08
27 Ismael Esteban Aguando +04:09
28 Martin Haring +04:14
29 Marcel Wildhaber Scott - Swisspower +04:24
30 Lukas Winterberg +04:53
31 Jeremy Powers Team Rapha-Focus +05:09
32 Ian Field Hardgroves Cycles +05:29
33 Niels Wubben Telenet Fidea Cycling Team +05:42
34 Lukas Fluckiger +05:54
35 Sascha Weber Veranclassic-Doltcini Cycling Team +06:06
36 Jim Aernouts Telenet Fidea Cycling Team +06:09
37 Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team +06:27
38 John Gadret AG2R La Mondial +06:32
39 Lubomir Petrus -1LAP
40 Michael Schweizer -1LAP
41 Andreas Moser -2LAP
42 Vojtech Nipl -2LAP
43 Severin Saegesser -2LAP
44 Travis Livermon -2LAP
45 Mariusz Gil Project Cross Racing -2LAP
46 Jeremy Martin -2LAP
47 Michael Van Den Ham -2LAP
48 Philipp Walsleben BKCP - Corendon -3LAP
49 Gusty Bausch -3LAP
50 Antonin Marecaille l'Enfer Du Nord -3LAP
51 Christian Helmig -3LAP
52 Vladimir Kyzivat Johnson Controls TJ Auto Skoda -3LAP
53 Aaron Schooler -3LAP
54 Nicolas Samparisi -3LAP
55 Paul Oldham -3LAP
56 Ramon Sagues Portabella -3LAP
57 Matej Lasak -3LAP
58 Anthonin Didier -4LAP
59 Mark Mcconnell -4LAP
60 Michael Wildhaber -4LAP
61 Josep Betalu -4LAP
62 Emil Hekele -4LAP
63 Massimo Morabito -4LAP
64 Asier Arregui Dominguez -4LAP
65 Damien Mougel -4LAP
66 Lorenzo Samparisi -4LAP
67 Garry Millburn -4LAP
68 Angus Edmond -5LAP
69 Fredrik Haraldseth -5LAP
70 Robert Marion -5LAP

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock