Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Van den Eynde beste nieuweling in Antwerpen

Vince Van den Eynde toonde zich zaterdagochtend de sterkste nieuweling in de Soudal Scheldecross (bpost bank trofee). De renner uit Schriek won solo voor Niels Vandeputte en de Nederlander Mees Hendrikx.


# Land Renner Team Tijd  
1 Vince Van Den Eynde ACROG Balen BC 00:31:14
2 Niels Vandeputte W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:00:28
3 Mees Hendrikx 00:00:50
4 Lloyd Sprangers Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:02
5 Witse Meeussen Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:09
6 Bart Artz 00:01:13
7 Arno Van Den Broeck DCM Cycling Team 00:01:19
8 Bart Hazekamp Westland Wil Vooruit 00:01:21
9 Perry Frijters 00:01:34
10 Luke Verburg Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:37
11 Sander De Vet W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:42
12 Jarno Jordens Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:01:47
13 Dolf Pemen VA-Cycling Team Zele 00:01:49
14 Anton Ferdinande Rijschool AH - Gentse VS 00:02:29
15 Bjarne Laroy Lares - Doltcini Cycling Team 00:02:31
16 Ryan Cortjens Enertherm - BKCP 00:02:35
17 Tomas Kopecky 00:02:40
18 Witse Van Rillaer VZW De Demerspurters 00:03:00
19 Berre Hermans 00:03:21
20 Joren Thys K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W. 00:03:21
21 François Hyon Etoile Cycliste Fumacienne 00:03:27
22 Remon Delnoije TWC Maaslandster 00:04:17
23 Lennert Meulemans DCM Cycling Team 00:04:20
24 Maarten Clauwaert VD Hauwe CT - Gentse VS 00:04:23
25 Wout Vervoort 00:04:23
26 Lennick Van Der Smissen DCM Cycling Team 00:04:59
27 Wannes Cools W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:05:03
28 Stanley Beerepoot 00:05:03
29 Robbe Willems De Kastelse Durvers V.Z.W. 00:05:11
30 Tomas De Laet Wielerclub Steeds Vooraan V.Z.W 00:05:34
31 Stijn Quets Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:05:43
32 Xabier Llamosas Angulo 00:05:55
33 Jon Calvo Salgueiro 00:06:10
34 Quinten Vandermeer Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:06:10
35 Maarten De Nijs 00:06:23
36 Stijn Cas W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:06:42
37 Tom Dussek 00:06:45
38 Tieme Herrygers W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:06:45
39 Arthur Kluckers 00:06:51
40 Matthew Ellis 00:06:51
41 Cedric Pries 00:07:05
42 Senne Van Aert DCM Cycling Team 1r
43 Haritz Erasun Etxaniz 1r
44 Sven Hassert 1r
45 Jarno Bellens 1r
46 Rik Meeusen 1r
47 Erben Van Meer 1r
48 Niels Baudewijns 2r
49 Dries Goris 2r
50 Maxim Laverge 2r
51 Tess Van Loy AA Drink-Kalas Cycling Team 2r
52 Cédric Vandesompel 2r
53 Jeno Grootjans 2r
54 Ruben Bogaerts 2r
55 Tine Rombouts 2r
56 Jens Dekien 2r
57 Gertjan Geysen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 2r
58 Tessa Zwaenepoel 2r
59 Jochen Berckmans Lotto Olympia Tienen 3r
60 Senne Joris ACROG Balen BC DNF
61 Luuk Van Den Eijnde DNF
62 Tom Lauryssen DNF
63 Joachim Van Looveren Cycling.be Alpha Motorhomes DNF
64 Len Dejonghe Kalas Cycling Team 99 Schriek DNF
65 Nathan Vandepitte DNF

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock