Sport.be

Veldrijden

Nieuws

Meer

Vermeersch juicht bij junioren in KwadrO Flandriencross

De KwadrO Flandriencross voor junioren werd een prooi voor Florian Vermeersch. De eerstejaarsjunior haalde het voor Jappe Jaspers en Alex Colman.


# Land Renner Team Tijd  
1 Florian Vermeersch Lares - Doltcini Cycling Team 00:40:11
2 Jappe Jaspers Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:00
3 Alex Colman Lares - Doltcini Cycling Team 00:00:16
4 Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:01:04
5 Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 00:01:10
6 Gage Hecht 00:01:13
7 Mitch Groot Lares - Doltcini Cycling Team 00:01:15
8 Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:01:29
9 Jarno Liessens Enertherm - BKCP 00:01:35
10 Andreas Goeman Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:01:45
11 Reno Bauters KSC Dendersteek Labiekes 00:01:54
12 Mathijs Wuyts Kalas Cycling Team 99 Schriek 00:02:17
13 Victor Vandebosch Enertherm - BKCP 00:02:25
14 Diederik Pemen Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:02:30
15 Timo Kielich Trek-KMC Mountainbiketeam VZW 00:02:43
16 Yentl Bekaert Patrick Development Team 00:02:46
17 Jari De Clercq Van Assche-Alpha Motorhomes Cycling Team 00:02:46
18 Arne Vrachten Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:03:07
19 Jonas Smet Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team 00:03:13
20 Eric Brunner 00:03:14
21 Florian Stumpf 00:03:34
22 Evan Clouse 00:03:43
23 Jente Tielemans W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 00:03:52
24 Mauro Schmid 00:04:00
25 Jarne De Meyer Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:04:20
26 Lander Tibackx Cycling Team Vive Le VĂ©lo VZW Diegem 00:04:20
27 Brent Braes Kon. Balen B.C. V.Z.W. 00:04:32
28 Kwinten Stuer Wielerteam Waasland V.Z.W. 00:04:55
29 Fabio Van Goethem Rudyco-Janatrans Cycling Team 00:04:55
30 Stan Van Tricht Lotto Olympia Tienen 00:07:49
31 Lauri Van Den Eede C.T. Keukens Buysse Knesselare 2r
32 Ward Deschepper KSC Dendersteek Labiekes 2r
33 Owen Valcke 2r
34 Seppe Bogaert Trek-KMC Mountainbiketeam VZW 2r
35 Sven Maertens WC De Molenspurters Meulebeke 3r
36 Thomas D'Hooge Rudyco Cycling Team 3r
37 Marvin De Bondt WK Noord West Brabant 3r
38 Aaron Logie Zannata Cycling Team 3r
39 Angelo Windels 4r

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock