Sport.be

Algemeen

Onze competitie nu ook in Japan op TV

24.07.2018 | Hannes Van Gael

Belga

De Japanse zender Sky PerfecTV heeft de tv-rechten van de Jupiler Pro League gekocht voor de komende twee voetbalseizoenen. Dat contract is niet-exclusief.

Het management van de Pro League sloot een niet-exclusief contract af met het Japanse Sky PerfecTV. Alle wedstrijden van de Jupiler Pro League 2018-2019 en 2019-2020 worden zo uitgezonden op de commerciële tv-zender. Japan is het eerste Aziatische land dat onze hoogste voetbalafdeling opneemt in het tv-aanbod.

"De wereldwijde hype rond de Rode Duivels zorgt ervoor dat ook buitenlandse tv-stations zich beginnen te interesseren in onze competitie. Daar is dit contract een goed voorbeeld van", verklaarde CEO Pierre François van de Pro League. "De buitenlandse zenders willen hun nationale helden in onze competitie zien, maar tegelijk ook de nieuwe Courtois, De Bruyne, Witsel, Kompany of Meunier ontdekken."

Mis deze events niet

Meer