PROGRAMMA

Programma onder voorbehoud van last minute wijzigingen.

De organisatie behoudt zich het recht om dit uurschema nog bij te stellen in functie van Corona maatregelen opgelegd door de overheid.




Events

Voorprogramma

Starterslijst

Benjamins meisjes/jongens 600m
Pupillen meisjes/jongens 1.000m
Miniemen meisjes/jongens 1.000m
Kadetten meisjes/jongens 800m
Scholieren meisjes/jongens 800m
AC heren 100m, 200m, 400m, 800m, 1.500m
AC dames 100m, 400m, 800m, 1.500m

Hoofdprogramma

Starterslijst

Vrouwen: 100m, 300m, 800m, 1500m, 100m horden, 400m horden, Hoogspringen
Mannen: 200m, 400m, 800m, 800m, 1500m, 5.000m, 110m horden

Na(cht)programma

Geannuleerd

Uurrooster

VOORPROGRAMMA

Uur Event Gebj heat 1 heat 2 heat 3 heat 4
10:25 - 11:05 Blok 1 Ben - Pup - Min
1 10:26 1000m ALLE Miniemen Jongens
2 10:34 1000m ALLE Miniemen Meisjes
5 10:42 1000m ALLE Pupillen Jongens
6 10:50 1000m ALLE Pupillen Meisjes
9 10:58 600m ALLE Benjamins
Benj-Pup-Min : Total : 73
12:10 - 13:33 Blok 2 Kad - Sch - 400 - 100
11 12:10 800m Scholieren Jongens 03 2003 12:10 12:15 14
12 12:20 800m Scholieren Meisjes 03 2003 14
13 12:25 800m Scholieren Jongens 04 2004 14
14 12:30 800m Scholieren Meisjes 04 2004 14
15 12:34 800m Kadetten Jongens 05 2005 12:34 12:38 14
16 12:40 800m Kadetten Meisjes 05 2005 14
17 12:45 800m Kadetten Jongens 06 2006 14
18 12:50 800m Kadetten Meisjes 06 2006 14
19 13:00 400m Women (National) 13:00 13:05 16
20 13:10 400m Men (National) 13:10 13:15 24
21 13:25 100m Women (National) 13:25 13:28 16
22 13:31 100m Men (National) 13:31 13:33 16
Kad-Sch+400+100: Total: 197
14:31 - 15:45 Blok 3 Pre Prog AC
23 14:31 1500m Women National heats 14:31 14:38 30
24 14:45 1500m Men National heats 14:45 14:52 30
25 15:00 800m Women National heats 15:00 15:05 15:10 42
26 15:15 800m Men National heats 15:15 15:20 15:25 56
27 15:40 200m Men (National) 15:40 15:45 16
Pre Prog Total : 185

HOOFDPROGRAMMA

16:55 - 20:20 Blok 4 Main Prog
28 16:55 100m Women 8
29 17:00 High Jump Women 8
30 17:00 1.500m Women 12
31 17:07 800m Men B 11
32 17:13 800m Women 11
33 17:24 110m Hurdles Men 8
34 17:33 100m Hurdles Women 8
35 17:40 200m Men 8
36 17:47 300m Women 8
37 17:55 400m Men 8
38 18:02 1.500m Men B 12
39 18:09 1.500m Men 12
41 18:23 400m Hurdles Women 8
42 18:30 800m Men 8
43 18:40 5000m Men A 17
44 19:00 5000m Men B 17
45 19:20 5000m Men C 17
Main prog Total : 181

NACHT PROGRAMMA

Geannuleerd