Editie 2015: zaterdag 18 juli

Programma onder voorbehoud van last minute wijzigingen.

Voorprogramma
Benjamins meisjes/jongens 600m
Pupillen meisjes/jongens 1.000m
Miniemen meisjes/jongens 1.000m
Kadetten meisjes/jongens 800m
Scholieren meisjes/jongens 800m
Senioren dames/heren 100m/800m/1.500m
programma
Mannen: 200m / 300m / 400m / verspringen / 800m / 1500m / 5000m / 110m horden
Vrouwen: 1500m / 100m / polsstok / 100m horden
Hoofdprogramma
Mannen: 800m / 1500m / 3000m steeple / hoogspringen
Vrouwen: 5000m / 400m horden / speerwerpen / hoogspringen
Na(cht)programma
Mannen: Reeksen 5000m mannen


Uurschema - onder voorbehoud
14:00 100m Vrouwen reeks 1
14:03 100m Vrouwen reeks 2
14:06 100m Vrouwen reeks 3
14:09 100m Vrouwen reeks 4
14:12 100m Mannen reeks 1
14:15 100m Mannen reeks 2
14:18 100m Mannen reeks 3
14:21 100m Mannen reeks 4
14:25 1.500m Vrouwen reeks 1
14:33 1.500m Vrouwen reeks 2
14:41 1.500m Vrouwen reeks 3
14:49 1.500m Mannen reeks 1
14:57 1.500m Mannen reeks 2
15:05 1.500m Mannen reeks 3
15:13 1.500m Mannen reeks 4
15:21 1.500m Mannen reeks 5
15:30 800m Vrouwen reeks 1
15:35 800m Vrouwen reeks 2
15:40 800m Vrouwen reeks 3
15:45 800m Vrouwen reeks 4
15:50 800m Mannen reeks 1
15:55 800m Mannen reeks 2
16:00 800m Mannen reeks 3
16:05 800m Mannen reeks 4
16:10 800m Mannen reeks 5
16:15 800m Mannen reeks 6
16:20 800m Scholieren Jongens 1998 reeks 1
16:25 800m Scholieren Jongens 1998 reeks 2
16:30 800m Scholieren Meisjes 1998
16:35 800m Scholieren Jongens 1999 reeks 1
16:40 800m Scholieren Jongens 1999 reeks 2
16:45 800m Scholieren Meisjes 1999
16:50 800m Kadetten Jongens 2000 reeks 1
16:55 800m Kadetten Jongens 2000 reeks 2
17:00 800m Kadetten Meisjes 2000 reeks 1
17:05 800m Kadetten Meisjes 2000 reeks 2
17:10 800m Kadetten Jongens 2001
17:15 800m Kadetten Meisjes 2001
17:22 1.000m Miniemen Jongens 2002 reeks 1
17:28 1.000m Miniemen Jongens 2002 reeks 2
17:34 1.000m Miniemen Meisjes 2002
17:40 1.000m Miniemen Jongens 2003
17:46 1.000m Miniemen Meisjes 2003
17:52 1.000m Pupillen Jongens 2004
17:58 1.000m Pupillen Meisjes 2004
18:04 1.000m Pupillen Jongens 2005
18:10 1.000m Pupillen Meisjes 2005
18:20 600m Benjamins Jongens
18:25 600m Benjamins Meisjes
18:30 KIK : Verspringen Mannen
Hoofdprogramma
17:30 Hoogspringen Mannen
18:30 1.500m Mannen B (nationaal)
18:40 800m Mannen B (nationaal)
18:50 100m Vrouwen (nationaal)
18:55 Polsstokspringen Vrouwen
19:01 110m Horden Mannen (nationaal)
19:11 100m Horden Vrouwen (nationaal)
19:17 200m Mannen (nationaal)
19:25 3.000m steeple Mannen
19:30 Speerwerpen Vrouwen
19:42 300m Mannen (nationaal)
19:52 800m wheelchair Vrouwen (nationaal)
20:00 Hoogspringen Vrouwen (nationaal)
20:02 1.500m Vrouwen (nationaal)
20:12 1.500m Mannen (nationaal)
20:22 5.000m Vrouwen
20:30 Verspringen Mannen
20:50 400m horden Vrouwen
21:00 400m Mannen
21:10 800m Mannen (nationaal)
21:20 Legends' Race
21:30 5.000m Mannen A reeks (nationaal)
21:50 5.000m Mannen B reeks (nationaal)
Na(cht)-programma
22:10 5.000m Mannen C reeks (nationaal)
22:30 5.000m Mannen D reeks (nationaal)
22:50 5.000m Mannen E reeks (nationaal)
23:10 5.000m Mannen F reeks (nationaal)