Sport.be

Cyclo-cross

Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
06.09.2009 Essen - Horendonk ( De Moedige Veldrijder ) 6
20.09.2009 Neerpelt 5
26.09.2009 Stabroek ( De Moedige Veldrijder ) 3
04.10.2009 Trevisio ( Wereldbeker ) 22
11.10.2009 Ruddervoorde ( Superprestige ) 7
18.10.2009 Villarcayo 1
25.10.2009 Oudenaarde 18
01.11.2009 Hoogstraten ( Europees Kampioenschap ) 28
21.11.2009 Hasselt 5
22.11.2009 Hamme - Zogge ( Superprestige ) 48
28.11.2009 Koksijde ( Wereldbeker ) 12
05.12.2009 Rijkevorsel ( De Moedige Veldrijder ) 2
13.12.2009 Overijse 6
20.12.2009 Kalmthout 6
27.12.2009 Diegem ( Superprestige ) 12
01.01.2010 Baal 3
03.01.2010 Tervuren 4
09.01.2010 Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap ) 4
17.01.2010 Kasterlee ( De Moedige Veldrijder ) 1
24.01.2010 Hoogerheide ( Wereldbeker ) 29
30.01.2010 Tabor ( Wereldkampioenschap ) 20
06.02.2010 Lille 4
07.02.2010 Zonhoven ( Superprestige ) 17
14.02.2010 Vorselaar ( Superprestige ) 2
21.02.2010 Oostmalle 5
2019-2020 Pauwels Sauzen-Bingoal
2018-2019 Pauwels Sauzen-Vastgoedservice
2017-2018 ERA-Circus
2016-2017 ERA-Circus
2015-2016 Era - Murprotec
2014-2015 Corendon - KwadrO Cycling Team
2013-2014 Landbouwkrediet-KDL
2013-2014 Kwadro-Stannah Cycling Team
2012-2013 Landbouwkrediet-KDL
2011-2012 Landbouwkrediet-KDL
2010-2011 KDL Trans - Your Mover
2009-2010 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
2008-2009 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
Veldrijden: 2014-2015
22.02.2015 Corendon - KwadrO Cycling Team Oostmalle
06.12.2014 Corendon - KwadrO Cycling Team Hasselt (BBT)
Veldrijden: 2011-2012
22.10.2011 Landbouwkrediet-KDL Medina de Pomar
Veldrijden: 2010-2011
06.02.2011 KDL Trans - Your Mover Hoogstraten ( Superprestige )
04.12.2010 KDL Trans - Your Mover Rijkevorsel
20.11.2010 KDL Trans - Your Mover Hasselt
Veldrijden: 2009-2010
17.01.2010 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Kasterlee ( De Moedige Veldrijder )
18.10.2009 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Villarcayo
Veldrijden: 2008-2009
21.02.2009 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Eeklo
08.11.2008 Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Ne manquez pas

Plus

Les 10 prochains événements

Plus

Les 10 derniers résultats

CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
CYCLO-CROSS Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
CYCLO-CROSS Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
CYCLO-CROSS Telenet UCI World Cup Namur ELITE Wout Van Aert
CYCLO-CROSS Telenet UCI World Cup Namur U23 Tom Pidcock