U bezoekt momenteel editie 2009 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

Rit 2: Ardooie (B) - Brussel (B)
1 Tyler Farrar Garmin - Slipstream 4.17'53
2 Yauheni Hutarovich Française Des Jeux 0
3 Edvald Boasson Hagen Team Columbia - High Road 0
4 Wouter Weylandt Quick Step 0
5 Tom Veelers Skill-Shimano 0
6 Francesco Gavazzi Lampre - N.G.C 0
7 Baden Cooke Vacansoleil Pro Cycling 0
8 Alexandre Usov Cofidis, Le Credit En Ligne 0
9 Jose Joaquin Rojas Gil Caisse D'Epargne 0
10 Tom Boonen Quick Step 0
11 Joost Posthuma Rabobank 0
12 Gert Dockx Team Columbia - High Road 0
13 Sebastian Langeveld Rabobank 0
14 Maarten Tjallingii Rabobank 0
15 Nikolas Maes Topsport Vlaanderen - Mercator 0
16 Roy Sentjens Silence-Lotto 0
17 Koen De Kort Skill-Shimano 0
18 Sylvain Chavanel Quick Step 0
19 Stijn Vandenbergh Team Katusha 0
20 Maxime Vantomme Team Katusha 0
21 Lars Ytting Bak Team Saxo Bank 0
22 Renaud Dion Ag2R La Mondiale 0
23 Maxime Monfort Team Columbia - High Road 0
24 Bradley Wiggins Garmin - Slipstream 0
25 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank 0
26 Reinier Honig Vacansoleil Pro Cycling 0
27 Jurgen Van Goolen Team Saxo Bank 0
28 Markus Eichler Team Milram 0
29 Kasper Klostergaard Larsen Team Saxo Bank 0
30 Gerben Löwik Vacansoleil Pro Cycling 0
31 Nick Nuyens Rabobank 0
32 Greg Van Avermaet Silence-Lotto 0
33 Pablo Lastras Garcia Caisse D'Epargne 0
34 Juan Jose Oroz Ugalde Euskaltel - Euskadi 0
35 Arnaud Coyot Caisse D'Epargne 0
36 Brian Vandborg Liquigas 0
37 Jan Bakelants Topsport Vlaanderen - Mercator 0
38 Steven De Jongh Quick Step 0
39 Alexandr Pliuschin Ag2R La Mondiale 0
40 Mathew Hayman Rabobank 0
41 Vincenzo Nibali Liquigas 0
42 Johan Coenen Topsport Vlaanderen - Mercator 0
43 Nico Sijmens Cofidis, Le Credit En Ligne 0
44 Dominic Klemme Team Saxo Bank 0
45 Guennadi Mikhailov Team Katusha 0
46 Simon Spilak Lampre - N.G.C 0
47 Michiel Elijzen Silence-Lotto 0
48 Yuriy Krivtsov Ag2R La Mondiale 0
49 Laszlo Bodrogi Team Katusha 0
50 Frank Hoj Team Saxo Bank 0
51 Hervé Duclos-Lassalle Cofidis, Le Credit En Ligne 0
52 Dmitriy Muravyev Astana 0
53 Andrey Amador Bikkazakova Caisse D'Epargne 0
54 Damien Gaudin Bbox Bouygues Telecom 0
55 Marcin Sapa Lampre - N.G.C 0
56 Mauro Da Dalto Lampre - N.G.C 0
57 Ben Hermans Topsport Vlaanderen - Mercator 0
58 Steve Morabito Astana 0
59 Javier Francisco Aramendia Lorente Euskaltel - Euskadi 0
60 Mikael Cherel Française Des Jeux 0
61 Jérémy Roy Française Des Jeux 0
62 Fabrice Piemontesi Fuji-Servetto 0
63 Michael Rogers Team Columbia - High Road 0
64 Tomas Vaitkus Astana 0
65 Thomas Lövkvist Team Columbia - High Road 0
66 Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto 0
67 Marco Bandiera Lampre - N.G.C 0
68 Mathieu Drujon Caisse D'Epargne 0
69 Daniel Oss Liquigas 24
70 Robert Wagner Skill-Shimano 56
71 Andrey Zeits Astana 6'01
72 Alexei Markov Team Katusha 6'01
73 Olivier Bonnaire Bbox Bouygues Telecom 6'01
74 Yukiya Arashiro Bbox Bouygues Telecom 6'01
75 Tanel Kangert Ag2R La Mondiale 6'01
76 Sergey Renev Astana 6'01
77 Tony Martin Team Columbia - High Road 6'01
78 Alex Rasmussen Team Saxo Bank 6'01
79 Florent Brard Cofidis, Le Credit En Ligne 6'01
80 Frederik Willems Liquigas 6'01
81 Thomas De Gendt Topsport Vlaanderen - Mercator 6'01
82 Aitor Galdos Alonso Euskaltel - Euskadi 6'01
83 Sébastien Portal Cofidis, Le Credit En Ligne 6'01
84 Anthony Geslin Française Des Jeux 6'01
85 Michal Golas Amica Chips - Knauf 6'01
86 Romain Villa Cofidis, Le Credit En Ligne 6'01
87 Nikita Eskov Team Katusha 6'01
88 Pieter Vanspeybrouck Topsport Vlaanderen - Mercator 6'01
89 Addy Engels Quick Step 6'01
90 Jose Alberto Benitez Roman Fuji-Servetto 9'57
91 David Deroo Skill-Shimano 9'57
92 Josep Jufre Pou Fuji-Servetto 9'57
93 Servais Knaven Team Milram 9'57
94 Jens Mouris Vacansoleil Pro Cycling 9'57
95 Kevin Hulsmans Quick Step 9'57
96 Aart Vierhouten Vacansoleil Pro Cycling 9'57
97 Johan Vansummeren Silence-Lotto 9'57
98 Cameron Wurf Fuji-Servetto 9'57
99 Wim De Vocht Vacansoleil Pro Cycling 9'57
100 Thierry Hupond Skill-Shimano 9'57
101 Roy Curvers Skill-Shimano 9'57
102 Rick Flens Rabobank 9'57
103 Arnaud Labbe Bbox Bouygues Telecom 9'57
104 Grégory Rast Astana 9'57
105 Vitaliy Buts Lampre - N.G.C 9'57
106 Angel Gomez Gomez Fuji-Servetto 9'57
107 Branislau Samoilau Quick Step 9'57
108 Kristof Goddaert Topsport Vlaanderen - Mercator 9'57
109 Alexander Serov Team Katusha 9'57
110 Klaas Lodewyck Topsport Vlaanderen - Mercator 9'57
111 Maryan Hary Cofidis, Le Credit En Ligne 9'57
112 Guillaume Le Floch Bbox Bouygues Telecom 9'57
113 Alexandre Blain Cofidis, Le Credit En Ligne 9'57
114 Jacopo Guarnieri Liquigas 9'57
115 Murilo Antonio Fischer Liquigas 9'57
116 Maciej Bodnar Liquigas 9'57
117 Albert Timmer Skill-Shimano 9'57
118 Wesley Sulzberger Française Des Jeux 9'57
119 Christopher Sutton Garmin - Slipstream 9'57
120 Staf Scheirlinckx Silence-Lotto 11'48
121 Robert Förster Team Milram 14'10
122 Martin Muller Team Milram 17'57
123 Gatis Smukulis Ag2R La Mondiale 20'00
124 Nikolay Trusov Team Katusha 20'03
125 Jean Charles Senac Ag2R La Mondiale 20'03
126 Steven Cozza Garmin - Slipstream 20'03
127 Blel Kadri Ag2R La Mondiale 20'03
128 Aurélien Clerc Ag2R La Mondiale 20'03
129 Mark Renshaw Team Columbia - High Road 20'03
130 Josu Agirre Euskaltel - Euskadi 20'03
131 Pablo Urtasun Perez Euskaltel - Euskadi 20'03
132 Graeme Brown Rabobank 20'03
133 Matthew Harley Goss Team Saxo Bank 20'03
134 Ricardo Van der Velde Garmin - Slipstream 20'03
135 Bolat Raimbekov Astana 20'03
136 Timothy Gudsell Française Des Jeux 20'03
137 Greg Henderson Team Columbia - High Road 20'03
138 Juan José Haedo Team Saxo Bank 20'03
139 Francesco Chicchi Liquigas 20'03
140 Jurgen Van De Walle Quick Step 20'03
141 Ermanno Capelli Fuji-Servetto 20'03
142 Perrig Quemeneur Bbox Bouygues Telecom 20'03
143 Huub Duyn Garmin - Slipstream 20'03
144 Andrea Tonti Fuji-Servetto 20'03
145 Floris Goesinnen Skill-Shimano 20'03
146 Jussi Veikkanen Française Des Jeux 20'09
147 Niki Terpstra Team Milram 20'09
148 Angelo Furlan Lampre - N.G.C 20'09
149 Mirco Lorenzetto Lampre - N.G.C 20'09
150 Sergio De Lis Euskaltel - Euskadi 20'09
151 Giovanni Bernaudeau Bbox Bouygues Telecom 20'09
152 Angel Madrazo Ruiz Caisse D'Epargne 20'09
153 Svein Tuft Garmin - Slipstream 20'09
154 Bobbie Traksel Vacansoleil Pro Cycling 20'13
155 Kenny Dehaes Silence-Lotto 20'25
Editie 2010: 17/08 - 24/08

.nl  - .be
Eneco Tour TV
Meer wielrennen op sport.be
[an error occurred while processing this directive]