U bezoekt momenteel editie 2007 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

Proloog: Hasselt - Hasselt
1 Michiel Elijzen Cofidis, le Credit Par Telephone 06'09"
2 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank 1"
3 Johan Vansummeren Predictor-Lotto 2"
4 Tyler Farrar Cofidis, le Credit Par Telephone 3"
5 Nick Nuyens Cofidis, le Credit Par Telephone 5"
6 Servais Knaven T-Mobile Team 7"
7 Rik Verbrugghe Cofidis, le Credit Par Telephone 7"
8 Leon Van Bon Rabobank 7"
9 Enrico Gasparotto Liquigas 8"
10 Thomas Dekker Rabobank 8"
11 Mauro Facci Quick Step - Innergetic 9"
12 Piet Rooijakkers Skil Shimano 10"
13 Bram Tankink Quick Step - Innergetic 10"
14 Mirco Lorenzetto Team Milram 10"
15 Rick Flens Rabobank 10"
16 David Millar Saunier Duval - Prodir 11"
17 Brian Vandborg Discovery Channel 12"
18 Volodymyr Bileka Discovery Channel 12"
19 Marcel Sieberg Team Milram 12"
20 Olivier Kaisen Predictor-Lotto 12"
21 Vladimir Gusev Discovery Channel 13"
22 Frederik Willems Liquigas 13"
23 Jurgen Van Den Broeck Predictor-Lotto 14"
24 Matej Jurco Team Milram 14"
25 Johan Lindgren Française Des Jeux 14"
26 Sébastien Hinault Credit Agricole 14"
27 Alberto Losada Alguacil Caisse d'Epargne 14"
28 Luke Roberts Team CSC 14"
29 Mathew Hayman Rabobank 15"
30 Steven De Jongh Quick Step - Innergetic 15"
31 Nicolas Rousseau Ag2r Prevoyance 15"
32 Jimmy Engoulvent Credit Agricole 15"
33 Gustav Larsson Unibet.com 15"
34 Enrico Franzoi Lampre-Fondital 15"
35 Unai Etxebarria Arana Euskaltel - Euskadi 15"
36 Johan Coenen Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 16"
37 Alexei Markov Caisse d'Epargne 16"
38 Matthieu Sprick Bouygues Telecom 16"
39 Kenny Robert Van Hummel Skil Shimano 16"
40 Simon Gerrans Ag2r Prevoyance 17"
41 Paul Martens Skil Shimano 17"
42 Sébastien Rosseler Quick Step - Innergetic 17"
43 William Bonnet Credit Agricole 17"
44 Christophe Riblon Ag2r Prevoyance 17"
45 José Ivan Gutierrez Palacios Caisse d'Epargne 18"
46 Adam Hansen T-Mobile Team 18"
47 Roberto Petito Liquigas 18"
48 Mirko Celestino Team Milram 18"
49 Matthew Harley Goss Team CSC 18"
50 Benoît Poilvet Credit Agricole 19"
51 Heinrich Haussler Gerolsteiner 19"
52 Rubens Bertogliati Saunier Duval - Prodir 19"
53 Gerben Löwik Rabobank 19"
54 Dmytro Grabovskyy Quick Step - Innergetic 19"
55 Iban Mayoz Echeverria Euskaltel - Euskadi 19"
56 Vicente Reynes Mimo Caisse d'Epargne 20"
57 Leif Hoste Predictor-Lotto 20"
58 Alessandro Vanotti Liquigas 20"
59 Francisco Perez Sanchez Caisse d'Epargne 20"
60 Yaroslav Popovych Discovery Channel 20"
61 David Canada Gracia Saunier Duval - Prodir 20"
62 Fred Rodriguez Predictor-Lotto 20"
63 Tomas Vaitkus Discovery Channel 20"
64 Greg Henderson T-Mobile Team 21"
65 Pieter Mertens Predictor-Lotto 21"
66 Daniele Righi Lampre-Fondital 22"
67 Markus Eichler Unibet.com 22"
68 Allan Johansen Team CSC 22"
69 Andriy Grivko Team Milram 22"
70 Maarten Den Bakker Skil Shimano 22"
71 Victor Hugo Pena Grisales Unibet.com 22"
72 Tom Stubbe Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 22"
73 Benat Albizuri Aransolo Euskaltel - Euskadi 22"
74 Carlo Westphal Gerolsteiner 22"
75 Wouter Weylandt Quick Step - Innergetic 23"
76 Luciano Pagliarini Saunier Duval - Prodir 23"
77 David Kopp Gerolsteiner 23"
78 Nicolas Portal Caisse d'Epargne 23"
79 Ruben Perez Moreno Euskaltel - Euskadi 23"
80 Raivis Belohvosciks Saunier Duval - Prodir 23"
81 Frederik Veuchelen Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 23"
82 Mark Cavendish T-Mobile Team 23"
83 Aliaksandr Kuchynski Liquigas 24"
84 Aitor Perez Arrieta Caisse d'Epargne 24"
85 Roger Hammond T-Mobile Team 24"
86 Gorik Gardeyn Unibet.com 24"
87 Fumiyuki Beppu Discovery Channel 24"
88 Pablo Lastras Garcia Caisse d'Epargne 25"
89 Maarten Tjallingii Skil Shimano 25"
90 Arnaud Coyot Unibet.com 25"
91 Greg Van Avermaet Predictor-Lotto 25"
92 Alessandro Cortinovis Team Milram 25"
93 Mads Kaggestad Credit Agricole 26"
94 Laurent Mangel Ag2r Prevoyance 26"
95 Alexandre Pichot Bouygues Telecom 26"
96 Martin Pedersen Team CSC 26"
97 Gianni Meersman Discovery Channel 26"
98 Markus Zberg Gerolsteiner 26"
99 Niko Eeckhout Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 26"
100 Stéphane Poulhies Ag2r Prevoyance 27"
101 Koen Barbe Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 28"
102 Vincenzo Nibali Liquigas 28"
103 Pierre Drancourt Bouygues Telecom 28"
104 Aart Vierhouten Skil Shimano 28"
105 Stephen Cummings Discovery Channel 29"
106 Fabio Baldato Lampre-Fondital 29"
107 Yohann Gene Bouygues Telecom 29"
108 Christoph Meschenmoser Skil Shimano 29"
109 Mikel Astarloza Chaurreau Euskaltel - Euskadi 29"
110 Floris Goesinnen Skil Shimano 29"
111 Anthony Geslin Bouygues Telecom 29"
112 Tristan Valentin Cofidis, le Credit Par Telephone 29"
113 Aitor Galdos Alonso Euskaltel - Euskadi 29"
114 Manuel Quinziato Liquigas 30"
115 Lars Ytting Bak Team CSC 31"
116 Sven Renders Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 32"
117 Wilfried Cretskens Quick Step - Innergetic 32"
118 Bart Van Heule Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 32"
119 Franck Renier Bouygues Telecom 32"
120 Anders Lund Team CSC 32"
121 Frank Hoj Cofidis, le Credit Par Telephone 32"
122 Sebastian Lang Gerolsteiner 32"
123 Carlo Scognamiglio Team Milram 32"
124 Roberto Longo Lampre-Fondital 33"
125 Jimmy Casper Unibet.com 33"
126 Francesco Chicchi Liquigas 33"
127 Scott Davis T-Mobile Team 33"
128 Sven Krauss Gerolsteiner 33"
129 Saïd Haddou Bouygues Telecom 34"
130 Kasper Klostergaard Larsen Team CSC 34"
131 Marco Zanotti Unibet.com 34"
132 Thor Hushovd Credit Agricole 35"
133 Alessandro Ballan Lampre-Fondital 35"
134 Staf Scheirlinckx Cofidis, le Credit Par Telephone 35"
135 Jose Alberto Benitez Roman Saunier Duval - Prodir 36"
136 Hervé Duclos-Lassalle Cofidis, le Credit Par Telephone 36"
137 Paolo Fornaciari Lampre-Fondital 37"
138 Jakob Piil T-Mobile Team 37"
139 Jean-Patrick Nazon Ag2r Prevoyance 37"
140 Matheus Pronk Unibet.com 38"
141 Fabrice Patanchon Française Des Jeux 38"
142 Jorge Azanza Soto Euskaltel - Euskadi 39"
143 Julian Dean Credit Agricole 39"
144 Steven Caethoven Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 41"
145 Thierry Marichal Française Des Jeux 41"
146 Marcel Strauss Gerolsteiner 42"
147 Jesus Del Nero Montes Saunier Duval - Prodir 44"
148 Joseba Zubeldia Agirre Euskaltel - Euskadi 44"
149 Dennis Haueisen Team Milram 44"
150 Julien Loubet Ag2r Prevoyance 44"
151 Juan José Haedo Team CSC 45"
152 Kim Kirchen T-Mobile Team 47"
153 Robbie McEwen Predictor-Lotto 47"
154 Michael Boogerd Rabobank 48"
155 Peter Van Petegem Quick Step - Innergetic 48"
156 Graeme Brown Rabobank 48"
157 Christophe Mengin Française Des Jeux 49"
158 Mikael Cherel Française Des Jeux 49"
159 Paolo Bossoni Lampre-Fondital 52"
160 Ludovic Auger Française Des Jeux 54"
161 Olivier Bonnaire Bouygues Telecom 54"
162 Raul Alarcon Garcia Saunier Duval - Prodir 59"
163 Oscar Gatto Gerolsteiner 1'05"
164 Christophe Detilloux Française Des Jeux 1'05"