Programma

De AVS-Cup (Toekomstzesdaagse) voor renners jonger dan 23 vormt het dagelijkse voorprogramma. Jong Belgisch talent neemt het op tegen buitenlandse delegaties!

In het hoofdprogramma worden dagelijks de ploegkoers, afvalling, tijdrit en de spectaculaire derny gereden.

Naat het sportieve programma is er ook aandacht voor entertainment. We trakteren u op diverse verrassingsacts: muzikale optredens, wedstrijden met BV's, ... alles is mogelijk.

Volledig programma per dag

Dinsdag 13.11.18

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info
18.15 Voorstelling ploegen AVS Cup U23 GP AVS
18.30 Puntenkoers: 120 ronden met sprint elke 15 ronden AVS Cup U23 GP AVS
19.00 Puntenkoers: 120 ronden met sprint elke 15 ronden AVS Cup U23 GP AVS
19.30 Tijdrit : baanronde AVS Cup U23 GP AVS
20.00 Voorstelling ploegen Heren Elite
20.25 Startschot Heren Elite
20.30 AVS Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP AVS
20.45 Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP Stad Gent
21.00 Huldiging gele + groene trui AVS Cup U23 GP AVS + JDK
21.05 Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden Heren Elite GP De Gentenaar
21.25 Tijdrit : baanronde Heren Elite GP Lotto
21.45 Ploegkoers: 45 minuten Heren Elite GP Deceuninck - Quick Step
22.35 Pauze
22.55 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.10 Supersprint: 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint Heren Elite GP Provincie Oost-Vlaanderen
23.25 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.40 Scratch: 30 ronden Heren Elite GP Coca Cola
23.50 Tijdrit : 500 m Heren Elite GP Vermarc
00.15 Ploegkoers: 25 minuten Heren Elite GP Sport.be
00.45 Huldiging leidersploeg na 1ste dag Heren Elite
00.50 Einde van de 1ste dag

Woensdag 14.11.18

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info
18.10 Tijdrit : 500 m G-Sport (Heren) GP Sport Vlaanderen
18.25 Puntenkoers: 120 ronden met sprint elke 15 ronden AVS Cup U23 GP AVS
18.55 Puntenkoers: 120 ronden met sprint elke 15 ronden AVS Cup U23 GP AVS
19.25 Tijdrit : baanronde AVS Cup U23 GP AVS
19.45 Team Sprint : 500 m G-Sport (Heren) GP Sport Vlaanderen
19.55 Ploegenachtervolging: 12 ronden G-Sport (Heren)
20.00 Voorstelling ploegen Heren Elite
20.20 AVS Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP AVS
20.35 Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP Puro Coffee
20.50 Huldiging gele + groene trui AVS Cup U23 GP AVS + JDK
20.55 Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden Heren Elite GP Altra
21.15 Tijdrit : baanronde Heren Elite GP Lotto
21.35 Ploegkoers: 45 minuten Heren Elite GP Caruur
22.25 Achtervolging : 12 ronden G-Sport (Dames) GP Sport Vlaanderen
22.30 Pauze: Gunther Neefs
22.50 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.05 Supersprint: 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint Heren Elite GP Geka Kaas
23.20 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.35 Scratch: 30 ronden Heren Elite GP Lekker Oost-Vlaams
23.45 Tijdrit : 500 m Heren Elite GP Superano Ham
00.10 Ploegkoers: 30 minuten Heren Elite GP Vlaamse Wielerschool
00.45 Huldiging leidersploeg na 2de dag Heren Elite
00.50 Einde van de 2de dag

Donderdag 15.11.18

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info
18.30 Tijdrit : 500 m AVS Cup U23 GP AVS
19.00 Ploegkoers: 180 ronden met sprint na 30, 60, 90, 120, 150 en 180 ronden AVS Cup U23 GP AVS
20.00 Voorstelling ploegen Heren Elite
20.20 AVS Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP AVS
20.35 Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP acq
20.50 Huldiging gele + groene trui AVS Cup U23 GP AVS + JDK
20.55 Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden Heren Elite GP Deleye
21.15 Tijdrit : baanronde Heren Elite GP Sika
21.35 Ploegkoers: 45 minuten Heren Elite GP Baloise
22.25 Pauze: Laura Lynn
22.45 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.00 Supersprint: 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint Heren Elite GP Vanreusel Snacks
23.15 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Lotto
23.30 Scratch: 30 ronden Heren Elite GP Belgocatering
23.40 Tijdrit : 500 m Heren Elite GP Dranken Pede
00.05 Ploegkoers: 30 minuten Heren Elite GP Catering Verkindere
00.40 Pauze
00.45 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
01.00 Huldiging leidersploeg na 3de dag Heren Elite
01.05 Einde van de 3de dag

Vrijdag 16.11.18

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info
18.30 Tijdrit : 500 m AVS Cup U23 GP AVS
19.00 Ploegkoers: 180 ronden met sprint na 30, 60, 90, 120, 150 en 180 ronden AVS Cup U23 GP AVS
20.00 Voorstelling ploegen Heren Elite
20.20 AVS Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP AVS
20.35 Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP Van der Valk Hotel Nazareth
20.50 Huldiging gele + groene trui AVS Cup U23 GP AVS + JDK
20.55 Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden Heren Elite GP Baloise
21.15 Tijdrit: baanronde Heren Elite GP Diaz
21.35 Ploegkoers: 45 minuten Heren Elite GP Callant
22.25 Pauze: Coco Jr. - Gast
22.45 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.00 Supersprint: 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint Heren Elite GP Lotto
23.15 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.30 Puntenkoers: 120 ronden met sprint elke 15 ronden Dames Elite GP Willy Henneuse
00.00 Scratch: 30 ronden Heren Elite GP De Zondag
00.10 Tijdrit: 500 m Heren Elite GP Caruur
00.35 Ploegkoers: 30 minuten Heren Elite GP Securitas
01.10 Huldiging leidersploeg na 4de dag Heren Elite
01.15 Einde van de 4de dag

Zaterdag 17.11.18

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info
18.15 Scratch: 45 ronden Omnium (Dames Elite) GP B-Tonic
18.30 Ploegkoers: 210 ronden met sprint na 30, 60, 90, 120, 150, 180 en 210 ronden AVS Cup U23 GP AVS
19.30 Tempo Race: 45 ronden Omnium (Dames Elite) GP JDK
19.50 Huldiging gele + groene trui AVS Cup U23 GP AVS + JDK
20.00 Voorstelling ploegen Heren Elite
20.20 AVS Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP AVS
20.35 Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP John Saey
20.50 Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden Heren Elite GP Lotto
21.10 Tijdrit : baanronde Heren Elite GP JDK
21.30 Afvalling: aanloop van 5 ronden, afvalling dan na elke 2 ronden Omnium (Dames Elite) GP B-Tonic
21.40 Ploegkoers: 45 minuten Heren Elite GP Sport Vlaanderen-Baloise
22.30 Pauze: Garry Hagger
22.50 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.05 Supersprint: 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint Heren Elite GP Sporza
23.20 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
23.35 Puntenkoers: 120 ronden Omnium (Dames Elite) GP B-Tonic
00.05 Scratch: 30 ronden Heren Elite GP Provincie Oost-Vlaanderen
00.15 Huldiging eindklassement Omnium (Dames Elite) GP B-Tonic
00.20 Tijdrit : 500 m Heren Elite GP Elmos
00.45 Ploegkoers: 25 minuten Heren Elite GP Cycling.be
01.15 Huldiging leidersploeg na 5de dag Heren Elite
01.20 Einde van de 5de dag

Zondag 18.11.18

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info
12.15 Ploegkoers: 240 ronden met sprint na 30, 60, 90, 120, 150, 180, 210 en 240 ronden AVS Cup U23 GP AVS
13.15 Huldiging eindstand : gele + groene trui AVS Cup U23 GP AVS + JDK
13.20 Voorstelling ploegen Heren Elite
13.40 AVS Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP AVS
13.55 Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden Heren Elite GP Radio 2
14.10 Tijdrit : 500 m Heren Elite GP Dranken Pede
14.35 Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden Heren Elite GP TUI
14.55 B-Tonic Recordpoging Ayrton De Pauw: 500 m met staande start GP B-Tonic
15.05 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
15.20 Supersprint: 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint Heren Elite GP Provincie Oost-Vlaanderen
15.35 Derny: 60 ronden Heren Elite GP Deschacht
15.50 Scratch: 30 ronden Heren Elite GP Sport Vlaanderen
16.00 Tijdrit : baanronde Heren Elite GP Primus Haacht
16.20 B-Tonic Recordpoging Nicky Degrendele GP B-Tonic
16.30 Start finale ploegkoers: 60 minuten (laatste 50 ronden met sprint om de 10 ronden : 5 x 10-6-4-2 punten) Heren Elite GP Lotto
17.30 Aankomst finale ploegkoers Heren Elite
17.35 Podiumceremonie Heren Elite
17.50 Einde van de 78e Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent