Programma

De AVS-Cup (Toekomstzesdaagse) voor renners jonger dan 23 vormt het dagelijkse voorprogramma. Jong Belgisch talent neemt het op tegen buitenlandse delegaties!

In het hoofdprogramma worden dagelijks de ploegkoers, afvalling, tijdrit en de spectaculaire derny gereden.

Naat het sportieve programma is er ook aandacht voor entertainment. We trakteren u op diverse verrassingsacts: muzikale optredens, wedstrijden met BV's, ... alles is mogelijk.

Volledig programma per dag

Dinsdag 14.11.17

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Rugnummers
18.15 u Voorstelling ploegen AVS Cup (Heren U23) Voorstelling ploegen, rijdend op de piste (1 -> 12) (*) Wit / Zwart
18.30 u Puntenkoers AVS Cup (Heren U23) 90 ronden met sprint elke 15 ronden + huldiging Wit
19.00 u Puntenkoers AVS Cup (Heren U23) 90 ronden met sprint elke 15 ronden + huldiging Zwart
19.30 u Tijdrit : baanronde AVS Cup (Heren U23) Vliegende start met aflossing (12 -> 1) + huldiging (**) Wit / Zwart
20.00 u Voorstelling ploegen Heren Elite Voorstelling ploegen, 1 voor 1 op de grijze band aan de wedstrijdtoren (12 -> 1) Wit / Zwart
20.25 u Startschot Heren Elite Startschot wordt gegeven door … Wit / Zwart
20.30 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit
20.45 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Zwart
21.00 u Huldiging gele + groene trui AVS Cup (Heren U23) Wit / Zwart
21.05 u Ploegafvalling Heren Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden + huldiging Wit / Zwart
21.25 u Tijdrit : baanronde Heren Elite Vliegende start met aflossing (12 -> 1) + huldiging (**) Wit / Zwart
21.45 u Ploegkoers Heren Elite 45 minuten + huldiging Wit / Zwart
22.35 u Pauze
22.55 u Derny Heren Elite 1ste reeks : 60 ronden + huldiging Wit
23.10 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Zwart
23.25 u Derny Heren Elite 2de reeks : 60 ronden + huldiging Wit
23.40 u Scratch Heren Elite 30 ronden + huldiging Zwart
23.50 u Tijdrit : 500 m Heren Elite Vliegende start met aflossing (12 -> 1) + huldiging (**) Wit / Zwart
00.15 u Ploegkoers Heren Elite 30 minuten + huldiging Wit / Zwart
00.50 u Huldiging leidersploeg na 1ste dag Heren Elite Wit / Zwart
00.55 u Einde van de 1ste dag
(*) De U23 ploegen blijven wel in volgorde achter elkaar rijden tijdens de volledige presentatie (1 -> 12)
(**) We beginnen met de ploeg met rugnummer 12 en eindigen met de ploeg met rugnummer 1

Woensdag 15.11.17

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Rugnummers
18.15 u Tijdrit : 500 m G-Sport (Heren) 4 reeksen met staande start, telkens met 2 renners op de baan
18.30 u Puntenkoers AVS Cup (Heren U23) 90 ronden met sprint elke 15 ronden + huldiging Wit (even) / Zwart (oneven)
19.00 u Puntenkoers AVS Cup (Heren U23) 90 ronden met sprint elke 15 ronden + huldiging Wit (oneven) / Zwart (even)
19.30 u Tijdrit : baanronde AVS Cup (Heren U23) Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
19.50 u Team Sprint : 500 m G-Sport (Heren) 2 reeksen met staande start, 3 deelnemers per team met telkens 1 team op de baan
20.00 u Voorstelling ploegen Heren Elite Voorstelling ploegen, rijdend op de piste (12 -> 1) Wit / Zwart
20.20 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (1-6) / Zwart (7-12)
20.35 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (7-12) / Zwart (1-6)
20.50 u Huldiging gele + groene trui AVS Cup (Heren U23) Wit / Zwart
20.55 u Ploegafvalling Heren Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden + huldiging Wit / Zwart
21.15 u Tijdrit : baanronde Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
21.35 u Ploegkoers Heren Elite 45 minuten + huldiging Wit / Zwart
22.25 u Achtervolging met tandem : 15 ronden G-Sport (Dames) 1 reeks met staande start met 2 teams op de baan
22.30 u Pauze
22.50 u Derny Heren Elite 1ste reeks : 60 ronden + huldiging Zwart
23.05 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Wit
23.20 u Derny Heren Elite 2de reeks : 60 ronden + huldiging Zwart
23.35 u Scratch Heren Elite 30 ronden + huldiging Wit
23.45 u Tijdrit : 500 m Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
00.10 u Ploegkoers Heren Elite 30 minuten + huldiging Wit / Zwart
00.45 u Huldiging leidersploeg na 2de dag Heren Elite Wit / Zwart
00.50 u Einde van de 2de dag
(*) Vanaf vandaag op basis van de uitslag van gisteren in het desbetreffende onderdeel (12 -> 1)

Donderdag 16.11.17

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Rugnummers
18.30 u Tijdrit : 500 m AVS Cup (Heren U23) Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
19.00 u Ploegkoers AVS Cup (Heren U23) 200 ronden met sprint na 50, 100, 150, 180, 190 en 200 ronden + huldiging Wit / Zwart
19.50 u Tijdrit : baanronde Sprint Cup (Dames) Vliegende start
20.00 u Voorstelling ploegen Heren Elite Voorstelling ploegen, rijdend op de piste (12 -> 1) Wit / Zwart
20.20 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (even) / Zwart (oneven)
20.35 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (oneven) / Zwart (even)
20.50 u Huldiging gele + groene trui AVS Cup (Heren U23) Wit / Zwart
20.55 u Ploegafvalling Heren Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden + huldiging Wit / Zwart
21.15 u Tijdrit : baanronde Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (**) Wit / Zwart
21.35 u Sprint Sprint Cup (Dames) 1ste reeks
21.40 u Ploegkoers Heren Elite 45 minuten + huldiging Wit / Zwart
22.30 u Pauze
22.50 u Derny Heren Elite 1ste reeks : 60 ronden + huldiging Wit
23.05 u Sprint Sprint Cup (Dames) 2de reeks
23.10 u Scratch Heren Elite 30 ronden + huldiging Zwart
23.20 u Derny Heren Elite 2de reeks : 60 ronden + huldiging Wit
23.35 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Zwart
23.50 u Tijdrit : 500 m Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (**) Wit / Zwart
00.15 u Ploegkoers Heren Elite 30 minuten + huldiging Wit / Zwart
00.50 u Pauze
01.00 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Zwart
01.15 u Derny Heren Elite Finale : 60 ronden + huldiging Wit
01.30 u Huldiging leidersploeg na 3de dag Heren Elite Wit / Zwart
01.35 u Einde van de 3de dag
(*) Op basis van de uitslag van gisteren in de baanronde (12 -> 1)
(**) Op basis van de uitslag van gisteren in het desbetreffende onderdeel (12 -> 1)

Vrijdag 17.11.17

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Rugnummers
18.30 u Tijdrit : 500 m AVS Cup (Heren U23) Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
19.00 u Ploegkoers AVS Cup (Heren U23) 200 ronden met sprint na 50, 100, 150, 180, 190 en 200 ronden + huldiging Wit / Zwart
20.00 u Voorstelling ploegen Heren Elite Voorstelling ploegen, rijdend op de piste (12 -> 1) Wit / Zwart
20.20 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit
20.35 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Zwart
20.50 u Huldiging gele + groene trui AVS Cup (Heren U23) Wit / Zwart
20.55 u Ploegafvalling Heren Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden + huldiging Wit / Zwart
21.15 u Tijdrit : baanronde Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
21.35 u Ploegkoers Heren Elite 45 minuten + huldiging Wit / Zwart
22.25 u Pauze
22.45 u Derny Heren Elite 1ste reeks : 60 ronden + huldiging Zwart
23.00 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Wit
23.15 u Derny Heren Elite 2de reeks : 60 ronden + huldiging Zwart
23.30 u Puntenkoers Dames Elite 120 ronden + huldiging
00.05 u Derny Heren Elite Finale : 60 ronden + huldiging Zwart
00.20 u Scratch Heren Elite 30 ronden + huldiging Wit
00.30 u Tijdrit : 500 m Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
00.55 u Ploegkoers Heren Elite 30 minuten + huldiging Wit / Zwart
01.30 u Huldiging leidersploeg na 4de dag Heren Elite Wit / Zwart
01.35 u Einde van de 4de dag
(*) Op basis van de uitslag van gisteren in het desbetreffende onderdeel (12 -> 1)

Zaterdag 18.11.17

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Rugnummers
18.20 u Scratch Omnium (Dames Elite) 45 ronden + huldiging
18.35 u Ploegkoers AVS Cup (Heren U23) 240 ronden met sprint na 50, 100, 150, 200, 220, 230 en 240 ronden + huldiging Wit / Zwart
19.35 u Tempo Race Omnium (Dames Elite) 45 ronden + huldiging
19.50 u Huldiging gele + groene trui AVS Cup (Heren U23) Wit / Zwart
20.00 u Voorstelling ploegen Heren Elite Voorstelling ploegen, rijdend op de piste (12 -> 1) Wit / Zwart
20.20 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (1-6) / Zwart (7-12)
20.35 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (7-12) / Zwart (1-6)
20.50 u Ploegafvalling Heren Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden + huldiging Wit / Zwart
21.10 u Tijdrit : baanronde Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
21.30 u Afvalling Omnium (Dames Elite) Aanloop van 5 ronden, afvalling dan na elke 2 ronden + huldiging
21.40 u Ploegkoers Heren Elite 45 minuten + huldiging Wit / Zwart
22.30 u Pauze
22.50 u Derny Heren Elite 1ste reeks : 60 ronden + huldiging Wit
23.05 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Zwart
23.20 u Derny Heren Elite 2de reeks : 60 ronden + huldiging Wit
23.35 u Puntenkoers Omnium (Dames Elite) 120 ronden + huldiging
00.10 u Derny Heren Elite Finale : 60 ronden + huldiging Wit
00.25 u Huldiging eindklassement Omnium (Dames Elite)
00.30 u Scratch Heren Elite 30 ronden + huldiging Zwart
00.40 u Tijdrit : 500 m Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
01.05 u Ploegkoers Heren Elite 25 minuten + huldiging Wit / Zwart
01.30 u Huldiging leidersploeg na 5de dag Heren Elite Wit / Zwart
01.35 u Einde van de 5de dag
(*) Op basis van de uitslag van gisteren in het desbetreffende onderdeel (12 -> 1)

Zondag 19.11.17

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Rugnummers
11.35 u Ploegkoers AVS Cup (Heren U23) 240 ronden met sprint na 50, 100, 150, 200, 220, 230 en 240 ronden + huldiging Wit / Zwart
12.35 u Huldiging eindstand : gele + groene trui AVS Cup (Heren U23) Wit / Zwart
12.45 u Voorstelling ploegen Heren Elite Voorstelling ploegen, rijdend op de piste (12 -> 1) Wit / Zwart
13.00 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (even) / Zwart (oneven)
13.15 u Puntenkoers Heren Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden + huldiging Wit (oneven) / Zwart (even)
13.30 u Ploegafvalling Heren Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden + huldiging Wit / Zwart
13.50 u Tijdrit : 500 m Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
14.15 u Ploegkoers Dames Elite 120 ronden met sprint om de 15 ronden + huldiging Wit / Zwart
14.55 u Derny Heren Elite Finale A : 60 ronden + huldiging Nog te bevestigen
15.10 u Supersprint Heren Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint + huldiging Nog te bevestigen
15.25 u Derny Heren Elite Finale B : 60 ronden + huldiging Nog te bevestigen
15.40 u Scratch Heren Elite 30 ronden + huldiging Nog te bevestigen
15.50 u Tijdrit : baanronde Heren Elite Vliegende start met aflossing (op basis van uitslag van gisteren : 12 -> 1) + huldiging (*) Wit / Zwart
16.10 u Pauze
16.15 u Start finale ploegkoers Heren Elite 60 minuten (laatste 50 ronden met sprint om de 10 ronden : 5 x 10-6-4-2 punten) Wit / Zwart
17.15 u Aankomst finale ploegkoers Heren Elite Wit / Zwart
17.20 u Huldiging eindstand Heren Elite Wit / Zwart
17.35 u Einde van de 6de dag
(*) Op basis van de uitslag van gisteren in het desbetreffende onderdeel (12 -> 1)