Programma

De AVS-Cup (Toekomstzesdaagse) voor renners jonger dan 23 vormt het dagelijkse voorprogramma. Jong Belgisch talent neemt het op tegen buitenlandse delegaties!

De dames kunt u aan het werk zien in de Dames 2 Daagse Omnium op zaterdag en zondag. Dit omnium wordt volgens de Olympische formule gereden: in 2 dagen komen zes disciplines aan bod, 4 de eerste dag en 2 de tweede dag.

In het hoofdprogramma worden dagelijks de ploegkoers, afvalling, tijdrit en de spectaculaire derny gereden.

Naat het sportieve programma is er ook aandacht voor entertainment. We trakteren u op diverse verrassingsacts: muzikale optredens, wedstrijden met BV's, ... alles is mogelijk.

Volledig programma per dag

Dinsdag 15.11.16

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Grote Prijs
18.20 u Voorstelling ploegen U23 AVS Cup Voorstelling ploegen
18.35 u Scratch U23 AVS Cup 30 ronden + huldiging GP AVS
18.45 u Scratch U23 AVS Cup 30 ronden + huldiging GP AVS
19.00 u Ploegkoers U23 AVS Cup 200 ronden met sprint na 50, 100, 150, 180, 190 en 200 ronden GP AVS
20.00 u Voorstelling ploegen Elite Voorstelling ploegen
20.25 u Startschot Elite
20.30 u AVS Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (witte rugnummers) GP AVS
20.45 u Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (zwarte rugnummers) GP Stad Gent
21.00 u Huldiging gele + groene trui U23 AVS Cup
21.05 u Ploegafvalling Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden GP TUI
21.25 u Tijdrit : baanronde Elite Vliegende start met aflossing GP Lidl
21.45 u Ploegkoers Elite 35 minuten + 6 ronden GP Lotto
22.25 u Pauze
22.45 u Derny Elite 1ste reeks : 60 ronden GP Deschacht
23.00 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Caruur
23.15 u Derny Elite Tweede reeks : 60 ronden GP De Gentenaar
23.30 u Tijdrit : 500 m Elite Vliegende start met aflossing GP JDK
23.55 u Derny Elite Finale : 66 ronden met eerste 3 van beide reeksen GP Deschacht
00.10 u Scratch Elite 30 ronden GP Energy Lab
00.20 u Ploegkoers Elite 30 minuten + 6 ronden GP Cycling.be
00.55 u Huldiging leidersploeg na 1ste dag Elite
01.00 u Einde van de 1ste dag

Woensdag 16.11.16

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Grote Prijs
18.30 u Puntenkoers U23 AVS Cup 30 ronden met sprint elke 10 ronden GP AVS
18.45 u Puntenkoers U23 AVS Cup 30 ronden met sprint met elke 10 ronden GP AVS
19.00 u Ploegkoers U23 AVS Cup 200 ronden met sprint na 50, 100, 150, 180, 190 en 200 ronden GP AVS
20.00 u Voorstelling ploegen Elite Voorstelling ploegen
20.20 u AVS Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (1-6) / Zwart (7-12)) GP AVS
20.35 u Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (7-12) / Zwart (1-6)) GP Lotto
20.50 u Huldiging gele + groene trui U23 AVS Cup
20.55 u Ploegafvalling Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden GP Callant Verzekeringen
21.15 u Tijdrit : baanronde Elite Vliegende start met aflossing GP Puro Coffee
21.35 u Ploegkoers Elite 45 minuten + 6 ronden GP Van Reusel
22.25 u Pauze Gunter Neefs
22.45 u Derny Elite 1ste reeks : 60 ronden GP Deschacht
23.00 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP De Streekkrant
23.15 u Derny Elite Tweede reeks : 60 ronden GP Deschacht
23.30 u Tijdrit : 500 m Elite Vliegende start met aflossing GP Lekker Oost-Vlaams
23.55 u Derny Elite Finale : 66 ronden met eerste 3 van beide reeksen GP Unizo
00.10 u Scratch Elite 30 ronden GP Catering Verkindere
00.20 u Ploegkoers Elite 30 minuten + 6 ronden GP Sport.be
00.55 u Huldiging leidersploeg na 2de dag Elite
01.00 u Einde van de 2de dag

Donderdag 17.11.16

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Grote Prijs
18.30 u Tijdrit : 500 m U23 AVS Cup Vliegende start met aflossing GP AVS
18.55 u Ploegkoers U23 AVS Cup 240 ronden met sprint na 50, 100, 150, 200, 210, 220, 230 en 240 ronden GP AVS
20.00 u Voorstelling ploegen Elite Voorstelling ploegen
20.20 u AVS Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (even) / Zwart (oneven)) GP AVS
20.35 u Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (oneven) / Zwart (even)) GP Superano Ham
20.50 u Huldiging gele + groene trui U23 AVS Cup
20.55 u Ploegafvalling Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden GP Lotto
21.15 u Tijdrit : baanronde Elite Vliegende start met aflossing GP Deleye
21.35 u Ploegkoers Elite 45 minuten + 6 ronden GP Baloise
22.25 u Pauze optreden Lindsay
22.45 u Derny Elite 1ste reeks : 60 ronden GP Deschacht
23.00 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Primus Haacht
23.15 u Derny Elite Tweede reeks : 60 ronden GP Pede
23.30 u Tijdrit : 500 m Elite Vliegende start met aflossing GP Coca Cola
23.55 u Ploegkoers Elite 35 minuten + 6 ronden GP Nico Sport
00.35 u Pauze
00.55 u Derny Elite Finale : 66 ronden met eerste 3 van beide reeksen GP Deschacht
01.10 u Scratch Elite 30 ronden + huldiging GP Geka Kaas
01.20 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Vlaamse Wielerschool
01.35 u Huldiging leidersploeg na 3de dag Elite
01.40 u Einde van de 3de dag

Vrijdag 18.11.16

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Grote Prijs
18.10 u Tijdrit : 1000 m Proloog U23 Sprint Cup 4 reeksen met staande start GP Willy Henneuse
18.20 u Tijdrit : 500 m G-Sport 4 reeksen met staande start GP Provincie Oost-Vlaanderen
18.35 u Ploegkoers U23 AVS Cup 240 ronden met sprint na 50, 100, 150, 200, 210, 220, 230 en 240 ronden GP AVS
19.35 u Team Sprint: 500 m G-Sport 2 reeksen met staande start GP Provincie Oost-Vlaanderen
19.45 u Bloemenhulde Paralympiërs G-Sport
20.00 u Voorstelling ploegen Elite Voorstelling ploegen
20.20 u AVS Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (zwarte rugnummers) GP AVS
20.35 u Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (witte rugnummers) GP Holiday Inn Gent Expo
20.50 u Huldiging gele + groene trui U23 AVS Cup
20.55 u Ploegafvalling Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden GP Lidl
21.15 u Tijdrit : baanronde Elite Vliegende start met aflossing GP Lotto
21.35 u Ploegkoers Elite 45 minuten + 6 ronden GP Baloise
22.25 u Achtervolging Dames tandem G-Sport GP Provincie Oost-Vlaanderen
22.30 u Pauze optreden Garry Hagger
22.50 u Derny Elite 1ste reeks : 60 ronden GP Deschacht
23.05 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Lecot-Raedschelders
23.20 u Derny Elite Tweede reeks : 60 ronden GP Deschacht
23.35 u Tijdrit : 500 m Elite Vliegende start met aflossing GP Provincie Oost-Vlaanderen
00.00 u Ploegkoers Elite 35 minuten + 6 ronden GP Securitas
00.40 u Pauze
00.50 u Derny Elite Finale : 66 ronden met eerste 3 van beide reeksen GP Pede
01.0 u Scratch Elite 30 ronden GP Saint-Gobin Gyproc
01.15 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Belgocatering
01.30 u Huldiging leidersploeg na 4de dag Elite
01.35 u Einde van de 4de dag

Zaterdag 19.11.16

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Grote Prijs
18.10 u Scratch Dames 45 ronden GP JDK
18.25 u Tijdrit : baanronde U23 Sprint Cup Vliegende start (4 deelnemers) GP Willy Henneuse
18.35 u Ploegkoers U23 AVS Cup 200 ronden met sprint na 50, 100, 150, 180, 190 en 200 ronden GP AVS
19.25 u Sprint (1/2 finale) U23 Sprint Cup 2 reeksen (1ste & 4de tijdrit, 2de & 3de tijdrit) met 2 renners GP Willy Henneuse
19.35 u Tempo Race Dames 45 ronden GP JDK
19.50 u Sprint (finale) U23 Sprint Cup 2 reeksen (voor 3de & 4de plaats, voor 1ste & 2de plaats) met 2 renners GP Willy Henneuse
19.55 u Huldiging gele + groene trui U23 AVS Cup
20.00 u Voorstelling ploegen Elite
20.20 u AVS Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (1-6) / Zwart (7-12)) GP AVS
20.35 u Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (7-12) / Zwart (1-6)) GP Provincie Oost-Vlaanderen
20.50 u Huldiging Jolien D'Hoore
20.55 u Afvalling Dames 5 ronden aanloop, afvalling na elke 2 ronden GP JDK
21.05 u Ploegafvalling Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden GP John Saey
21.25 u Tijdrit : baanronde Elite Vliegende start met aflossing GP Lotto
21.45 u Ploegkoers Elite 45 minuten + 6 ronden GP Baloise
22.35 u Puntenkoers Dames 120 ronden + huldiging GP JDK
23.10 u Derny Elite 1ste reeks : 60 ronden GP Sporza
23.25 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Caruur
23.35 u Pauze Optreden Lou & the Hollywood Bananas
23.50 u Derny Elite Tweede reeks : 60 ronden GP Deschacht
00.05 u Tijdrit : 500 m Elite Vliegende start met aflossing GP Elmos
00.30 u Derny Elite Finale : 66 ronden met eerste 3 van beide reeksen GP Deschacht
00.45 u Ploegkoers Elite 30 minuten + 6 ronden GP Energy Lab
01.20 u Huldiging leidersploeg na 5de dag Elite
01.25 u Einde van de 5de dag

Zondag 20.11.16

Programma

Uur Wedstrijd Categorie Extra info Grote Prijs
11.30 u Tijdrit : baanronde Sprint Cup Vliegende start (4 deelnemers) GP Willy Henneuse
11.40 u Tijdrit : 500 m U23 AVS Cup Vliegende start met aflossing GP AVS
12.05 u Sprint (1/2 finale) Sprint Cup 2 reeksen (1ste & 4de tijdrit, 2de & 3de tijdrit) GP Willy Henneuse
12.15 u Ploegkoers U23 AVS Cup 240 ronden met sprint na 50, 100, 150, 200, 210, 220, 230 en 240 ronden GP AVS
13.15 u Sprint (finale) Sprint Cup 2 reeksen (voor 3de & 4de plaats, voor 1ste & 2de plaats) met 2 renners GP Willy Henneuse
13.20 u Huldiging eindstand : gele + groene trui U23 AVS Cup
13.25 u Voorstelling ploegen Elite
13.45 u AVS Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (even) / Zwart (oneven)) GP AVS
14.00 u Puntenkoers Elite 50 ronden met sprint elke 10 ronden (Wit (oneven) / Zwart (even)) GP Radio 2
14.15 u Ploegafvalling Elite 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden GP TUI
14.30 u Tempo Race Dames 45 ronden GP JDK
14.50 u Scratch Elite 30 ronden GP T-Interim
15.05 u Tijdrit : 500 m Elite Vliegende start met aflossing GP Baloise
15.30 u Derny Elite 1ste reeks : 60 ronden GP Deschacht
15.45 u Supersprint Elite 6 x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint GP Provincie Oost-Vlaanderen
16.00 u Derny Elite Tweede reeks : 60 ronden GP Deschacht
16.15 u Tijdrit : baanronde Elite Vliegende start met aflossing GP Topsport Vlaanderen
16.35 u Pauze
16.40 u Start finale ploegkoers Elite 60 minuten (laatste 50 ronden met sprint om de 10 ronden : 5 x 10-6-4-2 punten) GP Lotto
17.40 u Aankomst finale ploegkoers Elite
17.45 u Huldiging eindstand Elite
18.00 u Einde van de 6de dag