U bezoekt momenteel editie 2013 van de bpostbanktrofee.be

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Seizoen 13/14
bpost bank Trofee - Elite (23-02-2014)
1 (1) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 8:10:51
2 (2) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team +02:25
3 (3) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team +07:10
4 (5) Rob Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +09:26
5 (4) Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro +10:05
6 (6) Bart Aernouts AA Drink/ Leontien.nl Pro +10:43
7 (7) Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team +11:12
8 (9) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +13:37
9 (8) Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +15:35
10 (11) Jim Aernouts Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +18:54
11 (10) Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team +19:11
12 (14) Martin Bina Kwadro-Stannah Cycling Team +20:15
13 (13) Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team +20:40
14 (12) Julien Taramarcaz Kwadro-Stannah Cycling Team +21:47
15 (17) Joeri Adams Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team +24:32
16 (20) Dieter Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +24:39
17 (21) Eddy Van IJzendoorn Orange Babies Cycling Team +24:40
18 (15) Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team +26:16
19 (18) Sven Vanthourenhout Crelan - AA Drink Team +26:25
20 (26) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. +26:52
21 (25) Radomir Simunek Kwadro-Stannah Cycling Team +27:00
22 (16) Zdenek Stybar Omega Pharma-Quickstep Cycling Team +27:20
23 (19) Marcel Meisen Kwadro-Stannah Cycling Team +27:48
24 (22) Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team +28:42
25 (23) Thijs Al Telenet Fidea Cycling Team +29:41
26 (24) Lubomir Petrus BKCP - Powerplus Cycling Team +29:57
27 (28) Mariusz Gil Kwadro-Stannah Cycling Team +31:15
28 (27) Patrick Gaudy The Barracuda Company +31:15
29 (29) Ian Field Hargroves Cycles +33:50
30 (31) Niels Wubben Telenet Fidea Cycling Team +34:11
31 (30) Aitor Hernandez Gutierrez +34:52
32 (35) Kenneth Van Compernolle DNCS/PRO 2012 Cycling Team +35:03
33 (32) Patrick Van Leeuwen Orange Babies Cycling Team +35:51
34 (33) Micki van Empel KDL Cycling Team +36:03
35 (34) Jonathan Page Planet Bike +36:37
36 (44) Vincent Baestaens BKCP - Powerplus Cycling Team +36:56
37 (36) Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez +36:58
38 (37) Egoitz Murgoitio Rekalde Hirumet +37:15
39 (38) Kevin Eeckhout Smartphoto Cycling Team +37:25
40 (39) Kevin Cant Kwadro-Stannah Cycling Team +37:42
41 (40) Jeremy Powers Team Rapha-Focus +37:45
42 (0) Thijs Al Telenet Fidea Cycling Team +38:11
43 (41) Steve Chainel Ag2r La Mondiale +39:00
44 (42) Dave De Cleyn Team Thielemans-Van Cauter +39:03
45 (43) Davy Commeyne Smartphoto Cycling Team +39:15
46 (45) Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team +39:32
47 (46) Jordy Luisman +39:32
48 (47) Niels Koyen DNCS/PRO 2012 Cycling Team +39:39
49 (48) Jan Denuwelaere Style & Concept Cycling Team +39:40
50 (49) Sascha Weber Stevens Racing Team +39:45
51 (52) Stijn Huys Orange Babies Cycling Team +39:46
52 (50) Kenneth Hansen +39:50
53 (51) Yu Takenouchi +39:50
54 (54) Bart Verschueren KDL-Crelan Cycling Team +39:57
55 (56) Ingmar Uytdewilligen DNCS/PRO 2012 Cycling Team +39:57
56 (53) Jens Gys Luihoeve Crossers +39:57
57 (57) Wouter Goosen Zannata Cycling Team +39:57
58 (0) Kristof Cop Cycling Team Kessel +39:57
59 (58) Edwin De Wit +39:57
60 (0) Hans Van Den Bogaert +39:57
61 (55) Aaron Schooler +39:57
62 (59) Teemu Viholainen +39:57
63 (60) Arnaud Grand BMC Mountainbike Racing Team +39:57
64 (61) Alexander Revell +39:57
65 (62) Christoph Ambroziak +39:57
66 (63) Angus Edmond +39:57
67 (64) James Spragg +39:57
68 (65) Yannick Mayer +39:57
69 (66) Stef Boden Melbotech Cycling Team +39:57
70 (67) Ben Berden Raleigh Clement Professional Cyclocross Team +39:57
71 (68) Agustin Navarro Vidal +39:57
72 (69) Max Walsleben +39:57
73 (70) Mitchell Huenders Cycling Team Jo Piels +39:57
74 (71) Shinya Ikemoto +39:57
75 (72) Christophe Cavazzana +39:57
76 (73) Bart Hofman Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW +39:57
77 (74) Jeremy Durrin +39:57
78 (75) Ole Quast +39:57
79 (76) Ivan Jovanovic +39:57
80 (77) Michel Vuelta Izquierdo +39:57
81 (78) Tom Van Den Bosch Hargroves Cycles +39:57
82 (79) Mathieu Willemyns MEZ Team Belgium Snellegem +39:57

bpost bank Trofee - Gazet van Antwerpen tussensprintenklassement (23-02-2014)
1 (3) Sven Nys Crelan - AA Drink Team 8
2 (2) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 7
3 (1) Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro 7
4 (4) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. 4
5 (5) Rob Peeters Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 4
6 (6) Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 3
7 (7) Martin Bina Kwadro-Stannah Cycling Team 3
8 (8) Ian Field Hargroves Cycles 3
9 (9) Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team 3
10 (10) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 3
11 (11) Radomir Simunek Kwadro-Stannah Cycling Team 2
12 (12) Joeri Adams Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 1

bpost bank Trofee - Dames (23-02-2014)
1 (2) Sanne Cant Enertherm - BKCP 5:19:05
2 (1) Helen Wyman +01:24
3 (3) Nikki Brammeier VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +02:57
4 (4) Sophie De Boer KDL Cycling Team +14:18
5 (5) Ellen Van Loy VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +16:35
6 (6) Githa Michiels +18:23
7 (11) Loes Sels VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +23:17
8 (8) Pavla Havlikova VZW Young Telenet Fidea Cycling Team +23:17
10 (8) Sabrina Stultiens Brainwash wielerploeg +23:43
11 (10) Gabby Durrin +26:18
12 (11) Katherine Compton Trek Cyclocross Collective +27:42
13 (14) Reza Hormes-Ravenstijn Orange Babies Cycling Team +29:09
14 (13) Karen Verhestraeten Sengers Ladies Cycling Team +29:28
15 (20) Yara Kastelijn +32:50
16 (15) Lucie Chainel-Lefevre +34:25
17 (16) Maureen Bruno Roy +34:25
18 (17) Laura Verdonschot VZW Lotto-Ladiescycling +34:26
19 (18) Elle Anderson +34:41
20 (19) Christel Ferrier-Bruneau +34:44
21 (21) Eva Lechner +34:49
22 (22) Lucinda Brand +35:20
23 (0) Emma Johansson +35:27
24 (23) Jolien Verschueren DNCS/PRO 2012 Cycling Team +35:30
25 (24) Asa Maria Erlandsson +35:32
26 (25) Crystal Anthony +35:50
27 (26) Martina Mikulaskova +35:57
28 (27) Anna Van Der Breggen +36:13
29 (30) Katrien Thijs UP Cycling Team +36:17
30 (28) Nicole Duke Raleigh Clement Professional Cyclocross Team +36:19
31 (29) Courtenay Mcfadden +36:25
32 (41) Lindy Van Anrooij +36:31
33 (31) Esmee Oosterman +36:38
34 (32) Margriet Helena Kloppenburg +36:41
35 (33) Evy Kuijpers +36:41
36 (34) Cindy Bauwens +36:49
37 (35) Arley Kemmerer +36:51
38 (36) Monique Van De Ree +36:57
39 (37) Thalita De Jong Rabobank Women Team +36:57
40 (38) Maud Kaptheijns +37:01
41 (39) Stephanie De Croock Wielerclub De Sprinters Malderen +37:06
42 (40) Bianca Van Den Hoek +37:07
43 (42) Lizzy Witlox +37:25
44 (43) Nikola Noskova +37:30
45 (44) Karine Temporelli +37:31
46 (49) Shana Maes Kriekel Cycling Team Tessenderlo +37:33
47 (58) Nathalie Nijns Sengers Ladies Cycling Team +37:40
48 (45) Hilde Quintens Cycling Team Zemst VZW +37:40
49 (50) Ilona Meter RCP Stevens +37:40
50 (54) Meg De Bruyne Rijschool AH - Gentse VS +37:40
51 (47) Kim Banga WV Zeeuws Vlaanderen +37:40
52 (51) Nele Van Maldeghem FUJI Medista MTB Team - Neeroeteren +37:40
53 (61) Valerie Boonen De Kastelse Durvers V.Z.W. +37:40
54 (66) Brenda Kaczmarczyk +37:40
55 (0) Stefanie Paul +37:40
56 (55) Gertie Willems Kriekel Cycling Team Tessenderlo +37:40
57 (48) Christine Vardaros Baboco - Revor Cycling Team +37:40
58 (52) Suzie Godart +37:40
59 (57) Tine Verdeyen Cycling Team Zemst VZW +37:40
60 (65) Yenthe Boons Sengers Ladies Cycling Team +37:40
61 (0) Ilse Vanderkinderen +37:40
62 (59) Lene Vrijsen +37:40
63 (62) Caren Commissaris UP Cycling Team +37:40
64 (63) Laura Krans +37:40
65 (67) Jessika Timmermans Hageland Cycling Team +37:40
66 (68) Cindy Diericx +37:40
67 (0) Jana Dobbelaere +37:40
68 (71) Caitlyn La Haye Hageland Cycling Team +37:40
69 (84) Maaike Lanssens WC De Molenspurters Meulebeke +37:40
70 (46) Lotte Eikelenboom +37:40
71 (53) Suzanne Verhoeven Kon. Balen B.C. V.Z.W. +37:40
72 (56) Lena Bischoff-Stein +37:40
73 (60) Mara Schwager +37:40
74 (64) Anja Geldhof +37:40
75 (69) Marijke De Pauw WK Noord West Brabant +37:40
76 (70) Britta Werners +37:40
77 (72) Sandra Sintobin +37:40
78 (73) Ayako Toyooka +37:40
79 (74) Corey Coogan Cisek +37:40
80 (75) Clémence Ondet +37:40
81 (76) Jelena Eric +37:40
82 (77) Mirre Stallen +37:40
83 (78) Stéphanie Vaxillaire-Denuit +37:40
84 (79) Annelies Van Doorslaer +37:40
85 (80) Kristien Nelen +37:40
86 (81) Ilse Vandekinderen +37:40
87 (82) Francine Meehan +37:40
88 (83) Silke Baumer +37:40
89 (85) DSQ VZW Lotto-Ladiescycling +37:40
90 (86) Delia Beddis +37:40
91 (87) Petra Mermans Vanomobil MTB Cycling Team +37:40
92 (88) Claire Beaumont +37:40
93 (89) Annemarie Worst +37:40
94 (90) Axelle Dubau Prevot +37:40
95 (91) Chantal Verstraten +37:40
96 (92) Sandie Verriest Asfra Racing Team +37:40
97 (93) Jorinda de Heer +37:40
98 (94) Joyce Vanderbeken Cycling Team Vermeeren +37:40
99 (95) Jamie Bierens +37:40
100 (96) Axelle Bellaert KVC de Zeemeeuw Oostende +37:40
101 (97) Claire Smith +37:40
102 (98) Katleen Fraeye Feestcomiteit Drogenboom +37:40
103 (99) Aurelie Vermeir Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare +37:40

bpost bank Trofee - Beloften (23-02-2014)
1 (1) Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 166
2 (2) Mathieu Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 151
3 (3) Laurens Sweeck Kwadro-Stannah Cycling Team 126
4 (5) Tim Merlier Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 112
5 (4) Toon Aerts Telenet Fidea Cycling Team 111
6 (11) Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 96
7 (6) David Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 94
8 (9) Gianni Vermeersch Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 93
9 (7) Michael Vanthourenhout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 93
10 (10) Jens Adams Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team 91
11 (8) Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team 87
12 (13) Diether Sweeck Kwadro-Stannah Cycling Team 57
13 (12) Daan Soete Telenet Fidea Cycling Team 50
14 (14) Quinten Hermans Telenet Fidea Cycling Team 47
15 (17) Daan Hoeyberghs BKCP - Powerplus Cycling Team 31
16 (15) Nicolas Cleppe Telenet Fidea Cycling Team 29
17 (16) Joeri Hofman Kwadro-Stannah Cycling Team 26
18 (18) Fabien Liehard 24
19 (19) Jonas Pedersen 21
20 (30) Gert-Jan Bosman Parkhotel Valkenburg Continentaal Team 21
21 (21) Jonas Degroote Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 20
22 (20) Braam Merlier Baguet Bicycle Center - M.I.B.A. Poorten Cycling Team 18
23 (22) Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. 13
24 (23) Berne Vankeirsbilck Asfra Racing Team 13
25 (24) Richard Jansen Enertherm - BKCP 12
26 (25) Hendrik Sweeck Kwadro-Stannah Cycling Team 10
27 (26) Michael Boros CEZ Cyklo Team Tabor 9
28 (27) Ben Boets Telenet Fidea Cycling Team 9
29 (35) Martijn Budding Enertherm - BKCP 8
30 (28) Logan Owen 8
31 (29) Lukas Müller VC Steinmaur 8
32 (31) Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP 7
33 (32) Arne Tureluren Heylen Meubelcentrale Zlwc St.Truiden 6
34 (33) Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team. 5
35 (34) Jakub Skala CEZ Cyklo Team Tabor 4
36 (36) Lorenzo Pepermans Cycling Team Zemst VZW 3
37 (37) Ward Van Laer De Kastelse Durvers V.Z.W. 3
38 (39) Antonin Marecaille 2
39 (38) Severin Saegesser 2
40 (0) Yves Coolen De Kastelse Durvers V.Z.W. 1

bpost bank Trofee - Nieuwelingen (23-02-2014)
1 (1) Mitch Groot Enertherm - BKCP 94
2 (4) Jappe Jaspers Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 72
3 (3) Tijl Pauwels Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 71
4 (6) Victor Vandebosch Enertherm - BKCP 65
5 (5) Jens Dekker Enertherm - BKCP 62
6 (7) Gianni Siebens Young Cycling Team VZW 59
7 (2) Thijs Wolsink Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 57
8 (9) Jarne Driesen VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 45
9 (12) Diederik Pemen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 40
10 (8) Jarno Liessens Enertherm - BKCP 40
11 (11) Alex Colman Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 35
12 (10) Seppe Rombouts 30
13 (13) Alessio Dhoore VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 24
14 (20) Mathijs Wuyts Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 22
15 (14) Dennis Blommen Kon. Balen B.C. V.Z.W. 22
16 (19) Florian Vermeersch Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 21
17 (15) Bryan Bouwmans RTC Buitenlust 21
18 (16) Louis Overmeire Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 18
19 (17) Jente Tielemans 18
20 (18) Jordi De Beule Rudyco Cycling Team 11
21 (0) Maarten Van Staeyen 10
22 (21) Arno Debeir Cycling Team Luc Wallays - Jonge renners 8
23 (0) Arne Vrachten Kon. Balen B.C. V.Z.W. 8
24 (25) Toon Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 7
25 (0) Glenn Eestermans WSC Hand In Hand Baal 4
26 (22) Stan Dieleman Trek-Kmc Mountainbiketeam VZW 4
27 (23) Pieter Giart De Dijlespurters V.V. Mechelen 3
28 (26) Lander Tibackx 2
29 (24) Jarne Boden 2
30 (27) Stef Serré 1