U bezoekt momenteel editie 2012 van de bpostbanktrofee.be

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
BPOST BANK TROFEE - ELITE (24-02-2013)
1 (1) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 7:49:53
2 (3) Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team + 07'53''
3 (2) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team + 10'42''
4 (4) Rob Peeters Telenet Fidea Cycling Team + 10'54''
5 (6) Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team + 12'48''
6 (5) Sven Nys Crelan-Euphony Cycling Team + 12'56''
7 (7) Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro + 14'37''
8 (8) Bart Aernouts AA Drink/ Leontien.nl Pro + 16'43''
9 (9) Jan Denuwelaere Style & Concept Cycling Team + 20'42''
10 (10) Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team + 20'50''
11 (12) Marcel Meisen BKCP - Powerplus Cycling Team + 25'08''
12 (13) Jonathan Page Planet Bike + 26'09''
13 (11) Zdenek Stybar Omega Pharma-Quickstep Cycling Team + 26'37''
14 (14) Joeri Adams Telenet Fidea Cycling Team + 26'57''
15 (17) Radomir Simunek Kwadro-Stannah Cycling Team + 27'30''
16 (20) Jim Aernouts Sunweb - Napoleon Games Cycling Team + 27'39''
17 (16) Gerben De Knegt Orange Babies Cycling Team + 28'28''
18 (22) Dieter Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team + 28'29''
19 (18) Julien Taramarcaz BMC Mountainbike Racing Team + 28'45''
20 (25) Thijs Al Telenet Fidea Cycling Team + 29'25''
21 (21) Sven Vanthourenhout Crelan-Euphony Cycling Team + 29'31''
22 (26) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team + 30'23''
23 (24) Twan Van Den Brand Orange Babies Cycling Team + 30'23''
24 (19) Simon Zahner + 30'38''
25 (15) Aurelien Duval + 30'42''
26 (23) Martin Zlamalik Landbouwkrediet-KDL + 32'58''
27 (27) Mariusz Gil Kwadro-Stannah Cycling Team + 34'20''
28 (32) Kevin Cant Primator Cycling Team + 35'14''
29 (30) Patrick Van Leeuwen Orange Babies Cycling Team + 35'43''
30 (34) Kenneth Van Compernolle Style & Concept Cycling Team + 36'36''
31 (28) Matthieu Boulo + 37'13''
32 (29) Eddy Van IJzendoorn Orange Babies Cycling Team + 37'20''
33 (38) Niels Wubben Rabo - Giant Offroad Team. + 37'26''
34 (31) Mitchell Huenders Cycling Team Jo Piels + 37'26''
35 (33) Lubomir Petrus BKCP - Powerplus Cycling Team + 38'20''
36 (40) Stef Boden Melbotech Cycling Team + 38'22''
37 (42) Micki van Empel Landbouwkrediet-KDL + 38'24''
38 (35) Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team. + 38'29''
39 (36) Romain Lejeune + 38'31''
40 (37) Vincent Baestaens Crelan-Euphony Cycling Team + 38'49''
41 (63) Bart Verschueren Landbouwkrediet-KDL + 39'19''
42 (39) Martin Bina CEZ Cyklo Team Tabor + 39'31''
43 (50) Stijn Huys Orange Babies Cycling Team + 40'04''
44 (58) Ian Field Hargroves Cycles + 40'06''
45 (47) Bart Hofman Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW + 40'07''
46 (41) Patrick Gaudy The Barracuda Company + 40'07''
47 (43) Dave De Cleyn Scott USA Cycling Team + 40'11''
48 (44) Steve Chainel Ag2r La Mondiale + 40'13''
49 (45) Tom Van Den Bosch Hargroves Cycles + 40'21''
50 (46) Enrico Franzoi Selle Italia Guerciotti + 40'28''
51 (53) Kristof Cop Cycling Team Kessel + 40'36''
52 (81) Sven Beelen Melbotech Cycling Team + 40'52''
53 (54) Edwin De Wit + 40'52''
54 (0) Max Podschun + 40'52''
55 (48) Arnaud Jouffroy Telenet Fidea Cycling Team + 40'52''
56 (0) Eric Tonkin + 40'52''
57 (49) Mathieu Willemyns MEZ Team Belgium Snellegem + 40'52''
58 (51) Gianni Denolf Baboco - Revor Cycling Team + 40'52''
59 (52) Tom De Kort De Kastelse Durvers V.Z.W. + 40'52''
60 (55) Yoann Corbihan + 40'52''
61 (56) Ian Taylor + 40'52''
62 (57) Andrew Peace + 40'52''
63 (59) Steven De Decker C.T. Keukens Buysse Knesselare + 40'52''
64 (60) Neal Clough + 40'52''
65 (61) Davy Commeyne Accent.Jobs-Wanty Cycling Team + 40'52''
66 (62) Justin Lindine + 40'52''
67 (64) Arnaud Grand BMC Mountainbike Racing Team + 40'52''
68 (65) Wouter Been + 40'52''
69 (66) Gareth Whittall + 40'52''
70 (67) Jeremy Durrin + 40'52''
71 (68) Lewis Rattray + 40'52''
72 (69) Ben Berden Raleigh Clement Professional Cyclocross Team + 40'52''
73 (70) Julien Pion + 40'52''
74 (71) Pieter Ghyllebert + 40'52''
75 (72) Dries Pauwels Van Goethem - Prorace - cycling team + 40'52''
76 (73) David Andrew Quist + 40'52''
77 (74) Christoph Pfingsten + 40'52''
78 (75) Robby Cobbaert Morgan Blue C.T. + 40'52''
79 (76) Yu Takenouchi + 40'52''
80 (77) Alexander Revell + 40'52''
81 (78) Egoitz Murgoitio Rekalde Hirumet + 40'52''
82 (79) Kevin Eeckhout Coolens Cycling Team + 40'52''
83 (82) Kyle Kiser + 40'52''

BPOST BANK TROFEE - Gazet van Antwerpen tussensprintenklassement (24-02-2013)
1 (1) Niels Albert BKCP - Powerplus Cycling Team 14
2 (2) Sven Nys Crelan-Euphony Cycling Team 9
3 (3) Klaas Vantornout Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 8
4 (4) Kevin Pauwels Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 5
5 (5) Zdenek Stybar Omega Pharma-Quickstep Cycling Team 4
6 (6) Rob Peeters Telenet Fidea Cycling Team 2
7 (7) Thijs Van Amerongen AA Drink/ Leontien.nl Pro 2
8 (8) Radomir Simunek Kwadro-Stannah Cycling Team 2
9 (9) Philipp Walsleben BKCP - Powerplus Cycling Team 1
10 (0) Bart Wellens Telenet Fidea Cycling Team 1

BPOST BANK TROFEE - DAMES (24-02-2013)
1 (1) Sanne Cant Enertherm - BKCP 135
2 (2) Helen Wyman 113
3 (4) Ellen Van Loy Melbotech Cycling Team 88
4 (3) Nikki Harris VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 85
5 (5) Katerina Nash 59
6 (6) Reza Hormes-Ravenstijn Orange Babies Cycling Team 57
7 (7) Githa Michiels 53
8 (10) Pavla Havlikova VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 50
9 (8) Gabriella Day 44
10 (11) Joyce Vanderbeken Cycling Team Vermeeren 44
11 (9) Marianne Vos Rabobank Women Team 41
12 (14) Amy Dombroski VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 40
13 (23) Sabrina Stultiens Brainwash wielerploeg 38
14 (17) Arenda Grimberg 36
15 (18) Sanne Van Paassen Rabobank Women Team 34
16 (12) Bianca Van Den Hoek 28
17 (13) Meredith Miller 27
18 (15) Annie Last 25
19 (22) Karen Verhestraeten 25
20 (16) Kim Van De Steene Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW 23
21 (25) Margriet Helena Kloppenburg 21
22 (19) Sophie De Boer VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 17
23 (20) Katherine Compton Trek Cyclocross Collective 17
24 (21) Hanka Kupfernagel 16
25 (34) Lana Verberne RTC Buitenlust 16
26 (24) Anna Van Der Breggen 15
27 (42) Nicole De Bie-Leyten VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 15
28 (26) Louise Robinson 14
29 (27) Pauline Ferrand Prevot Rabobank Women Team 12
30 (28) Nancy Bober Style & Concept Cycling Team 11
31 (29) Lucie Chainel-Lefevre 11
32 (30) Ayako Toyooka 9
33 (31) Liesbet De Vocht Rabobank Women Team 8
34 (32) Crystal Anthony 8
35 (33) Adela Carter 8
36 (36) Christine Vardaros Baboco - Revor Cycling Team 8
37 (46) Katrien Thijs K. Edegem Bicycle Club - BMX R 8
38 (35) Lucinda Brand 6
39 (45) Cindy Bauwens 6
40 (49) Hilde Quintens Cycling Team Zemst VZW 6
41 (37) Monique Van De Ree 5
42 (38) Jolien Verschueren Feestcomiteit Drogenboom 5
43 (39) Nicole Duke Raleigh Clement Professional Cyclocross Team 5
44 (40) Anja Geldhof 5
45 (41) Lotte Eikelenboom 4
46 (43) Nicole Thiemann 3
47 (44) Delia Beddis 3
48 (47) Thalita De Jong Rabobank Women Team 2
49 (48) Martina Mikulaskova 2
50 (50) Esmee Oosterman 1
51 (51) Lindy Van Anrooij 1
52 (0) Caroline Mani Raleigh Clement Professional Cyclocross Team 1

BPOST BANK TROFEE - BELOFTEN (24-02-2013)
1 (2) Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team 127
2 (1) Corné Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team 124
3 (3) Michael Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team 120
4 (7) Gianni Vermeersch BKCP - Powerplus Cycling Team 102
5 (6) Laurens Sweeck Landbouwkrediet-KDL 100
6 (4) Tim Merlier Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 100
7 (5) Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team 87
8 (11) Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 85
9 (8) Diether Sweeck Landbouwkrediet-KDL 75
10 (10) Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL 72
11 (9) Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 66
12 (12) Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team 65
13 (14) David Van Der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 56
14 (13) Tijmen Eising Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 53
15 (16) Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 53
16 (15) Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 47
17 (17) Karel Hnik Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 35
18 (18) Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team. 30
19 (19) Joeri Hofman Landbouwkrediet-KDL 24
20 (21) Daan Hoeyberghs Enertherm - BKCP 21
21 (20) Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team. 18
22 (28) Emiel Dolfsma Rabo - Giant Offroad Team. 17
23 (22) Bart De Vocht 16
24 (23) Fabien Doubey 15
25 (24) Quentin Jauregui Enertherm - BKCP 13
26 (25) Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. 13
27 (26) Ritchie Denolf EFC - Omega pharma - Quick-step Cycling Team 12
28 (27) Kenneth Hansen 12
29 (32) Niels Koyen Van Goethem - Prorace - cycling team 12
30 (29) Floris De Tier Landbouwkrediet-KDL 10
31 (31) Braam Merlier Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 10
32 (30) Matthias Bossuyt Sunweb - Revor Cycling Team 9
33 (33) Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP 8
34 (34) Ruben Scheire 7
35 (35) Zach McDonald Team Rapha-Focus 5
36 (36) Yannick Mayer 5
37 (37) Hendrik Sweeck Landbouwkrediet-KDL 5
38 (38) Andrew Dillman 4
39 (39) Jeffrey Mellemans Heylen Meubelcentrale Zlwc St.Truiden 3
40 (40) Ingmar Uytdewilligen Van Goethem - Prorace - cycling team 3
41 (41) Michael Boros CEZ Cyklo Team Tabor 3
42 (42) Hugo Robinson 3
43 (43) Vincent Louiche 2
44 (44) Tim Ariesen 2
45 (45) Jakub Skala CEZ Cyklo Team Tabor 2
46 (46) Maxim Panis Baboco - Revor Cycling Team 1
47 (47) Tomas Paprstka Remerx-Merida Team Kolin 1
48 (48) Jelto Veroft Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 1

BPOST BANK TROFEE - NIEUWELINGEN (24-02-2013)
1 (1) Pascal Eenkhoorn Enertherm - BKCP 97
2 (2) Eli Iserbyt VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 79
3 (3) Johan Jacobs Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 61
4 (8) Nick Verheyen Enertherm - BKCP 56
5 (4) Max Gulickx VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 55
6 (6) Tijl Pauwels Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 51
7 (5) Wesley Floren RSC De Zuidwesthoek 50
8 (9) Han Devos Cycling Team Zemst VZW 39
9 (7) Mitch Groot Enertherm - BKCP 34
10 (15) Kevin Van Bennekom WV Het stadion 34
11 (13) Yari Crollet VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 33
12 (18) Victor Vandebosch W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 28
13 (11) Maik Van Der Heijden RTC Buitenlust 27
14 (10) Bram Welten TWC Pijnenburg 26
15 (12) Thierry Bouckaert Enertherm - BKCP 26
16 (16) Jarne Driesen 26
17 (14) Andries Baert Afdeling Oost-Vlaanderen WBV - VZW 22
18 (23) Briek Hermans De Kastelse Durvers V.Z.W. 18
19 (17) Timo Verberckmoes KSC Dendersteek Labiekes 15
20 (22) Robbert Brughmans 14
21 (24) Diederik Pemen W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 14
22 (19) Jorn Montaigne Asfra Racing Team 11
23 (20) Sylvain Leonard Team Verandas Willems CC Chevigny 10
24 (29) Jarno Liessens Enertherm - BKCP 10
25 (21) Cedric Beullens Young Cycling Team VZW 9
26 (25) Bob Olieslagers TWC Pijnenburg 6
27 (26) Alex Colman Wielerteam Waasland V.Z.W. 5
28 (27) Alessio Dhoore Cycling Team Houtland-Westkust 4
29 (0) Thomas Verheyen DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW 4
30 (28) Pelle Van Den Bulck Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 3
31 (0) Stijn Siemons RS-Bikes Racing Team Pulderbos 3
32 (30) Shayne Pruvoost C.T.- DJ.Matic-Kortrijk 2
33 (0) Jens Roelants W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W. 2
34 (31) Ruben Bekkers TWC Pijnenburg 1
35 (32) Liam Helsocht 1