U bezoekt momenteel een oude editie van de website.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Trainingslocaties
Start to Run bij een atletiekvereniging bij jou in de buurt

Leren lopen doe je liever met twee of met meer. Dat staat vast. Als de motivatie wat minder is, is een groep ideaal om je motivatie op te krikken. Lopen in groep zorgt er ook voor dat je je ervaringen en tips kan uitwisselen.

Het Start to Run project volgen via een ateliekvereniging biedt je meerdere voordelen:
  • Deskundige begeleiding door gediplomeerde jogbegeleiders. Deze zijn opgeleid om de schema's verder aan te passen aan de individuele noden, zij kunnen de lopers technisch bijscholen en zij kunnen snel inspelen op eventuele kwaaltjes.
  • De atletiekclubs zorgen ook voor het sociale aspect van het lopen: Lopen in groep is altijd leuker dan alleen!
  • Na het afwerken van het Start to Run®-programma kan je als recreant aansluiten bij je atletiekclub om je conditie op peil te houden of verder op te bouwen naar 10km en zelfs 15km.
Hieronder vind je de Start to Run startdata volgens provincie voor het voorjaar 2013. Indien een sessie in jouw buurt al opgestart is, neem dan even contact op met de jogbegeleider en vraag hem wat de mogelijkheden zijn om eventueel nog bij in te springen.

We wensen je alvast veel plezier en succes!

ANTWERPEN
Rudi Verschoren 015/251415 rudi.verschoren@skynet.be
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke
Plaats Club Infosessie 5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Aartselaar AVKA 22/feb om 19,30u, 27/feb De Voegt Erna
kantine atletiek, 03/8874649
(onder tribune) erna.de.voegt@gmail.com
sportcentrum www.avka.be
Antwerpen (Kielpark) BVAC eerste training: 26/feb 26/feb Autrique Betty
26/feb om 19.00u 0497/182414
piste Kielpark, St b_autrique@hotmail.com
Bernardsestwg www.beerschot-atletiek.be
Antwerpen-Linkeroever (Sint-Annabos) BVAC eerste training: 2/mrt 2/mrt Autrique Betty
2/mrt om 11.00u, 0497/182414
A. Vermeylenlaan b_autrique@hotmail.com
www.beerschot-atletiek.be
Antwerpen-Sint-Andries BVAC eerste training: 28/feb 28/feb De Bruyn André
28/feb om 19.30u 0474/980288
Sint-Andriespl. 24 andre.de.bruyn@telenet.be
(wijk Costa) www.beerschot-atletiek.be
Arendonk ARAC eerste training 26/mrt 26/mrt Bax May
014/650463
baxmaria@hotmail.com
www.atletiek-arac.be
Berchem BVAC eerste training: 27/feb 27/feb Janssens Jacky
27/feb om 19.00u 0484/228128
piste 'Het Rooi', jacky_run@telenet.be
Berchemstadionln www.beerschot-atletiek.be
Boechout SGOL eerste training: 19/mrt Robinet Philip
Park St Gabriël- 0498/042772
college, Lange sgol@val.be
Kroonstraat www.sgola.be
Bornem SPBO 13/ mrt, Beveren 15/mrt Laureyns Guy
Bornem 052/341241
0477/416282
guy.laureyns1@telenet.be
www.spartabornem.be
Brasschaat ACBR eerste training 5/mrt 5/mrt 12/feb Dobbels Walter
0475/400154
acbr@val.be
www.acbreak.be
Duffel DUFF 14/mrt, 18/mrt Vertommen Chantal
sportcentrum 0494/845113
Rooienberg, chantal_vertommen@hotmail.com
Duffel www.duff.be
Edegem ABES eerste training 11/mrt Depril Michel
0498/565119
micheldepril@yahoo.com
www.abes-edegem.be
Essen ESAK geen infosessie 9/apr Denis Monique
03/6770199
esak@val.be
www.esak.be
Ekeren ACBR eerste training 13/mrt 13/mrt 13/mrt Dobbels Walter
0475/400154
acbr@val.be
www.acbreak.be
Grobbendonk ACHL 27/feb, 4/mrt Nicasi Michel
sportcentrum (ochtend- 014/501227
Herenthout cursus, 0494/700394
start om michael.nicasi@telenet.be
09.00u) www.herenthoutseac.be
Herentals ACHL eerste training: 7/mrt Nicasi Michel
7/mrt, BLOSO- 014/501227
centrum 0494/700394
Herentals michael.nicasi@telenet.be
www.acherentals.be
Herenthout ACHL 27/feb, 4/mrt 4/mrt 4/mrt Nicasi Michel
sportcentrum 014/501227
Herenthout 0494/700394
michael.nicasi@telenet.be
www.herenthoutseac.be
Herenthout ACHL 27/feb, 6/mrt Nicasi Michel
sportcentrum (ochtend- 014/501227
Herenthout cursus, 0494/700394
start om michael.nicasi@telenet.be
09.00u) www.herenthoutseac.be
Kapellen KAPE eerste training: 12/mrt Hugo De Hoon
12/mrt, atletiekpiste 03/6647460
gemeentepark kape@val.be
Kapellen www.ackape.be
Lier LIER geen infosessie 19/mrt 19/mrt 19/mrt Goris Ilse
ilse.goris@skynet.be
www.aclierse.com
Lier sportdienst geen infosessie 4/mrt Beeckmans Joke
i.s.m. LIER 03/4880679
joke.beeckmans@lier.be
http://sport.lier.be
Lier LYRA eerste training 25/feb Becquet Rony
0478/594393
rony.becquet@aclyra.com
www.aclyra.com
Lille ACHL eerste training 15/apr Lauwers Luc
0497/573118
lukske.lauwers@skynet.be
www.aclille.be
Malle (Westmalle) ACHL 5/feb om 19.30u, 11/feb Van Der Schoot Nancy
raadszaal 03/2894301
gemeentehuis 0474/372155
Malle nan-c@hotmail.com
www.malle.be
www.acdal.be
Merksem OLSE eerste training 25/mrt 25/mrt 25/mrt Mellemans Marcel
0486/246409
info@olseac-starttorun.be
www.olseac-starttorun.be
Merksplas sportdienst geen infosessie 10/apr 8/apr t Van Schaeren Els
014/639443
sport@merksplas.be
www.merksplassport.be
Retie ARAC eerste training 17/feb Lenaerts Tina
014/379830
jos.leyten@telenet.be
www.atletiek-arac.be
Tielen TJAK geen infosessie 5/jan 23/mrt Van Der Eycken Patrick
014/553348
patrickvandere@gmail.com
www.tjak.be
Willebroek-Heindonk RAM eerste training: 18/apr De Borger Pascale
18/apr om 19.00u, 0476/540595
parking BLOSO pascaledb@gmail.com
Hazewinkel www.ramatletiek.com
Wilrijk BVAC eerste training: 1/mrt De Borger Pascale
0485/426866
ilse.vanmaldegem@hotmail.com
www.beerschot-atletiek.com
LIMBURG
Massot William - 0497/468664 - william.massot@pandora.be
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke
Plaats Club Infosessie 5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Dilsen-Elen MACD eerste training: 16/apr Wijnen Raymond
16/apr, 089/758329
Langstraat 24, 0497/882686
macd@val.be
http://users.skynet.be/macd
Halen (Vl-Br) DCLA eerste training: 19/mrt Minten Johan
19/mrt om 19.30u, 013/441352
atletiekpiste 0486/245193
Halen johanminten@skynet.be
www.dclahalen.be
Lanaken ATLA eerste training 20/mrt Bulté Harry
0478/430031
info@atla.be
www.atla.be
Lommel DALO geen infosessie 2/apr Geypen Victor
011/553424
victor.geypen@pandora.be
www.dalo.be
Lummen DCLA eerste training 18/mrt Minten Johan
18/mrt om 19u 013/441352
Finse piste johanminten@skynet.be
Lummen www.dclahalen.be
Sint-Truiden TACT eerste training: 13/mrt Decoutere Martine
atletiekpiste 0475/322227
Nieuw Sint-Trui- martine.decoutere@telenet.be
den, Sportlaan 1 www.atletiekclub-tact.be
Tongeren ADD geen infosessie 20/feb Francart Rudi
012/241544
0477/257588
add@val.be
www.addtongeren.be
OOST-VLAANDEREN
Matthys Christiane - 053/801881 - christiane.matthys1@telenet.be
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke
Plaats Club Infosessie 5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Aalst ALVA 8/mrt, sportcafé 23/mrt De Brouwer Geert
Osbroek 053/784021 (thuis)
053/739598 (werk)
geert@atletieklandvanaalst.be
http://www.atletieklandvanaalst.be
Beernem (West-Vl) RCG eerste training 22/mrt De Bois Roland
050/780023
0473/879188
roland.de.bois@telenet.be
http://users.telenet.be/BJV-Beernem/
Berlare sportdienst geen infosessie 11/mrt De Wilde Annelies
09/3568956
sportdienst@berlare.be
www.berlare.be
Denderleeuw VITA 20/mrt, cafetaria 27/mrt Dhondt Paul
sporthal Ottoy 0478/432983
dhondtp@ccrek.be
www.atletiekvita.be
Eeklo ACME eerste training 16/apr Bourgonjon Geert
0494/398783
geert.bourgonjon@telenet.be
www.acmeetjesland.be
Gavere DEIN eerste training 25/mrt Dhont Antoine
09/3280080
antoine.dhont@telenet.be
www.acdeinze.be
Gent KAAG eerste training: 7/apr 18/jun Mooren Pascale
7/apr, 0475/540413
Blaarmeersen guygaelens@skynet.be
www.kaagatletiek.be
Gentbrugge RCG eerste training 15/apr Persoons Guy
09/2322750
guypersoons@hotmail.com
www.rcgent.be - Joggers RCG
Geraardsbergen ACG 12/mrt, Geraards- 19/mrt Dupret Dirk
bergen 054/240367
dirk.dupret@telenet.be
www.acgeraardsbergen.be
Hamme HAMM eerste training 3/apr Van Haver Walter
052/470790
hamm@val.be
www.achamme.be
Lebbeke LEBB eerste training: 19/mrt 19/mrt 19/mrt Willems Nathalie
19/mrt, kantine 0478/423758
KAC Lebbeke, nathalie.willems@aclebbeke.be
Kon. Albert I-str www.aclebbeke.be
Lokeren AVLO eerste training 10/mrt Van Lancker Peter
09/3487623
0498/130860
peter.van.lancker@avlo.be
www.avlo.be
Maldegem ACME eerste training 9/apr Pauwels Antoine
0477/770039
antoine.pauwels@telenet.be
www.acmeetjesland.be
Ninove VITA 26/mrt, atletiek- 2/apr 2/apr 2/apr Lauwereys Erna
piste Ninove 0472/356038
vita@pandora.be
www.atletiekvita.be
Oordegem-Lede VS eerste training: 12/mrt 12/mrt 12/mrt De Paepe Nathalie
12/mrt, 053/803218
Putbosstadion, starttorun@vlierzelesportief.be
Oordegem-Lede www.vlierzelesportief.be
Sint-Niklaas ACW 29/mrt om 19.00u, 5/apr Van Daele Roland
kantine ACW, roldimac@skynet.be
Lange Rek- acw@val.be
straat www.acwaasland.be
Wichelen RCG eerste training 18/mrt Van Damme Frank
09/2322750
0474/402414
frank.van.damme1@skynet.be
www.aceswichelen.be
Zottegem ZA eerste training: 2/apr Broeckaert Kurt
2/apr om 19.45u, 0474/971547
Stedelijk Sport- za@val.be
stadion www.zottegem-atletiek.be
VLAAMS-BRABANT
Truyens Fabienne - 0496/616876 - fabiennetruyens@telenet.be
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke
Plaats Club Infosessie 5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Bertem BERT geen infosessie 16/apr Paeps Pascal
016/650957
0495/804034
apap@skynet.be
www.bertematletiekclub.be
Betekom ROBA eerste training: 3/apr Van Goolen Julia
3/apr om 18.30u, 016/531208 (na 20.00u)
De Tumkens', julia.vangoolen@skynet.be
Pitetlaan www.roba-atletiek.be
Bierbeek Sportdienst 18/feb, De Borre 18/feb 13/mrt Aertsen Maarten
(coördinator sportdienst)
Bierbeek 016/269757
sport@deborre.be
www.deborre.be
Galmaarden Sportdienst eerste training 15/apr Mathys Bart
(jogbegeleider Mignon Herman))
m.m.v. ACP Gemeentelijke 054/516160
sportterrein 0476/926797
Galmaarden sport@galmaarden.be
Stationstraat 47 www.galmaarden.be
www.atletiekclubpajottenland.be
Halen DCLA eerste training: 19/mrt Minten Johan
19/mrt om 19.30u, 013/441352
atletiekpiste 0486/245193
Halen johanminten@skynet.be
www.dclahalen.be
Kessel-Lo DCLA 18/feb, Atletiek 4/mrt Delannoy Michèle
Arena Gaston 0479/481809
Roelandts, Diest- michele_delannoy@hotmail.com
sesteenweg 288 www.dcla.be > joggers
Kortenberg ACKO CC Colomba, 17/mrt Luyten Patrick
datum te bepalen 02/7576431
0475/609124
patrick.luyten1@skynet.be
www.acko.be
Lennik Gemeente Lennik geen infosessie 21/mrt De Luyck Bart
i.s.m. ACP (Dienst Vrije Tijd, Sport Lennik)
02/5310209
bart.deluyck@lennik.be
www.lennik.be
Londerzeel LOND eerste training: 3/apr De Donder Willy
3/apr, 052/301139
Schaselberg lond@val.be
Londerzeel www.olympialonderzeel.be
Merchtem Sportdienst 26/feb om 19.30u 4/mrt 4/mrt 4/mrt De Rop Heidi
gemeentehuis 052/381207
Merchtem sportdienst@merchtem.be
(raadzaal) www.merchtem.be/start-to-run.be
Opwijk OPW eerste training: 4/mrt 4/mrt 4/mrt Dierickx Marc
4/mrt om 18.30u, 052/359675
Piste Heiveld evydierickx@msn.com
www.acopwijk.com Oud-Heverlee Sportdienst te bepalen mei 2013 Du Bois Lieven
(datum 016/388833
te bepalen) lieven.dubois@oud-heverlee.be
www.oud-heverlee.be
Tienen RCT eerste training 5/mrt Devos Tine
0471/971251
tine_devos@me.com
www.rctatletiek.be
Vilvoorde VAC eerste training 27/mrt 20/mrt 9/jan De Schutter Yvette
02/2693602
0498/456423
vac@val.be
www.kvac.be
WEST-VLAANDEREN
Mingneau Andre - 0476/899694 - amos@telenet.be
Provinciale recreatiesportverantwoordelijke
Plaats Club Infosessie 5 km 10 km 15 km Contactgegevens
Brugge OB eerste training 28/feb 28/feb 28/feb Vanparys Georges
050/319019
0486/462335
georges.vanparys@skynet.be
http://users.skynet.be/bs899075
Beernem RCG eerste training 22/mrt De Bois Roland
050/780023
0473/879188
roland.de.bois@telenet.be
http://users.telenet.be/BJV-Beernem/
Gits AVR eerste training: 3/mrt 3/mrt 3/mrt Vanbecelaere Jef
3/mrt om 10.00u, 051/620346
atletiekpiste 0492/921766
Koolskampstraat jef.vanbecelaere@hotmail.be
www.kavr.be
Ieper FLAC geen infosessie 19/mrt 19/mrt Vangheluwe Geert
0472/497794
geertvangheluwe@telenet.be
Knokke-Heist AVMO geen infosessie 7/mrt 7/mrt 7/mrt Ots Erna
050/608344
debrabandere@gmail.com
http://www.facebook.com
Koksijde- MACW eerste training 4/mrt 4/mrt 4/mrt Lingier Daniel
Oostduinkerke 058/517561
ackvzw@skynet.be
http://koksijde.macw.be/
Kortrijk KKS eerste training 7/mrt Benoit Roland
056/201910
rolandbenoit@kortrijksport.com
http://kortrijksport.weebly.com
Nieuwpoort MACW eerste training 18/feb Vermeiren Véronique
18/feb om 19u 058/236142
atletiekpiste 0496/023475
Nieuwpoort rosseel.vermeiren@skynet.com
www.macw-nieuwpoort.be
Nieuwpoort MACW eerste training 18/feb Beyens Robrecht
18/feb om 19u 058/626453
atletiekpiste 0479/399582
Nieuwpoort robrechtbeyens2704@gmail.com
www.macw-nieuwpoort.be
Poperinge FLAC geen infosessie 11/mrt Vandermarliere Liesbet
0486/623504
liesbetvandermarliere@hotmail.com
www.flachoppeland.be
Roeselare FLAC eerste training 4/mrt 4/mrt 4/mrt Dekiere Filip
0485/880712
filip.dekiere@telenet.be
www.flacroeselare.be
Roeselare AVR eerste training: 3/mrt 3/mrt 3/mrt Eggermont Agnes
3/mrt om 10.00u, 051/228343
sportstadion, 0498/076243
Spanjestraat 181 AgnesEggermont@sgsintpaulus.be
www.kavr.be
Sijsele Sportdienst 6/mrt, 13/mrt De Maerteleire Veronique
CC De Rostune, 050/288457
Stationsstraat, sportpromotie@damme.be
Sijsele www.damme.be
Torhout HAC eerste training 5/apr Sap Katlijn
0476/795022
houtlandatletiek@hotmail.com
www.houtlandatletiek.be
Veurne MACW geen infosessie 18/mrt Dieryck Ivan
058/312098
0475/303069
ivan.dieryck@scarlet.be
Waregem AZW eerste training 5/mrt 23/apr Taelman Lucien (Coördinatie sportdienst Waregem)
i.s.m. sportdienst 0475/846224
l.taelman@skynet.be
www.azw.be
Zwevegem sportdienst geen infosessie 28/feb Debels Gery
i.s.m. AZW 056/765831 of 056/757941
sportpunt@zwevegem.be of gery.debels@telenet.be
www.azw.be of www.zwevegem.be
Partners Start to Run