running
U bezoekt momenteel editie 2007.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.




AVT
Skistage
AVT organiseert tijdens het Paasverlof de traditionele Skistage in het Pitztal (Oostenrijks Tirol).
» Klik HIER voor meer informatie (Word-document).
Secretariaat
Secretariaat : Hilde Verweyen

bereikbaar :
  • 0495/ 68 54 89 (enkel in de namiddag)
  • fax : 011/ 45 99 10
  • email : secretariaatAVT@pandora.be of avt@val.be
  • Post : BRRC-AVT
         Postbus 77
         3980 Tessenderlo
    Kernen
    AVT-intercommunale bestaat uit 10 regiokernen verdeeld over de provincie. Via onderstaande adressen kan je steeds contact opnemen met een kern naar keuze.

    KERN VERANTWOORDELIJKE
    Beringen
    http://users.skynet.be/avtberingen-paal
    Marnix Braem
    Marnix_braem@omnichem.be
    Hasselt
    www.avthasselt.be
    Guy Tillieux
    guy.tillieux@skynet.be
    Hechtel
    www.avthechtel-eksel.be
    Johan Dreesen
    dreesenj@freegates.be
    Herentals

    Mieke Boeckx
    mieke.boeckx@pandora.be
    Heusden
    www.avthz.be
    Marcel Schepers
    fb158985@skynet.be
    Houthalen-Helchteren
    www.avthouthalen.be
    Vera Loysch
    veraloysch@pandora.be
    Maaseik
    www.avtmaaseik.be
    Peter Van der Have
    petrus.van.der.have@pandora.bet
    Maasmechelen
    www.avtmaasmechelen.be
    Hilde Mennens
    hildemennens@belgacom.be
    Meeuwen
    www.avtmeeuwen-gruitrode.be
    Guido Corstjens
    guido.corstjens@planetinternet.be
    Peer
    www.avtpeer.be
    Patrick Hellings
    patrick.hellings@telenet.be