Sport.be

Veldrijden

Telenet Fidea Lions
09.10.2016 Ronse - DVV Verzekeringen Trofee 11
09.10.2016 Ronse - DVV Verzekeringen Trofee 11
01.11.2016 Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee 7
11.11.2016 Niel - Soudal Classics 3
19.11.2016 Hasselt - Soudal Classics 3
27.11.2016 Hamme - DVV Verzekeringen Trofee 5
10.12.2016 Essen - DVV Verzekeringen Trofee 6
17.12.2016 Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee 8
18.12.2016 Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker 6
29.12.2016 Loenhout - DVV Verzekeringen Trofee 6
01.01.2017 Baal - DVV Verzekeringen Trofee 7
04.02.2017 Lille - DVV Verzekeringen Trofee 6
18.02.2017 Leuven - Soudal Classics 16
22.02.2017 Waregem - Soudal Cyclocross Masters 15
2017-2018 Telenet Fidea Lions
2016-2017 Telenet Fidea Lions
2015-2016 Telenet Fidea Cycling Team
2014-2015 Telenet Fidea Cycling Team
2013-2014 Telenet Fidea Cycling Team
2012-2013 Telenet Fidea Cycling Team
2011-2012 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2016-2017
05.11.2016 Telenet Fidea Lions Pfaffnau
Veldrijden: 2012-2013
28.12.2012 Telenet Fidea Cycling Team Loenhout (bpost bank trofee)
22.12.2012 Telenet Fidea Cycling Team Essen (bpost bank trofee)
09.09.2012 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV)
Veldrijden: 2011-2012
16.10.2011 Telenet Fidea Cycling Team Eversel (Heusden-Zolder)
18.09.2011 Telenet Fidea Cycling Team Koningshooikt (DMV)
11.09.2011 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV))
Veldrijden: 2009-2010
09.01.2010 Telenet Fidea Cycling Team Heerlen ( Nationaal Kampioenschap )
Veldrijden: 2008-2009
01.01.2009 Baal
Veldrijden: 2007-2008
03.11.2007 Puurs
23.09.2007 Koningshooikt

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker DAMES E Katarina Nash
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker U23 Joris Nieuwenhuis
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker JUNIOR Thomas Pidcock
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige DAMES E Thalita De Jong
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige U23 Quinten Hermans
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige JUNIOR Toon Vandebosch
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige NIEUWELING Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Zonhoven - Hansgrohe Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel