Sport.be

Veldrijden

Mathieu Van der Poel

Beobank-Corendon
09.10.2016 Ronse - DVV Verzekeringen Trofee 4
09.10.2016 Ronse - DVV Verzekeringen Trofee 4
16.10.2016 Zonhoven - Hansgrohe Superprestige 1
01.11.2016 Oudenaarde - DVV Verzekeringen Trofee 15
27.11.2016 Hamme - DVV Verzekeringen Trofee 1
03.12.2016 Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige 2
10.12.2016 Essen - DVV Verzekeringen Trofee 16
17.12.2016 Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee 1
18.12.2016 Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker 1
04.02.2017 Lille - DVV Verzekeringen Trofee 1
18.02.2017 Leuven - Soudal Classics 1
22.02.2017 Waregem - Soudal Cyclocross Masters 2
2016-2017 Beobank-Corendon
2015-2016 BKCP - Corendon
2014-2015 BKCP - Powerplus Cycling Team
2013-2014 Enertherm - BKCP
2013-2014 BKCP - Powerplus Cycling Team
2012-2013 Enertherm - BKCP
2011-2012 BOXX Veldritacademie
2010-2011 Isorex Cycling Team
2009-2010 Isorex Cycling Team
Veldrijden: 2016-2017
18.02.2017 Beobank-Corendon Leuven - Soudal Classics
05.02.2017 Beobank-Corendon Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
04.02.2017 Beobank-Corendon Lille - DVV Verzekeringen Trofee
23.12.2016 Beobank-Corendon Diegem - Hansgrohe Superprestige
18.12.2016 Beobank-Corendon Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker
17.12.2016 Beobank-Corendon Antwerpen - DVV Verzekeringen Trofee
11.12.2016 Beobank-Corendon Overijse
27.11.2016 Beobank-Corendon Hamme - DVV Verzekeringen Trofee
26.11.2016 Beobank-Corendon Zeven - UCI Wereldbeker
20.11.2016 Beobank-Corendon Koksijde - UCI Wereldbeker
13.11.2016 Beobank-Corendon Asper-Gavere - Hansgrohe Superprestige
06.11.2016 Beobank-Corendon Ruddervoorde - Hansgrohe Superprestige
23.10.2016 Beobank-Corendon Valkenburg - UCI Wereldbeker
16.10.2016 Beobank-Corendon Zonhoven - Hansgrohe Superprestige
08.10.2016 Beobank-Corendon Meulebeke
02.10.2016 Beobank-Corendon Gieten - Hansgrohe Superprestige
Veldrijden: 2015-2016
07.02.2016 BKCP - Corendon Hoogstraten - Hansgrohe Superprestige
24.01.2016 BKCP - Corendon Hoogerheide - UCI Wereldbeker
17.01.2016 BKCP - Corendon Lignières-en-Berry - UCI Wereldbeker
16.01.2016 BKCP - Corendon Zonnebeke
11.01.2016 BKCP - Corendon Otegem
27.12.2015 BKCP - Corendon Diegem - Hansgrohe Superprestige
26.12.2015 BKCP - Corendon Heusden-Zolder - UCI Wereldbeker
20.12.2015 BKCP - Corendon Namen - UCI Wereldbeker
06.12.2015 BKCP - Corendon Overijse
Veldrijden: 2014-2015
25.02.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Waregem
21.02.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Heerlen
08.02.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Hoogstraten (SUP)
07.02.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Lille (BBT)
01.02.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Tabor (WK)
25.01.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Hoogerheide (CDM)
11.01.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Veldhoven (NK NED)
04.01.2015 BKCP - Powerplus Cycling Team Leuven (Soudal) 2015
28.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Diegem (SUP)
17.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Sint - Niklaas
13.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Antwerpen (Soudal)
05.10.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Gieten (SUP)
Veldrijden: 2013-2014
16.02.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Heerlen
12.01.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Gieten (NK-NED)
05.01.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Rome (CDM)
29.12.2013 Enertherm - BKCP Diegem (SUP)
26.12.2013 Enertherm - BKCP Heusden-Zolder (CDM)
15.12.2013 Enertherm - BKCP Kalmthout
24.11.2013 Enertherm - BKCP Gieten (SUP)
23.11.2013 Enertherm - BKCP Koksijde (CDM)
10.11.2013 Enertherm - BKCP Hamme-Zogge (SUP)
27.10.2013 Enertherm - BKCP Ruddervoorde (SUP)
26.10.2013 Enertherm - BKCP Tabor (CDM)
13.10.2013 Enertherm - BKCP Ronse (BBT)
Veldrijden: 2012-2013
24.02.2013 Enertherm - BKCP Oostmalle
23.02.2013 Enertherm - BKCP Valkenburg aan de Geul
16.02.2013 Enertherm - BKCP Middelkerke (SUP)
10.02.2013 Enertherm - BKCP Hoogstraten (SUP)
09.02.2013 Enertherm - BKCP Lille
02.02.2013 Enertherm - BKCP Louisville (WK)
20.01.2013 Enertherm - BKCP Hoogerheide (CDM)
13.01.2013 Enertherm - BKCP Tilburg (NK-NED)
06.01.2013 Enertherm - BKCP Rome (CDM)
01.01.2013 Enertherm - BKCP Baal
30.12.2012 Enertherm - BKCP Diegem (SUP)
28.12.2012 Enertherm - BKCP Loenhout
26.12.2012 Enertherm - BKCP Heusden-Zolder (CDM)
22.12.2012 Enertherm - BKCP Essen
09.12.2012 Enertherm - BKCP Frankfurt am Main
25.11.2012 Enertherm - BKCP Gieten (SUP)
24.11.2012 Enertherm - BKCP Koksijde (CDM)
18.11.2012 Enertherm - BKCP Asper-Gavere (SUP)
17.11.2012 Enertherm - BKCP Hasselt
11.11.2012 Enertherm - BKCP Hamme-Zogge (SUP)
04.11.2012 Enertherm - BKCP Zonhoven (SUP)
03.11.2012 Enertherm - BKCP Ipswich (EK)
01.11.2012 Enertherm - BKCP Oudenaarde
28.10.2012 Enertherm - BKCP Pilzen (CDM)
21.10.2012 Enertherm - BKCP Tabor (CDM)
14.10.2012 Enertherm - BKCP Ronse
07.10.2012 Enertherm - BKCP Ruddervoorde (SUP)
30.09.2012 Enertherm - BKCP Kalmthout
29.09.2012 Enertherm - BKCP Putte-Stabroek (DMV)
Veldrijden: 2011-2012
19.02.2012 BOXX Veldritacademie Oostmalle
18.02.2012 BOXX Veldritacademie Valkenburg aan de Geul
11.02.2012 BOXX Veldritacademie Middelkerke (SUP)
05.02.2012 BOXX Veldritacademie Hoogstraten (SUP)
28.01.2012 BOXX Veldritacademie Koksijde (WK)
22.01.2012 BOXX Veldritacademie Hoogerheide (CDM)
15.01.2012 BOXX Veldritacademie Lievin (CDM)
08.01.2012 BOXX Veldritacademie Huijbergen - NK NED
01.01.2012 BOXX Veldritacademie Baal
28.12.2011 BOXX Veldritacademie Loenhout
26.12.2011 BOXX Veldritacademie Heusden-Zolder
23.12.2011 BOXX Veldritacademie Diegem (SUP)
18.12.2011 BOXX Veldritacademie Namur
17.12.2011 BOXX Veldritacademie Essen
11.12.2011 BOXX Veldritacademie Overijse
27.11.2011 BOXX Veldritacademie Gieten (SUP)
26.11.2011 BOXX Veldritacademie Koksijde (CDM)
20.11.2011 BOXX Veldritacademie Asper-Gavere (SUP)
19.11.2011 BOXX Veldritacademie Hasselt
13.11.2011 BOXX Veldritacademie Hamme-Zogge (SUP)
06.11.2011 BOXX Veldritacademie Lucca ( EK)
30.10.2011 BOXX Veldritacademie Zonhoven (SUP)
25.10.2011 BOXX Veldritacademie Woerden
23.10.2011 BOXX Veldritacademie Tabor (CDM)
02.10.2011 BOXX Veldritacademie Kalmthout
18.09.2011 BOXX Veldritacademie Erpe-Mere
Veldrijden: 2010-2011
20.02.2011 Isorex Cycling Team Oostmalle ( GvA Trofee )
12.02.2011 Isorex Cycling Team Middelkerke
01.01.2011 Isorex Cycling Team Baal ( GvA Trofee )
29.12.2010 Isorex Cycling Team Loenhout ( GvA Trofee )
25.12.2010 Isorex Cycling Team Beernem
11.12.2010 Isorex Cycling Team Essen ( GvA Trofee )
21.11.2010 Isorex Cycling Team Asper-Gavere
20.11.2010 Isorex Cycling Team Hasselt ( GvA Trofee )
14.11.2010 Isorex Cycling Team Hamme-Zogge
01.11.2010 Isorex Cycling Team Oudenaarde ( GvA Trofee )
17.10.2010 Isorex Cycling Team Zingem
10.10.2010 Isorex Cycling Team Ruddervoorde
03.10.2010 Isorex Cycling Team Namen ( GvA Trofee )
26.09.2010 Isorex Cycling Team Neerpelt
19.09.2010 Isorex Cycling Team Erpe-Mere
Veldrijden: 2009-2010
20.02.2010 Isorex Cycling Team Lebbeke
14.02.2010 Isorex Cycling Team Vorselaar
13.02.2010 Isorex Cycling Team Eeklo
07.02.2010 Isorex Cycling Team Zonhoven
06.02.2010 Isorex Cycling Team Lille
23.01.2010 Isorex Cycling Team Zonnebeke
16.01.2010 Isorex Cycling Team Langemark ( Vlaamse Cyclocrosscup )
29.12.2009 Isorex Cycling Team Loenhout
27.12.2009 Isorex Cycling Team Diegem
13.12.2009 Isorex Cycling Team Overijse
12.12.2009 Isorex Cycling Team Essen
28.11.2009 Isorex Cycling Team Koksijde
22.11.2009 Isorex Cycling Team Hamme - Zogge
21.11.2009 Isorex Cycling Team Hasselt
15.11.2009 Isorex Cycling Team Asper - Gavere
25.10.2009 Isorex Cycling Team Lochristi ( Vlaamse Cyclocrosscup )
20.09.2009 Isorex Cycling Team Neerpelt
06.09.2009 Isorex Cycling Team Essen - Horendonk ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker DAMES E Katarina Nash
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker U23 Joris Nieuwenhuis
VELDRIJDEN Namen - Soudal Classics - UCI Wereldbeker JUNIOR Thomas Pidcock
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige DAMES E Thalita De Jong
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige U23 Quinten Hermans
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige JUNIOR Toon Vandebosch
VELDRIJDEN Spa-Francorchamps - Hansgrohe Superprestige NIEUWELING Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Zonhoven - Hansgrohe Superprestige ELITE Mathieu Van der Poel