Sport.be

Veldrijden

BKCP - Powerplus Cycling Team
29.11.2014 Podbrezova 1
30.11.2014 Ternitz 1
07.12.2014 Rossano Veneto (GIC) 1
08.12.2014 Fae' Di Oderzo 1
17.12.2014 Sint - Niklaas 7
26.12.2014 Differdange 1
28.12.2014 Diegem (SUP) 9
30.12.2014 Loenhout (BBT) 10
04.01.2015 Leuven (Soudal) 2015 7
11.01.2015 Erpe - Mere (BK) 2
24.01.2015 Rucphen 2
07.02.2015 Lille (BBT) 6
08.02.2015 Hoogstraten (SUP) 13
14.02.2015 Middelkerke (SUP) 9
21.02.2015 Lebbeke 7
21.02.2015 Heerlen 3
22.02.2015 Oostmalle 7
2016-2017 Beobank-Corendon
2015-2016 BKCP - Corendon
2014-2015 BKCP - Powerplus Cycling Team
2013-2014 Crelan KDL Cycling Team
2013-2014 BKCP - Powerplus Cycling Team
2012-2013 Landbouwkrediet-Euphony Cycling Team
2012-2013 Crelan-Euphony Cycling Team
2011-2012 Landbouwkrediet
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 KDL Trans - Your Mover
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
2008-2009 Fidea Cycling Team
2007-2008 Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2014-2015
26.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Differdange
08.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Fae' Di Oderzo
07.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Rossano Veneto (GIC)
30.11.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Ternitz
29.11.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Podbrezova
Veldrijden: 2011-2012
15.10.2011 Landbouwkrediet Villarcayo
Veldrijden: 2010-2011
06.02.2011 KDL Trans - Your Mover Hoogstraten ( Superprestige )
19.12.2010 Telenet Fidea Cycling Team Kalmthout ( UCI Worldcup )
27.11.2010 Telenet Fidea Cycling Team Koksijde ( UCI Worldcup )
21.11.2010 Telenet Fidea Cycling Team Asper-Gavere ( Superprestige )
Veldrijden: 2009-2010
07.11.2009 Telenet Fidea Cycling Team Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )
13.09.2009 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder )
Veldrijden: 2008-2009
11.01.2009 Fidea Cycling Team Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap )
30.12.2008 Fidea Cycling Team Loenhout ( GvA Trofee )
07.12.2008 Fidea Cycling Team Averbode ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock