Sport.be

Veldrijden

Telenet Fidea Cycling Team
15.09.2013 Erpe-Mere 15
28.09.2013 Neerpelt (Soudal) 19
06.10.2013 Dielsdorf 3
12.10.2013 s-Hertogenbosch 7
13.10.2013 Ronse (BBT) 17
20.10.2013 Valkenburg (CDM) 10
22.10.2013 Woerden 7
26.10.2013 Tabor (CDM) 9
01.11.2013 Oudenaarde (BBT) 7
03.11.2013 Zonhoven (SUP) 17
11.11.2013 Niel (Soudal) 16
16.11.2013 Hasselt (BBT) 5
23.11.2013 Koksijde (CDM) 9
15.12.2013 Kalmthout 17
21.12.2013 Essen (BBT) 12
22.12.2013 Namen (CDM) 16
01.01.2014 Baal (BBT) 9
05.01.2014 Rome (CDM) 9
12.01.2014 Gieten (NK-NED) 2
26.01.2014 Nommay (FRA) 11
02.02.2014 Hoogerheide (WK) 12
05.02.2014 Maldegem 5
08.02.2014 Lille (BBT) 6
09.02.2014 Hoogstraten (SUP) 8
15.02.2014 Middelkerke (SUP) 13
16.02.2014 Heerlen 8
23.02.2014 Oostmalle (BBT) 23
26.02.2014 Waregem ( Tijdrit ) 13
26.02.2014 Waregem 14
2018-2019 Telenet Fidea Lions
2017-2018 Telenet Fidea Lions
2016-2017 Telenet Fidea Lions
2015-2016 Telenet Fidea Cycling Team
2014-2015 Telenet Fidea Cycling Team
2013-2014 Telenet Fidea Cycling Team
2012-2013 Telenet Fidea Cycling Team
2011-2012 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2017-2018
07.01.2018 Telenet Fidea Lions Soudal Cyclocross Leuven - Soudal Classics
02.12.2017 Telenet Fidea Lions Soudal GP Hasselt (BE) - Soudal Classics
Veldrijden: 2016-2017
05.11.2016 Telenet Fidea Lions Pfaffnau
Veldrijden: 2012-2013
28.12.2012 Telenet Fidea Cycling Team Loenhout (bpost bank trofee)
22.12.2012 Telenet Fidea Cycling Team Essen (bpost bank trofee)
09.09.2012 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV)
Veldrijden: 2011-2012
16.10.2011 Telenet Fidea Cycling Team Eversel (Heusden-Zolder)
18.09.2011 Telenet Fidea Cycling Team Koningshooikt (DMV)
11.09.2011 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV))
Veldrijden: 2009-2010
09.01.2010 Telenet Fidea Cycling Team Heerlen ( Nationaal Kampioenschap )
Veldrijden: 2008-2009
01.01.2009 Baal
Veldrijden: 2007-2008
03.11.2007 Puurs
23.09.2007 Koningshooikt

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock