Sport.be

Veldrijden

KDL Trans - Your Mover
01.01.2011 Baal ( GvA Trofee ) 18
02.01.2011 Tervuren ( Fidea Cyclocross Classics ) 25
16.01.2011 Pontchateau 6
23.01.2011 Hoogerheide 28
29.01.2011 Sankt-Wendel ( WK ) 10
06.02.2011 Hoogstraten ( Superprestige ) 1
12.02.2011 Middelkerke ( Superprestige ) 3
13.02.2011 Lebbeke 10
Telenet Fidea Cycling Team
19.09.2010 Erpe-Mere 31
26.09.2010 Neerpelt 14
03.10.2010 Namen ( GvA Trofee ) 18
10.10.2010 Ruddervoorde ( Superprestige ) 2
24.10.2010 Contern 5
31.10.2010 Zonhoven ( Superprestige ) 9
01.11.2010 Oudenaarde ( GvA Trofee ) 4
01.11.2010 Oudenaarde ( GvA Trofee ) 4
07.11.2010 Frankfurt am Main ( EK Veldrijden ) 19
11.11.2010 Niel ( Fidea Cyclocross Classics ) 25
14.11.2010 Hamme-Zogge ( Superprestige ) 18
20.11.2010 Hasselt ( GvA Trofee ) 3
21.11.2010 Asper-Gavere ( Superprestige ) 1
27.11.2010 Koksijde ( UCI Worldcup ) 1
28.11.2010 Gieten ( Superprestige ) 2
11.12.2010 Essen ( GvA Trofee ) 6
18.12.2010 Antwerpen ( Fidea Cyclocross Classics ) 15
19.12.2010 Kalmthout ( UCI Worldcup ) 1
26.12.2010 Heusden-Zolder ( UCI Worldcup ) 6
27.12.2010 Diegem ( Superprestige ) 6
29.12.2010 Loenhout ( GvA Trofee ) 2
2016-2017 Beobank-Corendon
2015-2016 BKCP - Corendon
2014-2015 BKCP - Powerplus Cycling Team
2013-2014 Crelan KDL Cycling Team
2013-2014 BKCP - Powerplus Cycling Team
2012-2013 Landbouwkrediet-Euphony Cycling Team
2012-2013 Crelan-Euphony Cycling Team
2011-2012 Landbouwkrediet
2010-2011 Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 KDL Trans - Your Mover
2009-2010 Telenet Fidea Cycling Team
2008-2009 Fidea Cycling Team
2007-2008 Fidea Cycling Team
Veldrijden: 2014-2015
26.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Differdange
08.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Fae' Di Oderzo
07.12.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Rossano Veneto (GIC)
30.11.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Ternitz
29.11.2014 BKCP - Powerplus Cycling Team Podbrezova
Veldrijden: 2011-2012
15.10.2011 Landbouwkrediet Villarcayo
Veldrijden: 2010-2011
06.02.2011 KDL Trans - Your Mover Hoogstraten ( Superprestige )
19.12.2010 Telenet Fidea Cycling Team Kalmthout ( UCI Worldcup )
27.11.2010 Telenet Fidea Cycling Team Koksijde ( UCI Worldcup )
21.11.2010 Telenet Fidea Cycling Team Asper-Gavere ( Superprestige )
Veldrijden: 2009-2010
07.11.2009 Telenet Fidea Cycling Team Lichtaart ( De Moedige Veldrijder )
13.09.2009 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst ( De Moedige Veldrijder )
Veldrijden: 2008-2009
11.01.2009 Fidea Cycling Team Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap )
30.12.2008 Fidea Cycling Team Loenhout ( GvA Trofee )
07.12.2008 Fidea Cycling Team Averbode ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock