Sport.be

Veldrijden

APB cycling team
20.02.2011 Oostmalle 4
DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
05.09.2010 Kessel 3
12.09.2010 Wiekevorst 1
19.09.2010 Erpe-Mere 4
26.09.2010 Neerpelt 4
03.10.2010 Namen 3
10.10.2010 Ruddervoorde ( Superprestige ) 3
24.10.2010 Tessenderlo 4
31.10.2010 Zonhoven ( Superprestige ) 4
07.11.2010 Frankfurt am Main ( EK Veldrijden ) 38
11.11.2010 Niel 6
14.11.2010 Hamme-Zogge ( Superprestige ) 14
21.11.2010 Asper-Gavere ( Superprestige ) 7
27.11.2010 Koksijde ( UCI Worldcup ) 17
04.12.2010 Rijkevorsel 3
12.12.2010 Overijse 5
19.12.2010 Kalmthout ( UCI Worldcup ) 22
26.12.2010 Heusden-Zolder ( UCI Worldcup ) 19
27.12.2010 Diegem ( Superprestige ) 11
22.01.2011 Zonnebeke 3
06.02.2011 Hoogstraten ( Superprestige ) 6
12.02.2011 Middelkerke ( Superprestige ) 5
2017-2018 Telenet Fidea Lions
2016-2017 Telenet Fidea Lions
2015-2016 Telenet Fidea Cycling Team
2014-2015 Telenet Fidea Cycling Team
2013-2014 Telenet Fidea Cycling Team
2012-2013 VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2011-2012 VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
2010-2011 DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
2010-2011 APB cycling team
2009-2010 DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
2008-2009 DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
Veldrijden: 2015-2016
06.02.2016 Telenet Fidea Cycling Team Sint-Niklaas - bpost bank trofee
Veldrijden: 2014-2015
22.11.2014 Telenet Fidea Cycling Team Koksijde
Veldrijden: 2013-2014
22.09.2013 Telenet Fidea Cycling Team Hoboken (DMV)
08.09.2013 Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV)
Veldrijden: 2011-2012
07.01.2012 VZW Young Telenet Fidea Cycling Team Hooglede-Gits - NK BEL
11.09.2011 VZW Young Telenet Fidea Cycling Team Wiekevorst (DMV))
Veldrijden: 2010-2011
12.09.2010 DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW Wiekevorst
Veldrijden: 2009-2010
09.01.2010 DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW Oostmalle ( Belgisch Kampioenschap - 2e jaars )
04.10.2009 DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW Kessel - Fort ( De Moedige Veldrijder )

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock