Sport.be

Veldrijden

Veldrijden: 2009-2010

  • Begindatum 01.09.2009
  • Einddatum 28.02.2010

DE MOEDIGE VELDRIJDER - ELITE Z/C

1 (1) Stijn Huys Palmans-Cras 564
2 (2) Sten Raeymakers Cyclingteam Oost-West Vzw 486
3 (3) Mike Thielemans Team-Thielemans & Co 408

DE MOEDIGE VELDRIJDER - JUNIORES

1 (1) Timo Verschueren WSC Hand In Hand Baal 635
2 (2) Toon Aerts Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW 522
3 (3) Niels Ooms 490

DE MOEDIGE VELDRIJDER - MASTERS A & AMATEURS

1 (1) Wim Jansen 571
2 (2) Glenn Sluyts 566
3 (3) Nico Schroyen 498

DE MOEDIGE VELDRIJDER - MASTERS B

1 (1) Marc Druyts 619
2 (2) Dirk Mertens 571
3 (3) Bert Vervecken 541

DE MOEDIGE VELDRIJDER - MASTERS C

1 (1) Mark Verloo 778
2 (2) Wim Van Den Bergh 737
3 (3) Patrick Sluyts 711

DE MOEDIGE VELDRIJDER - NIEUWELINGEN

1 (1) Daan Soete DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW 527
2 (2) Jochen Vervoort Kon. Balen B.C. V.Z.W. 510
3 (4) Quinten Hermans 439

GVA TROFEE - BELOFTEN

1 (1) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 156
2 (3) Jim Aernouts BKCP-Powerplus 136
3 (2) Jan Denuwelaere Rendementhypo Cycling Team 133

GVA TROFEE - DAMES

1 (3) Daphny Van Den Brand ZZPR.NL 94
2 (4) Sanne Cant BKCP-Powerplus 88
3 (2) Helen Wyman 88

GVA TROFEE - ELITE

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet 188
2 (2) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 182
3 (3) Niels Albert BKCP-Powerplus 168

GVA TROFEE - ELITE SPRINT

1 (1) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 17
2 (2) Sven Nys Landbouwkrediet 14
3 (3) Niels Albert BKCP-Powerplus 8

SUPERPRESTIGE - BELOFTEN

1 (1) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 89
2 (4) Jim Aernouts BKCP-Powerplus 70
3 (3) Kenneth Van Compernolle Sunweb Revor 65

SUPERPRESTIGE - ELITE

1 (1) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 110
2 (2) Niels Albert BKCP-Powerplus 109
3 (3) Sven Nys Landbouwkrediet 98

SUPERPRESTIGE - JUNIORES

1 (1) David Van der Poel Isorex Cycling Team 86
2 (3) Laurens Sweeck Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 78
3 (2) Mike Teunissen 77

UCI RANKING - BELOFTEN

Er is nog geen ranking beschikbaar

UCI RANKING - DAMES

1 (1) Marianne Vos 2360
2 (2) Daphny Van Den Brand ZZPR.NL 2272
3 (5) Hanka Kupfernagel 1688

UCI RANKING - ELITE

1 (1) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 3230
2 (3) Sven Nys Landbouwkrediet 2800
3 (2) Niels Albert BKCP-Powerplus 2740

UCI RANKING - JUNIORES

1 (1) David Van der Poel Isorex Cycling Team 189
2 (2) Gert-Jan Bosman 128
3 (3) Laurens Sweeck Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 114

UCI WERELDBEKER - BELOFTEN

1 (1) Tom Meeusen Telenet Fidea Cycling Team 250
2 (2) Robert Gavenda Telenet Fidea Cycling Team 180
3 (4) Arnaud Jouffroy BKCP-Powerplus 164

UCI WERELDBEKER - DAMES

1 (1) Daphny Van Den Brand ZZPR.NL 330
2 (2) Marianne Vos 325
3 (4) Sanne Van Paassen ZZPR.NL 268

UCI WERELDBEKER - ELITE

1 (1) Zdenek Stybar Telenet Fidea Cycling Team 635
2 (2) Niels Albert BKCP-Powerplus 631
3 (3) Sven Nys Landbouwkrediet 535

UCI WERELDBEKER - JUNIORES

1 (2) David Van der Poel Isorex Cycling Team 223
2 (1) Gert-Jan Bosman 207
3 (5) Jens Vandekinderen Team Saeco Heist o/d Berg 165

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - AMATEURS

1 (1) Bjorn Traen 1410
2 (3) Bart Hofman 1245
3 (2) Jochen Heylens 1240

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - BELOFTEN

1 (1) Robby Cobbaert XCLUZIV Cycling Team 1103
2 (2) Ritchie Denolf Cyclingteam Oost-West VZW 941
3 (3) Pieter Dewitte 920

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - ELITE Z/C

1 (1) Kris Lapere MEZ Team Belgium Snellegem 1211
2 (2) Kendric Van Grembergen SDC - Rogelli Cycling Team 1174
3 (4) Steven De Decker Josan - Mercedes-Benz Aalst Ct 1105

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - JUNIORES

1 (1) Tim Deceuninck Jonge Renners Roeselare 1138
2 (2) Gregory Vandaele Jonge Renners Roeselare 1075
3 (3) Lorenzo Vanderschueren Isorex Cycling Team 1061

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - MASTERS A

1 (1) Steven Alliet 1381
2 (2) Timmy Maes 1265
3 (3) Nico Bogaert 1234

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - MASTERS B

1 (1) Mario Lammens 1383
2 (2) Ivan Smet 1314
3 (3) Peter Ballet 1135

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - MASTERS C

1 (1) Ronald De Scheemaeker 1326
2 (2) José De Clercq 1211
3 (3) Ghislain Vanbruaene 1126

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - NIEUWELINGEN

1 (1) Uwe Vandecauter Asfra Racing Team 1155
2 (2) Bart De Keukelaere Kon. VC ´T Meetjesland - Knesselare 1105
3 (3) Glenn Maes Asfra Racing Team 1090

VLAAMSE CYCLOCROSSCUP - NIEUWELINGEN 1e JAARS

1 (1) Morris De Paepe Isorex Cycling Team 1119
2 (2) Niels Timmermans Team CATA bikes bianchi 1062
3 (3) Robin Delaere 1046


Topteams

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock