Sport.be

Veldrijden

Veldrijden: 2008-2009

  • Begindatum 01.09.2008
  • Einddatum 01.03.2009

September 2008
07.09.2008 Dudzele A Klaas Vantornout
October 2008
November 2008
December 2008
January 2009
10.01.2009 Kolin ( NK Tsjechië ) A Zdenek Stybar
11.01.2009 Bradford ( NK Groot-Brittanie ) A Jody Crawforth
11.01.2009 Helsingor ( NK Denemarken ) A Joachim Parbo
11.01.2009 Huijbergen ( NK Nederland ) A Lars Boom
11.01.2009 Luxembourg ( NK Luxemburg ) A Gusty Bausch
11.01.2009 Modena ( NK Italië ) A Enrico Franzoi
11.01.2009 Pontchateau ( NK Frankrijk ) A Francis Mourey
11.01.2009 Ruddervoorde ( Belgisch Kampioenschap ) A Sven Nys
11.01.2009 Strullendorf ( NK Duitsland ) A Philipp Walsleben
11.01.2009 Wenen ( NK Oostenrijk ) A Peter Presslauer
11.01.2009 Wetzikon ( NK Zwitserland ) A Christian Heule
12.01.2009 Otegem A Niels Albert
18.01.2009 Valladolid ( NK Spanje ) A Javier Ruiz De Larrinaga Ibanez
February 2009
01.02.2009 Hoogerheide ( Wereldkampioenschap ) A Niels Albert
05.02.2009 Hasselt ( Indoor ) A Niels Albert

null

Er is nog geen ranking beschikbaar

GVA Trofee / ELITE

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet-Colnago 276
2 (2) Bart Wellens Fidea Cycling Team 223
3 (3) Zdenek Stybar Fidea Cycling Team 215

GVA Trofee / ELITE Sprint

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet-Colnago 13
2 (3) Niels Albert BKCP-Powerplus 8
3 (2) Lars Boom Rabobank Continental Team 7

GVA Trofee / U23

1 (1) Philipp Walsleben BKCP-Powerplus 154
2 (3) Jim Aernouts BKCP-Powerplus 120
3 (2) Kenneth Van Compernolle Sunweb Projob 119

GVA Trofee / U23 Sprint

Er is nog geen ranking beschikbaar

GVA Trofee / WOM

1 (1) Daphny Van Den Brand 72
2 (2) Marianne Vos 66
3 (4) Sanne Cant A.D.S. Selle Italia Guerciotti 45

Juniores-trofee Vlaanderen / C juniores

Er is nog geen ranking beschikbaar

Limburgse veldrittrofee / Amateurs & Masters A

1 (0) Wim Jansen 175
2 (0) Nico Schroyen 165
3 (0) Benny Van Staeyen 154

Limburgse veldrittrofee / Elite - Beloften

1 (0) Jimmy Tielens Team Saeco Heist O/D Berg 175
2 (0) Davy Coenen Team Saeco Heist O/D Berg 145
3 (0) Kristof Luyten Pro Cycling Team Vzw - Neerpelt 142

Limburgse veldrittrofee / Junioren

1 (0) Frederik Geerts Sport En Moedig - Genk VZW 291
2 (0) Zeb Veestraeten Sport En Steun - Leopoldsburg 268
3 (0) Sieën Veestraeten Sport En Steun - Leopoldsburg 264

Limburgse veldrittrofee / Masters B

1 (0) Dirk Mertens 175
2 (0) Marc Druyts 165
3 (0) Johan Vanderaerden 146

Limburgse veldrittrofee / Masters C

1 (0) François Mertens 165
2 (0) Daniel Van Oosterwyck 152
3 (0) Jan Guido Geudens 151

Limburgse veldrittrofee / Nieuwelingen

1 (0) Maxim Panis Sport En Moedig - Genk VZW 286
2 (0) Moreno Geerts Wielerteam Morel & Zn - De Pinte 259
3 (0) Gertjan Bervoets Sport En Steun - Leopoldsburg 254

Moedige Veldrijder / Amateurs & Masters A

1 (1) Benny Van Staeyen 584
2 (2) Nico Schroyen 556
3 (5) Wim Jansen 522

Moedige Veldrijder / C juniores

1 (1) Niels Koyen Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW 569
2 (2) Raf Risbourg Koninklijke Hoboken W.A.C. VZW 550
3 (3) Sonny Volders Kon. Balen B.C. V.Z.W. 537

Moedige Veldrijder / C nieuwelingen

1 (1) Jorn Claes DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW 710
2 (2) Timo Verschueren WSC Hand In Hand Baal 678
3 (3) Jeroen Eyskens Bodysol- Lotto Cycling Team Menen Vzw 608

Moedige Veldrijder / Elite z/c

1 (1) Sten Raeymakers Cyclingteam Oost-West Vzw 563
2 (4) Koen Diels V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 380
3 (2) Sven Beelen EasyPay 377

Moedige Veldrijder / Masters B

1 (1) Jan Van Donink 681
2 (2) Marc Druyts 606
3 (3) Dirk Mertens 543

Moedige Veldrijder / Masters C

1 (1) Rudy Sels 644
2 (2) François Mertens 575
3 (4) Jan Guido Geudens 498

Moedige Veldrijder / Vrouwen

1 (1) Gertie Willems Wielerclub De Sprinters Malderen 612
2 (2) Dorien Raeymaekers Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 568
3 (3) Katrien Thijs Edegem Bicycle Club V.Z.W. 564

null

1 (1) Nathalie Nijns Benelux Team 732
2 (2) Sofie Leemans Kon. Balen B.C. V.Z.W. 702
3 (3) Caitlyn La Haye Edegem Bicycle Club V.Z.W. 653

Superprestige / C juniores

1 (1) Tijmen Eising Revor Cycling Team 89
2 (3) Lars Van Der Haar WV Eemland 82
3 (2) Wietse Bosmans Isorex Cycling Team 81

Superprestige / Elite

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet-Colnago 114
2 (2) Klaas Vantornout Sunweb Projob 104
3 (3) Bart Wellens Fidea Cycling Team 96

Superprestige / U23

1 (1) Philipp Walsleben Palmans-Cras 90
2 (2) Kenneth Van Compernolle Sunweb Projob 79
3 (4) Tom Meeusen Fidea Cycling Team 74

UCI Ranking / C Juniores

1 (1) Tijmen Eising Revor Cycling Team 306
2 (2) Lars Van Der Haar WV Eemland 182
3 (3) Wietse Bosmans Isorex Cycling Team 178

UCI Ranking / Elite

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet-Colnago 3150
2 (2) Zdenek Stybar Fidea Cycling Team 2360
3 (3) Bart Wellens Fidea Cycling Team 2210

UCI Ranking / U23

Er is nog geen ranking beschikbaar

UCI Ranking / Vrouwen

1 (1) Hanka Kupfernagel 2840
2 (2) Daphny Van Den Brand 2242
3 (3) Katherine Compton 1905

UCI Werelbeker - Beloften

1 (1) Philipp Walsleben Palmans-Cras 240
2 (2) Aurelien Duval 169
3 (3) Kenneth Van Compernolle Sunweb Projob 139

UCI Werelbeker - Dames

1 (1) Hanka Kupfernagel 420
2 (2) Daphny Van Den Brand 365
3 (3) Katherine Compton 270

UCI Werelbeker - Elite

1 (1) Sven Nys Landbouwkrediet-Colnago 620
2 (2) Bart Wellens Fidea Cycling Team 502
3 (3) Zdenek Stybar Fidea Cycling Team 497

UCI Werelbeker - Juniores

1 (1) Tijmen Eising Revor Cycling Team 225
2 (2) Lars Van Der Haar WV Eemland 175
3 (3) Wietse Bosmans Isorex Cycling Team 163

Vlaamse Cyclocrosscup / Amateurs

1 (1) Wim Maes 1335
2 (2) Nico Van Assche 1308
3 (3) Bart Dewaele 1228

Vlaamse Cyclocrosscup / C juniores

1 (1) Robin Poelvoorde Tieltse Rennersclub 1099
2 (2) Kevin Callebaut Immo Nlvk Cycling Team 1017
3 (3) Tim Deceuninck C.T.- DJ.Matic-Kortrijk 1012

Vlaamse Cyclocrosscup / C Nieuwelingen

1 (1) Robin Van Goethem Bodysol- Lotto Cycling Team Menen Vzw 1280
2 (2) Arno Sinnaeve Van Den Driessche Cycling 1182
3 (3) Ruben Geerinckx Hudiko Wielerteam Waasland 1081

Vlaamse Cyclocrosscup / Elite z/c

1 (1) Toon Devenyns C.T.- Dj.Matic-Kortrijk 1207
2 (2) Bjorn Rondelez Lingier Versluys Beachbikers Team Vzw 1185
3 (5) Nico Clarysse Cyclingteam Oost-West Vzw 1152

Vlaamse Cyclocrosscup / Masters A

1 (1) Timmy Maes 1391
2 (2) Nico Bogaert 1196
3 (3) Sven Raeymakers 1189

Vlaamse Cyclocrosscup / Masters B

1 (1) Dirk De Keukelaere 1245
2 (2) Peter Ballet 1159
3 (3) Hans Kyndt 1121

Vlaamse Cyclocrosscup / Masters C

1 (1) Michel Willems 1390
2 (2) Ronald De Scheemaeker 1292
3 (3) José De Clercq 1133

Vlaamse Cyclocrosscup / Nieuwelingen eerstejaars

1 (1) Uwe Vandecauter Asfra Racing Team 1202
2 (2) Bart De Keukelaere VC ´T Meetjesland - Knesselare 1130
3 (3) Bryan Vispoel Isorex Cycling Team 1098

Vlaamse Cyclocrosscup / U23

1 (1) Brecht Lippens C.T. Keukens Buysse Knesselare 1241
2 (2) Jan Van Zeebroeck WK Noord West Brabant 1035
3 (3) Thomas Demets CT CLG Nutriplanet 995


Topteams

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock