Sport.be

Veldrijden

Veldritseizoen 2007/2008

  • Begindatum 07.09.2007
  • Einddatum 01.04.2008

September 2007
09.09.2007 Dudzele A Niels Albert
22.09.2007 Hamburg A Richard Groenendaal
22.09.2007 Knokke-Heist A Klaas Vantornout
23.09.2007 Hamburg A Richard Groenendaal
23.09.2007 Le Quesnoy A Sébastien Hansen
29.09.2007 Grenay A Ludovic Dubeau
October 2007
06.10.2007 Denain A Rob Peeters
07.10.2007 Gravelines A Anthony Cailleau
14.10.2007 Montreuil A Jean-Pierre Chalas
20.10.2007 Vendin A Wesley Van Der Linden
21.10.2007 Kayl A Nico Clarysse
21.10.2007 Le Quesnoy A Geoffrey Clochez
November 2007
03.11.2007 Camblain Chatelain A Gaetan Benoit
11.11.2007 Bruay La Buissiére A Gaetan Benoit
11.11.2007 Highland Park, New Jersey A Davide Frattini
December 2007
02.12.2007 Marles Les Mines A John Gadret
08.12.2007 South Kingstown, Rhode Island A Todd Wells
09.12.2007 Gravelines A John Gadret
January 2008
05.01.2008 Mnichovo Hradiste ( NK ) A Zdenek Stybar
06.01.2008 Birmingham ( NK ) A Roger Hammond
06.01.2008 Dublin ( NK ) A Rodger Aiken
06.01.2008 Frenkendorf ( NK ) A Christian Heule
06.01.2008 Hofstade (BK) A Sven Nys
06.01.2008 Kolding ( NK ) A Christian Poulsen
06.01.2008 Ponchateau ( NK ) A Francis Mourey
06.01.2008 Rankweil ( NK ) A Peter Presslauer
06.01.2008 Scorze ( NK ) A Marco Aurelio Fontana
06.01.2008 Zloty Potok ( NK ) A Mariusz Gil
07.01.2008 Otegem A Sven Nys
27.01.2008 Treviso ( WK ) A Lars Boom
30.01.2008 Maldegem A Niels Albert
31.01.2008 Hasselt ( Indoor ) A Lars Boom
February 2008

GVA Trofee / ELITE

1 (1) Sven Nys Rabobank Continental Team 268
2 (3) Bart Wellens Fidea Cycling Team 225
3 (2) Zdenek Stybar Fidea Cycling Team 220

GVA Trofee / ELITE Sprint

1 (2) Lars Boom Rabobank 13
2 (1) Sven Nys Rabobank Continental Team 12
3 (3) Bart Wellens Fidea Cycling Team 8

GVA Trofee / U23

1 (1) Tom Meeusen Fidea Cycling Team 135
2 (2) Jean-Pierre Drucker Fidea Cycling Team 90
3 (3) Philipp Walsleben 72

GVA Trofee / U23 Sprint

1 (1) Tom Meeusen Fidea Cycling Team 9
2 (2) Thijs Van Amerongen 5
3 (3) Quentin Bertholet Fidea Cycling Team 2

GVA Trofee / WOM

1 (1) Daphny Van Den Brand 87
2 (2) Reza Hormes-Ravenstijn 72
3 (3) Sanne Cant 67

Juniores-trofee Vlaanderen C juniores

1 (1) Lubomir Petrus 180
2 (2) Marek Konwa 146
3 (4) Simon Geets 106

Limburgse veldrittrofee / Junioren

1 (1) Zeb Veestraeten 450
2 (3) Mike Vreys 446
3 (4) Jonatan Bervoets 443

Limburgse veldrittrofee / Amateurs & Masters A

1 (1) Wim Jansen 315
2 (2) Nico Schroyen 291
3 (4) Jelle Vets 264

Limburgse veldrittrofee / Elite - Beloften

1 (2) Jimmy Tielens 231
2 (4) David Laenen 194
3 (1) Eddy Van Bouwel 192

Limburgse veldrittrofee / Masters B

1 (1) Jan Van Donink 316
2 (2) Marc Druyts 315
3 (3) Dirk Mertens 297

Limburgse veldrittrofee / Masters C

1 (1) Alfons Schutters 320
2 (3) François Mertens 291
3 (6) Daniel Van Oosterwyck 286

Limburgse veldrittrofee / Nieuwelingen

1 (1) Frederik Geerts 531
2 (4) Maxim Panis 416
3 (3) Jeffrey Mellemans 404

Moedige Veldrijder / Amateurs & Masters A

1 (1) Koen Diels 557
2 (2) Benny Van Staeyen 471
3 (3) Edwin Raats 423

Moedige Veldrijder / C juniores

1 (1) Corne Van Kessel 460
2 (2) Kenny Maes 424
3 (5) Niels Koyen 351

Moedige Veldrijder / C nieuwelingen

1 (1) Jelle Cant 490
2 (3) Leander Bertels 372
3 (2) Jordy Van Staeyen 358

Moedige Veldrijder / Elite z/c

1 (1) Tom Van Den Bosch Palmans-Cras 509
2 (2) Wim Jacobs 451
3 (3) Eddy Van Bouwel 380

Moedige Veldrijder / Masters B

1 (1) Dirk Mertens 576
2 (2) Marc Druyts 562
3 (3) Danny Verhestraeten 432

Moedige Veldrijder / Masters C

1 (1) Rudy Bloemmen 544
2 (2) François Mertens 527
3 (3) Rudy Sels 486

Moedige Veldrijder / Vrouwen

1 (1) Katrien Aerts 451
2 (3) Katrien Vermeiren 428
3 (2) Caitlyn La Haye 408

Nationale cyclocrossranking / Amateurs & Masters


Nationale cyclocrossranking / Dames

1 (1) Katrien Aerts 489
2 (2) Katrien Vermeiren 462
3 (3) Caitlyn La Haye 435

Nationale cyclocrossranking / Elite - U23

1 (1) Sven Nys Rabobank Continental Team 1323
2 (2) Bart Wellens Fidea Cycling Team 1212
3 (3) Niels Albert Palmans-Cras 972

Nationale cyclocrossranking / Juniores

1 (1) Robby Cobbaert 668
2 (2) Stef Boden 618
3 (3) Simon Geets 554

Nationale cyclocrossranking / Nieuwelingen


Superprestige / C juniores

1 (1) Stef Boden 109
2 (2) Tijmen Eising 96
3 (4) Geert Van Der Horst 73

Superprestige / Elite

1 (1) Sven Nys Rabobank Continental Team 109
2 (2) Bart Wellens Fidea Cycling Team 96
3 (4) Niels Albert Palmans-Cras 92

Superprestige / U23

1 (1) Thijs Van Amerongen 98
2 (3) Jean-Pierre Drucker Fidea Cycling Team 95
3 (2) Julien Taramarcaz 93

UCI Ranking / C Juniores

1 (1) Arnaud Jouffroy 270
2 (2) Lubomir Petrus 218
3 (3) Stef Boden 203

UCI Ranking / Elite

1 (1) Sven Nys Rabobank Continental Team 2800
2 (2) Lars Boom Rabobank 2432
3 (3) Bart Wellens Fidea Cycling Team 2330

UCI Ranking / U23

1 (1) Niels Albert Palmans-Cras 240
2 (2) Aurelien Duval 191
3 (3) Jonathan Lopez 164

UCI Ranking / Vrouwen

1 (1) Daphny Van Den Brand 2072
2 (2) Maryline Salvetat 1785
3 (3) Hanka Kupfernagel 1515

Vlaamse Cyclocrosscup / Amateurs

1 (1) Nico Van Assche 1310
2 (2) Tomas Ingels 1307
3 (3) Jurgen Van Wambeke 1118

Vlaamse Cyclocrosscup / C juniores

1 (1) Robby Cobbaert 1173
2 (2) Jeffrey Depuydt 1076
3 (3) Laudelino Lammens 1020

Vlaamse Cyclocrosscup / C Nieuwelingen

1 (1) Jesper Baelen 1254
2 (2) Kenzie Boutté 1212
3 (3) Dylan Desruelle 1067

Vlaamse Cyclocrosscup / Elite z/c

1 (1) Pedro Baelen 1280
2 (2) Nico Clarysse 1213
3 (3) Bert De Wispelaere 1113

Vlaamse Cyclocrosscup / Masters A

1 (1) Ivan Smet 1293
2 (3) Sven Raeymakers 1217
3 (2) Axel Naessens 1213

Vlaamse Cyclocrosscup / Masters B

1 (1) Mario Lammens 1398
2 (2) Peter Ballet 1152
3 (3) Michel Willems 1141

Vlaamse Cyclocrosscup / Masters C

1 (1) Ronald De Scheemaeker 1300
2 (2) Alex Weytens 1226
3 (3) José De Clercq 1202

Vlaamse Cyclocrosscup / Nieuwelingen eerstejaars

1 (1) Gregory Vandaele 1173
2 (2) Lorenzo Vanderschueren 1066
3 (3) Mathias Ballet 1044

Vlaamse Cyclocrosscup / U23

1 (1) Brecht Lippens Asfra Racing Team 1161
2 (2) Davy Depaepe C.T. Keukens Buysse Knesselare 1123
3 (3) Koen Boelens VC De Lievespurters - Zomergem 1047

Vlaamse Cyclocrosscup / Vrouwen

1 (1) Kim Van Renterghem 1320
2 (2) Sandie Verriest 1115
3 (4) Joyce Vanderbeken 325


Topteams

Facebook

Twitter

Mis deze events niet

Meer

De volgende 10 evenementen

Meer

De laatste 10 uitslagen

VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross U23 Lander Loockx
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Brussels Universities Cyclocross DAMES E Ceylin Del Carmen Alvarado
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup ELITE Mathieu Van der Poel
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup DAMES E Lucinda Brand
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup U23 Tom Pidcock
VELDRIJDEN Namen - Telenet UCI World Cup JUNIOR Ryan Cortjens
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker ELITE Wout Van Aert
VELDRIJDEN Telenet UCI World Cup Namur - Wereldbeker U23 Tom Pidcock